بیت کوین به قیمت روز چهارشنبه شب بودند و عملا بدون تغییر حتی به عنوان ناشناخته هکرها شد تداوم عظیم کلاهبرداری به فریب bitcoins دور از صاحبان.

Scammers درگیر بودند وسیع هک خطر بیافتد که توییتر, Inc. TWTR, +3.75% حساب رژه بالا مشخصات افراد و اشخاص از جمله تسلا, Inc.’s TSLA, +1.92% مدیر عامل شرکت Elon Musk و برکشایر هاتاوی BRK.یک +0.26% BRK.ب +0.44% میلیاردر وارن بافت. هکرها با استفاده از این حساب به درخواست bitcoins از افراد با وعده به دو برابر مقدار ارسال شده به یک آدرس کیف پول بیتکوین. رئیس جمهور سابق باراک اوباما در حساب توییتر نیز هک تأکید بر وسعت و پیچیدگی این هک (نگاه کنید به پیوست تصویر از صدای جیر جیر).

بیت کوین BTCUSD, -0.13%, اما دیدن شد کمی در راه از حرکت قابل توجهی با ارزش ترین در جهان محبوب ارز دیجیتال کردن 0.4% در $9,209.77 و آتی برای بیت کوین تجارت در آموزش مداوم گروه شد تا کمی در اطراف 0.5% در تجارت الکترونیک پس از ماه ژوئن قرارداد حل و فصل در $9,190 با توجه به FactSet داده است.

در یک اظهار داشت: از طریق پلت فرم آن, توییتر گفته است که “آگاهی از یک حادثه امنیتی” بر روی پلت فرم آن است. “ما در حال بررسی و مراحل گرفتن به آن را تعمیر. ما به روز رسانی خواهد شد هر کس در مدت کوتاهی.”

بیت کوین دارای سابقه ای طولانی از هک شدن توسط مجرمان به دنبال فرار با افراد دیگر ارزهای دیجیتال. Cryptographic دارایی نیز سابقه افراد نرم مبادلات بیت کوین.

در سال گذشته محبوب پلت فرم تبادل Binance گفت: آن را کشف کرد که هکرها به سرقت برده 7,000 Bitcoins از یک کیف پول دیجیتال و در مجموع حدود 40 میلیون, با توجه به یک گزارش از وال استریت ژورنال.

هک شده اند یک دلیل اصلی است که بسیاری از آنها شده است هوشیار در مورد آینده cryptocurrency که معرفی جهان به فناوری blockchain. با توجه به وال استریت ژورنال بیش از 1.7 میلیارد دلاری در بیت کوین هر طور شده در گزارش سرقت از آغاز به کار این سکه در سال 2009 از جمله تاریخی Mt. Gox هک.

مشخص نیست اگر هر سکه از دست داده اند در این قسمت اما برخی بر این باورند که این مجرم از این حمله توییتر ممکن است بدست برخی از 100.000 دلار در سکه های فرستاده شده به حساب خود را.

در ضمن دیگر cryptos که هم مشتری جلب کردن blockchain دفتر فن آوری, امضا عنصر bitcoins نیز دیدن کمی حرکت قیمت است.

قیمت اتر ارز اجرا می شود که در بالای Ethereum ETHUSD, +0.13% پلت فرم بودند خاموش 1% در $238.07 کسانی که برای XRP XRPUSD, -0.57%, ارز ثابت به موج دار شدن بودند 0.5% تجارت در 19.7 سنت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de