غول خود را فرستاده بازیکن برای اولین بار به قرنطینه.

گیرنده گسترده دیوید آستانه قرار داده شد به تازگی ایجاد شده ذخیره/COVID-19 لیست با توجه به روز سه شنبه NFL معامله سیم. تحت شرایط تعیین آستانه هر دو آزمایش مثبت یا آمد و در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت است. تیم های ممنوع از مشخص کردن.

پنل صرف بیشتر از فصل گذشته در غول های تمرین تیم ملی با یک ماه دسامبر تماس بگیرید-تا به فعال فهرستی اما هیچ بازی اکشن. معلوم نیست چه مدت یک بازیکن باید اقامت در ذخیره/COVID-19 لیست و یا آنچه که مورد نیاز باید قبل از حذف.

بازیکنان کهنه گزارش به اردوگاه های آموزشی برای تست و جلسات مجازی روز سه شنبه. آنها نیاز به سه تست منفی قبل از آنها می توانند وارد تیم تاسیسات تحت physicals و جمع آوری تجهیزات. دور بعدی تست مجموعه برای پنج شنبه و جمعه.

آستانه گزارش روز شنبه با rookies برخی quarterbacks و انتخاب بازیکنان آسیب دیده است. او باید آزمایش شده اند حداقل دو بار در حال حاضر.

David Sills
دیوید آستانهلایحه Kostroun

آستانه رقابت به غول’ شماره 4 گیرنده گسترده همراه با Corey کلمن و یک میزبان از دیگران است.

در حالی که کلمن در تلاش است برای نجات کار خود را به عنوان یک سابق در دور اول انتخاب Browns, پنل معروف ترین برای ارتکاب به USC و آن مربی لین Kiffin به عنوان یک کارفرمایی در کلاس هفتم. او با بازی گیرنده در غرب ویرجینیا اما رفت undrafted.

6-پا-4, پنل ارائه می دهد یک اندازه عنصر مورد نیاز در Giants’ دریافت سپاه.


غول ادعا cornerback Shakial تیلور کردن چشم پوشی از Broncos. او با بازی در پنج بازی برای کلت به عنوان یک undrafted rookie فصل گذشته. Cornerback DeAndre بیکر در کمیسیون معاف لیست انتظار درخواست تجدید نظر خود را.


کارفرمایی الکس Tanney قرار داده شد در غیر فوتبال لیست بیماری در حالی که rookie linebacker Tae Crowder قرار داده شد در غیر فوتبال آسیب لیست. هر دو تعداد برابر 90-مرد فهرستی از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de