آن را تا حد زیادی به ورزش حافظه زمانی که رنجرز زد قدرت-بازی بازی و پنالتی-کشتن دریل به bookend روز جمعه تمرین اما وجود دارد بیشتر به آن از آن.

چرا که وقتی آن همه شروع می شود در دو هفته کار تخصص تیم حیاتی خواهد بود در بهترین پنج برابر کارولینای برابر آنها Blueshirts رفت 5-برای-15 در بازی قدرت در حالی که کشتن 14 از 16 در چهار بازی به طور منظم فصل رفت و برگشت.

“این واقعا می تواند تفاوت را در برنده شدن در یک سری” دیوید کوین گفت. “بدیهی است که ما اعداد نگاه خوب در برابر آنها, اما, شما می دانید, از اعداد گاهی اوقات می تواند فریب. چیزهایی وجود دارند که ما می توانیم از بازی ما مقابل آنها اما ما در حال رفتن به مجبور به تنظیم مجدد همه چیز و آماده برای رفتن.

“این فقط یک کل توپ های مختلف از موم در حال حاضر. ما باید مطمئن شوید که ما در حال کامل و به وضوح به عنوان آنچه که انتظار می رود از عذاب ما را بکشند [و قدرت بازی].”

قدرت بازی بود که در 29-برای-90 پارگی بیش از 31 بازی از دسامبر. 27 تا مارس 7 قبل از رفتن 0-برای-9 در فینال مسابقات سه ویژگی چهار righty نگاه با Artemi Panarin, Mika Zibanejad کریس Kreider (چپ) رایان Strome و تونی دی آنجلو در اولین واحد با پاول Buchnevich, Kaapo Kakko, Filip Chytil آدم فاکس و یعقوب Trouba در دوم.

David Quinn
دیوید کوینحسن نیت ارائه میدهد عکس از رنجرز

“در یک سری حذفی هیچ وقت به واقعا داغ و سرد. شما واقعا می خواهید امتحان کنید و اجرا” Strome گفت. “من فکر می کنم بزرگترین چیزی است که عمل در حال حاضر. این بود که ما روز اول و من فکر می کنم اگر شما بخواهید مربیان این ممکن است بهترین ما منتقل جن در یک عمل در تمام سال پس بدیهی است که نشانه بزرگ.”


آن همه به نظر می رسد بسیار معمول بر روی یخ. اما در اتاق که در آن تیم آماده برای تمرین و یا قبل از آنها به آن اتاق وجود دارد تفاوت, حتی, اگر نه همه, که بسیاری از.

“ما باید یک برنامه از NHL [و پرسشنامه] که ما باید برای پر کردن در صبح, ما یک دماسنج [به متوسط] که ما باید انجام دهیم” Strome گفت. “ما به بازی با پوشیدن یک ماسک و سپس ما برای بررسی دما و علائم. هر روز ما را مجبور به نشستن در پارکینگ و آیا ما COVID تست قبل از ما وارد این عرصه است.

“هنگامی که ما به [تریا] ما را [premade] غذا و خوردن آن در خارج. بدیهی است که منحصر به فرد اما بقیه از آن است که نوع طبیعی است. ما باید به دنبال مناسب پروتکل اما با تمام تیم در حال آزمایش است و ما مثل یک خانواده در اینجا در خود ما حباب است که زمانی که ما در حال کار کردن و یا بر روی یخ, همه چیز بسیار طبیعی است.

“وجود دارد هیچ چیز بیش از حد دیوانه” مرکز گفت. “همه اینها با ماسک ها و پروتکل های ما در حال به خطر انداختن شاید پنج یا 10 دقیقه از روز ما را به زندگی می کنند یک زندگی عادی. بنابراین من فکر می کنم بچه ها خیلی خوشحال با راه رفتن و ما بسیار خوش شانس بوده ام با ما نتایج آزمون.

“ما فقط به خاطر انجام کارهای درست و سالم بماند و امیدوارم که ما می تواند همچنان به بازی هاکی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de