به عنوان بازگشایی آغاز می شود آمریکایی ها نگرانی در مورد COVID-19 ممکن است کاهش می یابد نظرسنجی

ویلیام Cummings ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:51 PM EDT مارس 11 سال 2020به عنوان رئیس جمهور دونالد مغل

توسط NEWSAMINS در 22 اردیبهشت 1399

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق این کشور برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی در میان coronavirus شیوع آمریکایی ها نگرانی هایی است که یک عضو خانواده می تواند قرارداد این بیماری کاسته نسبت به یک ماه پیش با توجه به Monmouth University, نظرسنجی, انتشار دوشنبه.

چهل و دو درصد از آمریکایی ها گفت: آنها "بسیار نگران" است که کسی در خانواده خود را می تواند تبدیل به طور جدی بیمار از COVID-19 و 28 درصد گفت: آنها "تا حدودی نگران کرده است."

تعداد کسانی که پس از 50 درصد و 33 درصد در منموته آوریل بررسی. چهارده درصد گفت: آنها "نه بیش از حد نگران" و 16 درصد گفت: آنها "نه در همه نگران" است که از 9 درصد و 7 درصد در ماه قبل است.

وقتی پرسید که چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار بود آنها را شخصا 56 درصد گفته اند که در یک "تأثیر عمده ای" (از 62 درصد در ماه آوریل) 31 درصد از آن را گفته است "جزئی تاثیر" (از 27 درصد) و 13 درصد گفته است: "هیچ تاثیری" (از 10٪).

"نگرانی در مورد Covid به نظر می رسد به بازگشت به جایی که آن را در اوایل روز از پاسخ های عمومی به این بیماری همه گیر در این کشور گفت:" پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه.

کاهش نگرانی می آید حتی به عنوان درصد از آمریکایی ها گفت: آنها می دانستند کسی که تا به حال تبدیل شدن به آلوده رز از 26 درصد در ماه آوریل به 40 درصد است.

تقریبا هر فرماندار کاسته است در حداقل برخی از فرم محدودیت های آنها در محل به سرعت گسترش ویروس. اکثریت باید برداشته stay-در-خانه سفارشات و یا هرگز اعمال آنها آغاز خواهد شد.

آمریکایی ها تقسیم شدند 50%-50% وقتی پرسیده شد که اگر آنها اعتماد به نفس این کشور خواهد بود قادر به مدیریت این شیوع به این بازگشایی در هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق کرده است فرمانداران به سرعت خود را reopenings به عنوان مستندات باید خفه اقتصاد و فرستاده نرخ بیکاری سر به فلک کشیده. او ابراز حمایت از معترضان در اعتراض به این اقدامات حتی در جایی که فرمانداران در حال پیوستن به دستورالعمل قرار توسط خود دولت و در روز دوشنبه او را متهم دموکرات به کشیدن پاهای خود را به صورت سیاسی به دست آورید.

"بزرگ مردم پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم" رئيس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر. "دموکرات ها در حال حرکت به آرامی در سراسر ایالات متحده آمریکا برای اهداف سیاسی. آنها خواهد صبر کنید تا نوامبر 3rd, اگر آن را به آنها. همین حالا بازی سیاست است. امن به سرعت حرکت می کند!"

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بازی سیاست با همه گیر متهم جمهور "منحرف سرزنش و تقسیم آمریکایی است."

"هدف او این است که به عنوان آشکار است craven: او امیدوار است برای تقسیم کشور به دوئل اردوگاه مصاحبه دموکرات به عنوان doomsayers امید به امریکا دارند و جمهوری خواهان به عنوان مبارزان آزادی در تلاش برای آزادسازی اقتصاد" بایدن نوشت: در واشنگتن پست op-ed. "این یک کودکانه تاکتیک و یک انتخاب نادرست است که هیچ یک از ما باید برای سقوط."

نظرسنجی منعکس ایدئولوژیک تقسیم است که پدید آمده است بیش از coronavirus. در حالی که برابر درصد (27%) از دموکرات ها و جمهوری خواهان گفته بودند "تا حدودی نگران" درباره یک خانواده عضو شدن بیمار 25 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها "بسیار نگران" در مقایسه با 38 درصد از مستقل و 60 درصد از دموکرات ها ،

بیشتر جمهوری خواهان (21%) گفت: آنها "نه بیش از حد نگران" در مورد امکان از مستقل (12%) و یا دموکرات (10%). و در حالی که 25 درصد از جمهوری خواهان شد "نه در همه نگران" 19 درصد از مستقل و 3 درصد از دموکرات ها گفت: همان.

پاسخ همه کاهش یافت و خطوط نژادی به عنوان شیوع گرفته شدید تلفات در جوامع اقلیت. در حالی که 34 درصد از سفید پوستان گفت که آنها "بسیار نگران" در مورد کسی که در خانواده خود قرارداد COVID-19 که تعداد 55 درصد در میان اقلیت پاسخ دهندگان.

تعدادی از آمریکایی ها گفت: آنها صدمه شده اند از لحاظ اقتصادی با شیوع تقریبا بدون تغییر از قبلی منموته بررسی. بیست و سه درصد در توصیف خود را به عنوان "مبارزه" در مقایسه با 63 درصد که گفت: "پایدار" و 40 درصد گفت: آنها تا به حال دچار از دست دادن درآمد. و 23 درصد گفت: آنها تلاش کرده اند به پرداخت صورتحساب خود را. بیست و شش درصد گفت: حداقل یک نفر در خانواده آنها گذاشته شده بود به دلیل شیوع بیماری.

اما 91 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها هنوز هم امیدوار (63 درصد از آنها "بسیار امیدوار") که زندگی خود را بازگشت به حالت عادی در هنگام وقوع است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن