MLB اتحادیه افتضاح ممکن است به ارمغان بیاورد سیاه فصل و زشتتر aftermath: شرمن

آنچه که از دست رفته توسط لیگ صاحبان و بازیکنان بسیار بیشتر از یک 82-بازی های نجومی و بسته بندی خود را در دیوار

توسط NEWSAMINS در 20 خرداد 1399

آنچه که از دست رفته توسط لیگ صاحبان و بازیکنان بسیار بیشتر از یک 82-بازی های نجومی و بسته بندی خود را در دیوار-به-دیوار بازی استقلال در روز آخر هفته و به طور بالقوه ایجاد جدید طرفداران گرسنگی برای بازی های زندگی.

در حال حاضر خطر بیافتد فصل قرار بود به ارائه MLB یک سالن تصویب به کارگاه فوق العاده نوبت که شروع دونده بر پایه, زمین, ساعت, گسترش برگشتی ، برای دیدن آنچه که بازیکنان مدیریت و بینندگان را دوست داشت و نمی سعی کنید به رشد بازی های قدیمی برای سلیقه های جدید.

اردیبهشت و خرداد می تواند داشته باشد — باید — یک ماه به فرصت در این فاجعه از این فصل بیس بال. این لحظه ای بود به پرتاب کفش به هر دو طرف دعوت به خلاق — می خواهم برای دیدن یک رایگان خرج کردن دونده در هر بازی بدون در نظر گرفتن کندتر بازیکن بت از صف? 2020 کمپین آزمایشگاه برای آزمایش بدون ارتکاب به هر چیزی برای آینده است. فقط یک ذهن باز در حال حاضر.

که قرار بود به همکاری. به جای مه و ژوئن 2020 در لیگ اصلی بیس بال را یاد طرف بد بسیار بدتر است. این دو احزاب دیدن هیچ چیز همان. ما در حال صحبت کردن سیب و پرتقال, وقتی که می آید به بحث در مورد همین موضوع است. آن است که سیب و کفش و لباس. این یک مذاکره بین یک گروه است که تنها اردو صحبت می کند و دیگری تنها یدی.

بنابراین وجود خواهد داشت هیچ لیگ اصلی بیس بال در جولای 4. MLB ارسال پیشنهاد دوشنبه به بازیکنان که به نام برای 76-برنامه بازی که آغاز خواهد شد در مورد جولای 10. یک شنبه مهلت قبول ارائه شد. اگر نه تعداد بازی ها در ارائه خواهد شد چرا که صاحبان اصرار آنها نمی خواهد بازی را به طور منظم فصل فراتر از سپتامبر. 27.

بدون یک دوره اصلاح — و چگونه است که اتفاق می افتد با اردو-یدی پویا? — این جایی است که ما می رویم: MLB در نهایت رسیدن به تعدادی از بازی های که برای آن حاضر به پرداخت به طور کامل سرشکن حقوق. که می تواند به عنوان چند تا 48 شاید به عنوان بسیاری از 57-60. به عنوان بخشی یا مارس 26 توافقنامه کمیسر راب مانفرد کنترل برنامه زمانی که بازیکنان در حال پرداخت کامل خود را سرشکن حقوق و بازیکنان خواهد بود موظف به نشان می دهد تا — هر چند این اتحادیه نمی خواهد حتی علنا تن است که به عنوان دو طرف همچنان قادر به توافق برسند و حتی در مورد آنچه که آنها در واقع توافق در مارس 26, um, توافق.

A sad Yankees fan.
غمگین Yankees fan.AP

برخی از بازیکنان ممکن است نشان می دهد تحت این شرایط جرقه بیشتر خصومت بین دو طرف اگر این بازیکنان از دست دادن همه ادعا به حقوق و دستمزد خود را و زمان سرویس. اما اجازه دهید بگویم که اکثریت قریب به اتفاق را نشان دهد و آنها را در یک تعاونی خلق و خوی. شما احتمالا می توانید آنها را فراموش پوشیدن میکروفون به عنوان یک راه برای درخواست تجدید نظر به طرفداران و یا انجام هر چیزی فراتر از اجباری است. شما قطعا می توانید آنها را فراموش موافقت خود را برای گسترش برگشتی به این دلیل است که موجودی که تلویزیون ملی همکاران پرداخت خواهد شد بیشتر و سهم به صاحبان.

در نهایت رقابتی خود را غریزه خود بهره به تولید بهترین اعداد ممکن برای پول و تاریخچه و برادری خود را با هم تیمی های آنها را به بهترین خود را. و اگر این ورزش است که به اندازه کافی خوش شانس به نتیجه گیری در مسابقات جهانی ما را کسی نمی تواند-miss رویداد های نجومی: چگونه بازیکنان واکنش نشان می دهند هنگامی که مانفرد تلاش می کند به ارائه یک قهرمانی جایزه ؟

و پس از آن چه ؟ اگر طرف نمی تواند کنار گذاشته تاریخی بی اعتمادی و خصومت در حال حاضر — در میان هر دو یک بیماری همه گیر و مدنی ناآرامی های پس از قتل جورج Floyd — سپس ما می توانیم به سمت تحریم و یا حمله آمدن با توافق دسته جمعی انقضای پس از 2021 فصل است.

فکر می کنم از همه بیس بال است که ممکن است بازی های برگزار شده از ابتدای سال جاری تا 2022. این همواره خطر بزرگ — حتی اگر فکر می کنید یک یا هر دو طرف در حال ایستاده بر روی اصل — که آنها در حال مبارزه بسیار سخت برای هر سال 2020 دلار است که آنها نتوانستند به درک که چقدر آنها می خواهند به از دست دادن در آینده توسط dispiriting طرفداران بسیاری از آنها ماندگار و فوق العاده ای مشکلات اقتصادی.

البته هر دو طرف ابراز دارد که آنها در حال معقول است. MLB ساخته شده یک پیشنهاد پنج شنبه که اجازه می دهد بازیکنان در مجموع برای دریافت 75 درصد از آنها سرشکن پرداخت اگر کل postseason پخش شد. به علاوه MLB برای اولین بار در چهار دهه برداشته جبران میدارد به رایگان آژانس به عنوان یک راه برای اضافه کردن یک perk احتمالا این 2020-21 offseason بازار بارور تر برای عوامل. آنها را دیدم این را به عنوان خطر انداخته است.

اتحادیه دیدم این به عنوان redressing قبلی ارائه می دهد در لباس های مختلف. که آن را هنوز هم می افتد به مراتب کمتر از بازیکنان خواسته های به صورت 100 درصد از سرشکن پرداخت.

MLB معتقد است که عامل قدرتمند اسکات بوروس است دستکاری فرایند در پشت صحنه. بازیکنان وجود دارد و عوامل است که به اعتقاد اکثر متهاجم صاحبان کنترل MLB استراتژی زیرا آنها نمی خواهد ذهن و نه در همه در این فصل است.

فقط سیب بیشتر و کفش و لباس اردو و یدی. فرصتی برای یک زبان مشترک از سازش به تلاش برای ارائه بهترین بازی ها و تصویر در حال حاضر کنید و سعی کنید عناصر برای رشد در آینده را تقریبا از بین رفت. شاید این اتحادیه برای مقابله با تقاضای بیشتر برای کمک به عوامل و بالا بردن حداقل دستمزد و به دست آوردن بیشتر از یک گسترش حذفی استخر و هم بزنید مولد مذاکرات است.

راست نشانه آهنگ خنده. به احتمال زیاد ما ادامه خواهد داد به خستگی راه رفتن به سوی یک ازدواج اجباری و سیاه فصل از فرصت ها را از دست داد. خسارت احساس خواهد شد برای سال و فقط ممکن است غیر قابل برگشت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب