بازنشسته بهتر: با تشکر از COVID-19 امنیت اجتماعی به روز حساب ممکن است حتی نزدیک تر از ما فکر

من قبل ذکر است که امنیت اجتماعی است که در حال حاضر فرو بردن به ذخایر خود را—به اصطلاح "صندوق" -- به پرداخت مزا

توسط NEWSAMINS در 28 اردیبهشت 1399

من قبل ذکر است که امنیت اجتماعی است که در حال حاضر فرو بردن به ذخایر خود را—به اصطلاح "صندوق" -- به پرداخت مزایای. دلیلش این است که این سیستم نیست و گرفتن پول نقد به اندازه کافی از مالیات حقوق و دستمزد است که چگونه عظیم الجثه امنیت اجتماعی برنامه—تا کنون بزرگترین منبع واحد فدرال هزینه—مالی است.

جزئیات: یکی دیگر از قربانی COVID-19: امنیت اجتماعی

قبل از رکود اقتصادی—یا سقوط—که ما در حال حاضر تجربه این صندوق پیش بینی شده بود به اجرا از پول 2035.

این عملا یک شبه بدست بدتر است. چرا ؟ چرا که برخی از 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در چهار هفته اخیر. این به این معنی وجود دارد مقدار زیادی کمتر—میلیون ها نفر کمتر—مردم پرداخت آن مالیات حقوق و دستمزد به سیستم امنیت اجتماعی است.

و در بالای پول بسیار کمتر در آینده خیلی بیشتر خواهد شد به زودی بیرون رفتن. چرا که افرادی که در حال حاضر از کار و واجد شرایط به منظور جلب منافع ممکن است به زودی انجام این کار را محض اقتصادی نیاز است.

این یکی-دو پانچ می تواند به معنای تخلیه صندوق زودتر از 2035. چگونه به زودی ؟ شاید دو سال پیش—2033—برآورد یکی از کارشناسان برجسته کشور در امنیت اجتماعی, Alicia H. Munnell مدیر مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون و یک MarketWatch مقاله نویس.

"ما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از مالیات حقوق و دستمزد و درآمد در این سال" Munnell می گوید در حالی که "هزینه های نگه داشتن در به طور منظم خود را, سرعت, اگر نه در یک بلافاصله بالاتر, سرعت, آنجا که افراد مسن تر که می تواند کار پیدا کند ممکن است به نوبه خود به این ادعا زود است."

این به این معنی شکاف بین آنچه که تامین اجتماعی طول می کشد و آنچه در آن می پردازد که دوباره در حال رشد بود برای شروع با—گسترش خواهد بیشتر. "صندوق بوده است پر کردن آن شکاف" Munnell می افزاید: "اما همانطور که شکاف بزرگتر می شود این صندوق استفاده خواهد شد تا سریعتر.

این که چگونه Munnell تخمین زده 2033 تخلیه برآورد می آید. دو سال سریعتر از آنچه امنیت اجتماعی امنا برآورد شده در سال گذشته است.

تاریخچه ارائه می دهد برخی از راهنمایی در اینجا. در طول نزدیک به سقوط اقتصادی سال 2008 بود که همراه با یک ویرانگر 57 درصد کاهش در شاخص S&P 500 SPX +0.39% از آن سال 2007 اوج میلیون ها نفر از آمریکایی ها خود را دیدم پرتفوی سرمایه گذاری تبخیر شود. یکی-دو پانچ, پس از میلیون ها شغل از دست داده و آمریکایی ها امید بستن به امنیت اجتماعی زودتر از آنها در غیر این صورت ممکن است ناشی از اعتماد صندوق برآورد تخلیه تاریخ به سقوط چهار سال Munnell می گوید: از 2041 به 2037. سپس آن را زیرفشار پایین تر به سال گذشته برآورد 2035. در حال حاضر آن را می تواند رها کردن دو سال دیگر.

همه چیز خیلی بد بود در آن زمان که کالج بوستون مرکز تحقیقات بازنشستگی تخمین زده است که "رکود بزرگ ناشی از بیش از 5 درصد از جمعیت واجد شرایط به ادعای منافع خود را در سن 62 سالگی و این تاثیر مشابه بود برای افراد در سراسر طیف درآمد." این بدان معنی است که این اوایل claimers زخم با پایین چک هر ماه از آنها را بدست داشتند و منتظر ماند تا سن کامل بازنشستگی. اما اگر شما نیاز به پول و کار بسیار کمیاب بود گزینه های خود را محدود می شد. تاریخچه آن به نظر می رسد در حال تکرار است.

دوباره چه اتفاقی می افتد زمانی که این صندوق اجرا می شود ؟ پس از تامین اجتماعی در تامین مالی توسط مالیات حقوق و دستمزد تامین اجتماعی امنا برآورد شده در سال گذشته است که منافع را به قطع حدود 25 درصد. و بود که قبل از بحران کنونی است.

امنیت اجتماعی امنا—که شامل کار, منشی, الکساندر Acosta, هیث و خدمات انسانی وزیر الکس آذر و سر متولی خزانه داری وزیر استیون Mnuchin—هنوز به انتشار خود را به روز برآورد چه سریع تر صندوق اجرا خواهد شد از پول نقد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب