به عنوان چاقی لینک به COVID-19 رشد می کند, یک خانواده که از دست 24-year-old daughter رژیم های غذایی با هم

Jayne O'donnell ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:40 PM EDT مه 23 سال 2020پدر و مادر و دو برادر از سیلویا

توسط NEWSAMINS در 3 خرداد 1399

پدر و مادر و دو برادر از سیلویا Deyanira Melendez, 24, همه در درمان پس از از دست دادن پدر و خواهر به COVID-19 مارس 28.

"من نمی باید این کلمات به چه زیبا و خوب برای خانواده او بود," او پدر مارکوس Melendez روز جمعه گفت.

او وزن بیش از 300 پوند با شاخص توده بدن از 60 دو BMI چاق در نظر گرفته. این به احتمال زیاد سهم به شدت به دیابت نوع 2 و فشار خون بالا و بیماری قلبی که نیاز به عمل جراحی قلب باز دو سال پیش.

این شرایط مزمن است که افزایش خطر ابتلا به بیماری های جدی و مرگ COVID-19 هستند و در حال حاضر به خوبی شناخته شده: دیابت و بیماری های قلبی فشار خون بالا و مسن تر از 65. چاقی کمتر شناخته شده یا قابل درک باشد. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گروه "شدید چاقی" تعریف شده به عنوان داشتن یک شاخص توده بدن 40 یا بالاتر با دیگر شناخته شده "عوامل خطر برای بیماری های جدی" برای COVID-19.

CDC داده ها نشان می دهد درصد از بزرگسالان چاق در نظر گرفته افزایش یافته و از 30 درصد به 42 درصد بین 1999-2000 دوره و 2017-2018. نه درصد چاقی شدید از 5% در 1999-2000.

"قبل از ما تا به حال COVID ما تا به حال یک اپیدمی چاقی در ایالات متحده و ما تا به حال این کار برای برخی از زمان," گفت: دکتر رابرت Fildes یک کلیه اطفال پزشک.

سردبیران مجله پزشکی چاقی در ماه گذشته گفت: coronavirus ایجاد یک "دوگانه pandemic تهدید" و خواست ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به "علت" مبارزه با چاقی با بیماران خود را.

تعداد فزاینده ای از مطالعات و اطلاعات در COVID-19 مرگ و میر تایید لینک. وزن اضافی در افراد 40-به علاوه BMI محدوده که قرارداد COVID-19 افزایش شانس آنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان به احتمال زیاد در واحد مراقبت های ویژه. همچنین مانع توانایی پزشکان برای درمان آنها به خصوص با هواکش پزشکان می گویند.

یک مطالعه توسط محققان در مجله چاقی نشان داد فرکانس بالا از چاقی در بیماران بستری شده در بخش مراقبت با کوروناویروس. شدت بیماری افزایش یافته و همراه با BMI.

همراه با ساخت تهویه مکانیکی سخت تر بودن به شدت اضافه وزن می تواند آن را سخت تر به نفس, کاهش خود بیمار تهویه گفت: دکتر کوین Kavanagh, یک, کنتاکی, پزشک و بنیانگذار حمايت از بيمار گروه بهداشت و درمان سازمان دیده بان ایالات متحده آمریکا است.

آن را نیز کاهش مقدار اکسیژن در هر نفس بنابراین بیماران باید کمتر از یک ذخیره زمانی که آنها بیمار است.

'آن رفت و راه دیگر در راه بزرگ'

مارکوس Melendez گفت که او heartened هنگامی که دختر خود را به نظر می رسید به بهبود در بیمارستان که در آن او و مادرش نیز بود که برای درمان COVID-19. Melendez تا به حال برای برقراری ارتباط با هر دو آنها را با چت تصویری با توجه به خطرات در بیمارستان و به خاطر او و پسرانش بودند قرنطینه در خانه.

"Coronavirus شد ساخت بزرگ آسیب در ریه ها و پس از آن بر روی کامپیوتر رفت و به قلب او" Melendez گفت. "او پاسخ خوب با اکسیژن و سپس این ویروس شروع به حمله به قلب او. آن رفت و راه دیگر در راه است."

دکتر جانت قهوه ای یک دانشگاه یوتا سلامت ریه که درمان شده Melendez گفت: زن جوان را اندازه مانع قهوه ای و ICU کارکنان از قرار دادن او را در معده است که امن ترین موقعیت برای بیماران مبتلا به تنفس از لوله های متصل به هواکش. قهوه ای نیست شناسایی بیمار با نام اما مارکوس Melendez تایید آن دختر خود را.

قرار دادن بیماران در این موقعیت اجازه می دهد تا پزشکان برای کاهش میزان اکسیژن مورد نیاز از ونتیلاتور با اجازه دادن به بیماران برای استفاده کمتر آسیب دیده و بخشی از ریه ها.

زمانی که Melendez بود در معده او توانایی او را در اکسیژن بدتر شده است.

بنابراین به جای هزینه های تا 17 ساعت در آن موقعیت "ما تا به حال به تلنگر به عقب و سعی کنید به از دست دادن تنفس" براون گفت. "او حتی قادر به تحمل که بیشتر از چند دقیقه."

سیلویا Deyanira Melendez درگذشت حدود 24 ساعت بعد از زمانی که قلب خود را شکست خورده است.

"به عنوان یک ارائه دهنده شما می خواهید برای کمک به مردم, اما زمانی که آنها به شدت چاق, عرشه است در حال حاضر انباشته علیه شما" براون گفت.

دمای اتاق?: FDA بررسی آزمایشگاه به عنوان ده ها هزار نفر از COVID-19 نتایج آزمون در فلوریدا در مورد سوال

هواکش نه حکم اعدام: COVID-19 بيمار به اشتباه فکر می کنم تنفس لوله 'مترادف با مرگ" پزشکان هشدار می دهند

و یا آن را به COVID-19?: 'قرنطینه 15' جدید 'دانشجوی سال اول 15 و' مردم شوخی-گله آنلاین – پس از حمله به یخچال

بسته به شرایط بیمار اندازه سونوگرافی را مشاهده بیشتر محدود به دلیل بیش از حد بافت. برخی از چاق ترین بیماران ممکن است حتی قادر به اسکن CAT چون ماشین باید وزن محدودیت براون گفت.

"به معنای واقعی کلمه اگر آنها به اندازه کافی بزرگ شما از دست دادن برخی از ابزار در جعبه ابزار" او گفت:.

Fildes که به تازگی بازنشسته و از او نفرولوژی عمل در واشنگتن دی سی و ویرجینیا شمالی مشغول به کار با کودکان که به بیماری دیابت است که به نوبه خود به بیماری کلیوی در صورت نبود آنها مطابق با رژیم غذایی قند و دستورالعمل ها.

Fildes گفت: برخی از نوجوان بیماران با وزن 300 تا 400 پوند و برخی از توسعه فشار خون بالا به عنوان جوان به عنوان 11.

خطر داشتن BMI بالا است به طوری جدی که دکتر طلال Munasifi گفت که او و بسیاری دیگر از جراحان پلاستیک انجام نمی انتخابی لوازم آرایشی و بهداشتی روش در بیماران با BMIs از 35 یا بالاتر مگر اینکه آنها از دست دادن وزن است. بسیاری از مراکز جراحی انجام نمی حتی نیاز به روش های پزشکی در افرادی که BMIs 40 یا بالاتر است.

"هنگامی که شما به بیش از 35 این عارضه رای بالا می شود" گفت: Munasifi همچنین یک استاد بالینی در MedStar دانشگاه جورج تاون بیمارستان. به احتمال زیاد عوارض عبارتند از عفونت و تاخير در ترميم زخم.

حدود 75,000 مردم مرگ یک سال از عفونت آنها در توسعه مراقبت های بهداشتی و امکانات با توجه به 2014 CDC مطالعه است.

بیش از حد سلول های چربی ایجاد مشکلات دیگر بیش از حد. آنها معتقد بودند که به انتشار سیگنال های التهابی است که باعث می شود سیستم ایمنی بدن به واکنش زیاده از حد به coronavirus ایجاد چیزی شناخته شده به عنوان توليد سيتوکين syndome با توجه به تحقیقات جدید.

مرگ اسپرز خانواده به رژیم غذایی و ورزش

قهوه ای است که در مکزیک و آمریکا گفت: چاقی و خطرات آن آشنا موضوع شخصی و حرفه ای. او شده است به خصوص نگران پدر و مادر او چه کسی او را به عنوان چاق در طول همه گیر زیرا آنها به دیابت نوع 2.

"چیزی که مایه تاسف است که ما تمایل دارند که بسیاری از شرکت morbidities" براون گفت: از لاتین جمعیت.

او گفت: پدر و مادر او در حال غذا خوردن بیشتر دقت کنید در حال حاضر و به خصوص پس از پدرش متوجه شدم او هنوز هم خوردن نان زمانی که او تا به حال چیپس.

مارکوس Melendez گفت: یک زن و شوهر از دوستان خود را به تازگی درگذشت از COVID-19 و چاقی بود و خود را تنها عامل خطر. او پرو آمریکایی و همسر خود را از کاستاریکا. دختر خود را از دست دادن ساخته شده است که هر کس در خانواده خود را بهبود رژیم غذایی و ورزش است.

"ما نیاز به مراقبت از آن همه" او گفت:.

پس سیلویا Melendez مرگ خانواده نوشیدنی پروتئینی در صبح, نمی, نوشیدن سودا و توقف غذا خوردن در 6 p. m., تنها با آب تا خواب. آنها "راه رفتن و انجام بسیاری از چیزهای" تفریحی, او گفت:.

سیلویا Melendez را نیز به نام سیلویا دارای دیابت و فشار خون بالا مانند دختر خود را. او ادامه داد: رژیم غذایی او آغاز شده و قبل از بستری شدن در بیمارستان و در حال حاضر از دست داده و 30 پوند است.

پس از از دست دادن دختر خود Melendez نمی توانستم تصور از دست دادن همسر خود.

"من واقعا می ترسم در مورد او بیش از حد" Melendez گفت. "که ویروس بسیار خطرناک است. آن می رود پس از ضعیف ترین چیزی که در بدن شما به خصوص اگر شما دچار اضافه وزن هستند."

O'donnell, ایالات متحده, امروز, سیاست های بهداشتی خبرنگار در رسانه های اجتماعی به عنوان @JayneODonnell و ایمیل در jodonnell@usatoday.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب