در سراسر کشور تظاهرات نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش

اعتراضات و تظاهرات در پی مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک در حال حاضر اخراج مینیاپولیس افسر پلیس نگه داشته و یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه دقیقه نمی رود آهسته چهارشنبه. حکومت نیز به احتمال زیاد در ادامه یک شب دیگر به عنوان سیاتل در حال حاضر در محل برای پنج شنبه و کلانتر الکس بیانوبا گفت: روز سه شنبه مقررات منع رفت و آمد در محل در سراسر لس آنجلس را ادامه خواهد داد تا “تظاهرات رفته است.” شنبه دوباره شاهد تظاهرات در شهرهای سراسر کشور از جمله نیویورک و واشنگتن و لس آنجلس و شیکاگو, مینیاپولیس, فینیکس و میامی است. در واشنگتن بسیاری از معترضان که رفت به کاخ سفید برای روز توصیف روز سه شنبه تنور به عنوان مطيع تر از در روزهای اخیر. معترضان بازگشت به منطقه ای که در روز دوشنبه اجرای قانون استفاده از پرتابه سپر و اسب برای روشن کردن یک گروه از تظاهرات مسالمت آمیز برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به نزدیکی یک کلیسا.

  • جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟
  • ‘کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن’: اوباما و انتقاد از تهمت و پس از جورج فلوید معترضان از پارک
  • واقعیت را بررسی کنید: آیا ‘خاموشی شنبه’ نوشته های دفن صدای آن را به معنای تقویت?

حمله داعش به سیخ Rosenstein بیش روسیه پروب

جمهوری خواهان در کمیته قضایی مجلس سنا طرح به مطبوعات معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein جمعه خود را در مورد نظارت از روسیه بررسی در برای اولین بار در یک سری از نظارت جلسات که همزمان با شتاب در انتخابات سال تلاش به بررسی اف بی آی شد. متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گرفتن تازه با هدف بررسی روابط بین روسیه و کمپین 2016. آنها با اشاره به تازه محرمانه اطلاعات محرمانه تهمت و همکارانش بودند ناعادلانه دنبال. آنها نیز کشیده شده دفاع از وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن آن مورد در برابر تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. جمهوری خواهان در حال تلاش برای تمرکز توجه عمومی در روسیه بررسی در زمانی که برگ برنده خود را رو قابل توجهی نظارت عمومی بر دست زدن به coronavirus همه گیر و ناآرامی در بسیاری از شهرهای آمریکا به مرگ جورج فلوید.

  • بر صحبت می کند: ‘نگران کننده’ شواهد در بررسی از دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات است که می تواند منجر به اتهامات
  • ‘آجر’: فلین مورد همچنان ادامه دارد DOJ را پیاده سازی مولر را بررسی
  • از 2019: میله Rosenstein استعفا پس از دو پر سر و صدا سال نظارت بر روسیه پروب

عمده ورزشی لیگ می تواند اعلام بازگشت

ورزشی و لیگ های در حال ساخت برنامه ای برای بازگشت به بازی و لیگ برتر فوتبال می تواند آینده را با یک عمده اعلام روز شنبه به عنوان لیگ و بازیکنان آن کار به سمت یک توافق است که جلوگیری از تحریم. این پیشنهاد شامل یک طرح برای بازگشت به بازی در اورلاندو در یک ساخته شده برای تلویزیون مسابقات است. MLS بود که فقط دو هفته به آن 2020 فصل زمانی که آن را مجبور به تعلیق بازی مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. لیگ اصلی بیس بال NBA و NHL نیز همه در حال کار بر روی برنامه ای برای ادامه بازی در این تابستان. علاوه بر این ملی فوتبال زنان لیگ است برنامه ریزی در 25 بازی مسابقات برگزار می شود در ایالت یوتا شروع در ژوئن 27.

معاون سابق رئیس جمهور بایدن اینچ به سمت نماینده برنده

همانطور که از اوایل جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نیاز حدود 100 بیشتر نمایندگان به امن دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. بایدن جاروب تمام هفت متحده برگزاری انتخابات مقدماتی البته انتظار هل دادن او را نزدیک تر به جلسه 1,991 نماینده آستانه. خیره کننده خود را افزایش می آید پس زود ناامید کننده ضرر و زیان در اولیه فصل است. بایدن 77 بود به ثمر رساند یک گشت با تسلط اولیه پیروزی در کارولینای جنوبی و رفت به دندانه دار کردن نمایندگان در روز سه شنبه. در اوایل ماه آوریل بایدن شد presumptive نامزد پس از سن. Bernie Sanders, آخرین دموکراتیک حریف هنوز هم در مسابقه به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری است.

  • “من نمی خواهد فن شعله های آتش نفرت’: جو بایدن انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس در کنگره به آدرس سیستمیک نژاد پرستی
  • جو بایدن در جورج فلوید تظاهرات: “ما نباید اجازه دهند که این درد برای از بین بردن ما’

برای سیاه و سفید در حال اجرا در گروه میزبانی یک جامعه کلید در زمان استرس

مردان سیاه و سفید اجرا و سیاه را تبدیل به جوامع که در آن دوندگان می تواند بیان احساسات خود را — چه از طریق حمایت مایل بحث در مورد مسائل با اعضای همکار و یا به سادگی گرفتن احساسات خود را بر روی پیاده رو. جهانی در حال اجرا در روز جشن در چهارشنبه های مختلف را داشته باشد تاکید در این سال پس از مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. هر دو سازمان برنامه ریزی برای استفاده از این روز برای نشان دادن همبستگی و بالا بردن آگاهی برای مسائل اجتماعی است که تحت تأثیر جامعه سیاه و سفید. “جامعه ما فراهم می کند یک خواهری,” جی Ell الکساندر, مالک و مدیر عامل سیاه اجرا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “بنابراین من فکر می کنم حتی در نور از تمام موقعیت هایی است که در مردم پیدا شده است و حتی بیشتر آرامش و حتی بیشتر نیاز به عضویت در جامعه که آیا آن است که ارتباط با خواهری و یا فقط مایل یک خروجی در نظر داشتن برخی از انواع فعالیت بدنی به انتشار آن استرس است.”

  • جورج فلوید تظاهرات: چگونه به اجتناب از دروغ و اطلاعات غلط در Facebook و Twitter
  • جورج فلوید مرگ: 100 راه شما می توانید اقدام علیه نژاد پرستی در حال حاضر

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de