'نفرت انگیز نماد': Justin Timberlake می پیوندد تیلور سویفت در تماس برای حذف مؤتلفه مجسمه

Cydney هندرسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:13 AM EDT Jul 7, 2020جاستین تیمبرلیک در حال پیوستن به فهر

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

جاستین تیمبرلیک در حال پیوستن به فهرست رو به رشد مشاهیر تماس خود را در زادگاه به حذف مؤتلفه آثار و یادگاری در میان ملی ضد نژادپرستی تظاهرات.

این "آینه" خواننده 39 نوشت: در Instagram جمعه که خانه اش در ایالت تنسی "اتفاق می افتد به خانه بسیاری از بسیاری از مؤتلفه بناهای تاریخی."

"اگر ما برنامه ریزی برای حرکت رو به جلو این آثار باید پایین آمده" تیمبرلیک نوشت. "اما اجازه دهید به یاد داشته باشید: از بین بردن این مجسمه نیست پاک کشور ما را مورد تاخت وتاز تاریخچه ظلم — از بین بردن آنها را نمادی از احترام به مردم سیاه در امریکا و آن را یک گام به سوی پیشرفت و واقعی برابری برای همه است."

Timberlake به همراه پیام خود را با تصویری که او گفت: برجسته "تاریخ آثار خود را در ایالات و استان ها" از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU).

'قطعه ای از تاریخ': موزه متوقف نخواهد شد نمایش 'آمیلیا های Hazzard' ماشین با مؤتلفه پرچم

تیمبرلیک یکی از بسیاری از مشاهیر وزن در بحث مؤتلفه نماد است که ناودان توسط منتقدان به عنوان نژادپرست و مورد ستایش قرار داد توسط هواداران به عنوان بخشی از میراث خود را. این بحث های جاری تمدید شد با مرگ جورج فلوید در مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس.

در اینجا چیزی است که افراد می گویند.

تیلور سویفت

تیمبرلیک را همکار Tennessean ستاره پاپ Taylor Swift, نیز نامیده می شود در مجلس برای حذف همه "نژادپرستانه" بناهای تاریخی.

ستاره پاپ, 30, ساخته شده یک درخواست مهیجی در 12 ژوئن به کنگره کمیسیون و تنسی تاریخی کمیسیون برای توقف تجلیل تاریخی متعصبی.

بیشتر: Shay Mitchell, ریکی مارتین, ستاره های بیشتری باز کردن در مورد ترس صحبت کردن نژاد پرستی با بچه ها

"به عنوان یک Tennessean آن باعث می شود من بیمار است که وجود آثار باستانی در کشور ما که جشن نژادپرستانه چهره های تاریخی که بدی همه چیز" سویفت نوشت: در پیام مشترک در Instagram. "ادوارد Carmack و ناتان بدفورد فارست بودند نفرت آمار و ارقام در کشور ما تاریخچه و باید چنین رفتار شود."

در زیرنویس سریع اضافه شده: "زمانی که شما مبارزه برای افتخار نژادپرستان به شما نشان می دهد سیاه Tennesseans و همه متحدان خود که در آن شما ایستاده است."

"این باعث می شود من بیمار': تیلور سوئیفت خواستار, تنسی, مجلس برای حذف 'نژادپرستانه' بناهای تاریخی

ریس ویترسپون

"کمی آتش در همه جا" بازیگر که متولد لوئیزیانا و مطرح در تنسی سوال که چرا "این است که حتی یک مکالمه" در توییتر ژوئن 10.

"یک مجسمه که افتخارات یک KKK موسس?" ویترسپون توییتی با اشاره به یک مجسمه فارست سابق مؤتلفه ژنرال ارتش و اولین گرند جادوگر از Ku Klux Klan. تنسی نیز مشاهده "ناتان بدفورد فارست روز" در جولای 13.

"ما نیاز به خلاص شدن از شر این نفرت انگیز نماد نژادپرستی" بازیگر نوشت. "و هر نشانگر سفید برتری در دولت است. دولت بزرگ TN سزاوار بهتر است."

بیشتر: شهر جنوبی دست و پنجه نرم کردن با pasts خود آنها به عنوان میزبان سیاه زندگی ماده تظاهرات

ایمان هیل

تپه 52 در زمان به توییتر در تاریخ 26 ژوئن برای تماس در می سی سی پی مقننه برای ایجاد یک دولت جدید پرچم "است که نشان دهنده همه شهروندان است."

"من درک می کنم بسیاری از مشخصات فعلی پرچم به عنوان نمادی از میراث و جنوب غرور و افتخار" کشور موسیقی سوپراستار گفت: در یک سری از توییت. "اما ما باید درک کنند که این پرچم توسط یک مستقیم نماد ترور به صورت سیاه و سفید ما برادران و خواهران."

می سی سی پی را پرچم سه ویژگی افقی آبی و سفید و قرمز راه راه با یک مربع را تحمل بحث مؤتلفه نبرد آرم آخرین پرچم در آمریکا به نمایش آن است.

"در حال حاضر از آن زمان برای جهان برای دیدار با می سی سی پی از امروز و نه می سی سی پی از سال 1894" خواست هیل که میخواهد خودش را یک "افتخار MS دختر." "من دوست دارم ، وقتی فکر می کنم می سی سی پی, من فکر می کنم من بابا و مامان, کلیسای من در دبیرستان فوتبال و جایی که من سقوط در عشق با موسیقی است."

روز بعد در ژوئن 30, می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز امضا لایحه که حکم حذف از پرچم دولت و ممنوعیت استفاده در آینده از مؤتلفه آرم.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز نشانه لایحه به جای پرچم دولت

بیشتر: ایمان هیل تماس می سی سی پی را دولت و یک پرچم "مستقیم نماد ترور' خواستار پرچم جدیدtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن