راتگرز فوتبال coronavirus شیوع مرتبط در دانشگاه, پارتی

این چیزی بود به جشن می گیرند. پانزده راتگرز بازیکنان فوتبال تست مثبت برای COVID-19 – باعث برنامه را تعطیل داوط

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

این چیزی بود به جشن می گیرند.

پانزده راتگرز بازیکنان فوتبال تست مثبت برای COVID-19 – باعث برنامه را تعطیل داوطلبانه تمرینات کمتر از دو هفته قبل از اردوگاه های آموزشی به طور معمول آغاز می شود – و نیوجرسی را بالا سلامت رسمی مرتبط با شیوع یک سری از احزاب دیگر در سراسر کشور که باعث گسترش و افزایش تعداد مورد.

پس از به نقل از یک جشن فارغ التحصیلی در کیپ مه شهرستان که منجر به 46 مورد در میان نیوجرسی و پنسیلوانیا ساکنان سنین 16 تا 23 یک جشن فارغ التحصیلی در اتحادیه شهرستان که منجر به 17 بیشتر و جشن روز پدر در شهرستان اسکس که منجر به سه گروه از کمیسیون بهداشت و درمان جودی Persichilli تبدیل به راتگرز.

"ما تا به حال چندین شرایطی که در آن فضای باز و داخل سالن تجمعات در کشور ما منجر به جامعه خوشه COVID-19," Persichilli گفت: در طول رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اخبار روزانه توجیهی. "حتی کوچکتر تجمعات می تواند منجر به موارد. ... شده است وجود دارد شیوع در میان راتگرز فوتبال بازیکنان با 15 از آنها در حال حاضر در حال تست مثبت است."

NJ پیشبرد رسانه ها گزارش دادند ورزشکاران از چند راتگرز تیم های ورزشی جمع شده بودند اخیر در دانشگاه ،

راتگرز یکی از پنج بزرگ ده تیم – همراه با ایالت اوهایو و میشیگان ایالت مریلند و پنسیلوانیا به توقف تابستان تمرینات. شوالیه اسکارلت بازگشت به دانشگاه ژوئن 15.

"ما متوقف شد همه در شخص تیم فعالیت قرنطینه ما کل برنامه و مجدانه کار خواهد کرد با راتگرز کارشناسان پزشکی و دولت و مقامات محلی برای تعیین گام های بعدی" یک دانشگاه بیانیه بخوانید.

همراه با احزاب در شعبه و Middleton, Persichilli گفت: "این نمونه هایی است که ما به اشتراک گذاشته ام امروز حساب برای بیش از 125 مورد جدید از COVID-19 در دولت ما. هر یک از این موارد به طور بالقوه برای آلوده کردن افراد دیگر; پدربزرگ و مادربزرگ خود را پدر و مادر و خواهر و برادر و دوستان و عزیزان. و اگر هر یک از مخاطبین خود را باید بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی و عروقی یا دیابت قندی در نتیجه می تواند کشنده باشد."

مورفی گفت که او صحبت می کرد با راتگرز و مدیر دو و میدانی پت هابز و مربی فوتبال گرگ Schiano پس از برنامه توقیف. ده بزرگ در حال برنامه ریزی برای یک 10-بازی, کنفرانس, فقط, فوتبال, فصل, هنوز برنامه ریزی برای شروع در ماه سپتامبر.

"من نمی خواهم به خارج شدن بیش از من اسکی در اینجا, اما من معتقدم در این حوادث هیچ ربطی به فعالیت های ورزشی," مورفی روز دوشنبه گفت:. "آن تغییر نمی کند ارزیابی شخصی من از اینکه آیا یا نه ما می توانید پیش بروید و با سقوط ورزش چون من باور نمی کنم آن را مربوط به هر یک از سمت های ورزشی آن است. اگر که اشتباه من مطمئن هستم که راتگرز یا ما درست رکورد."

هیچ اصلاحی صادر شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب