جمال Adams همچنان در خط مقدم از بازیکنان NFL در پاسخ به مرگ جورج فلوید.

جت ایمنی است که صریح در توییتر و بخشی از های اخیر بازیکنان تصویری خواستار پاسخگویی از NFL پیوست معترضان برای راهپیمایی در دالاس در روز جمعه خواستار پایان دادن به اقلیت هدفمند خشونت پلیس. 24-year-old, Adams, تگزاس, مادری, ارسال شده تصویری از خود در راهپیمایی خود را Instagram داستان. آدامز دیده می شود با راست خود را مشت در هوا تا زمانی که مردم در اطراف او شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

“آنها می گویند هر انسان تعریف شده است واکنش او به هر وضعیت داده شده است. خوب که شما می خواهید به تعریف شما ؟ شخص دیگری و یا خود را ؟ -Nipsey Hussle” آدامز در توییتر نوشت همراه با پاسخ از ویدئو.

ماه مارس است تنها یکی از راه های آدامز گرفته شده اقدام پس از فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار بود که به کشته شدن به دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مه 25. آدامز یکی از بیش از یک دوجین بازیکنان NFL در رسانه های اجتماعی تصویری ارسال شده در پنج شنبه که خواستار NFL اعتراف آن اشتباهات محکوم کردن نژادپرستی نظاممند و بیشتر در مبارزه برای پایان دادن به نابرابری نژادی. کمیسر راجر Goodell پاسخ جمعه با انجام درست آن گفت: لیگ شده بود “اشتباه” با گوش دادن به بازیکنان و متعهد به کمک به.

آدامز نیز شده است یکی از سخت ترین منتقدان Saints کارفرمایی Drew Brees خواستار سابق سوپر باول برنده اول عذرخواهی در مورد موضع خود در بازیکنان زانو طول سرود ملی, ‘bulls—t.”

سابق LSU ستاره که تا به حال 6.5 کیسه های برای جت فصل گذشته با صدور بیانیه کامل فلوید پس از مرگ است.

“ما نمی توانیم اجازه این مکالمات می میرند و نمی تواند فراموش کرده ام کسانی که ما از دست داده ایم” آدامز نوشت. “Stop killing ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de