دادستان کل ویلیام Barr در روز پنج شنبه بود unapologetic برای سفارش اجرای قانون به پاک کردن معترضان از یک خیابان در نزدیکی کاخ سفید روز شنبه ادعا که برخی در تظاهرات بودند پرتاب “پرتابه” و به مبارزه طلبیده بود حداقل سه دستور را به حرکت به جای یک بزرگتر در محیط امنیتی.

در نظرات به تهاجمی فدرال اقدام است که در ادامه به فن طوفان نقد دادستان کل نیز در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فلسطینیان به نزدیکی یک کلیسا بعد از آن شب بعد از خیابان-عملیات پاکسازی است.

“این یک عمل سیاسی,” Barr گفت: این بازدید که رئیس جمهور شد عکس, با یک کتاب مقدس. “این کاملا مناسب برای او را به انجام است.”

بار ادعا کرد که تصمیم خود را برای گسترش محیط امنیتی در اطراف میدان لافایت ساخته شده در اوایل روز شنبه و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به بازدید از کلیسای جان و هماهنگ است.

به دست گرفتن کنترل: دادستان کل بر دستور معترضین پارک پاک قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به سنت جان کلیسا

دادستان کل نیز مورد مناقشه است که این تظاهرات در نزدیکی میدان لافایت دوشنبه صلح آمیز بود و ادعا او مشاهده پرتابه است که در دسترس بودند به معترضان.

“من تو را دیدم پرتابه…وقتی که من رفتم به لافایت پارک” Barr گفت. “ما می تواند همچنان به محافظت از” فدرال اموال و پرسنل.

فدرال اقدام در پارک و مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به کلیسا شده اند excoriated توسط رهبران مذهبی و نمایندگان مجلس که اظهار داشت که مقامات تا به حال با استفاده از قدرت دولت فدرال – از جمله سرباز گارد ملی – برای فعال کردن صرف فرصت عکس برای رئیس جمهور.

Barr در وزارت دادگستری جلسه بود پیوست FBI مدیر کریستوفر Wray و دیگر فدرال اجرای قانون مقامات که مدعی گروه های سازمان یافته بودند حداقل تا حدودی به سرزنش برای تحریک خشونت و هرج و مرج کاشت در برخی از تظاهرات که به دنبال مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

دادستان عمومی و FBI مدیر گفت: برخی از شواهد اشاره به مظنون در ارتباط با Antifa یک دور ایدئولوژی چپ و راست در گروه نفرت.

Barr با اشاره به آنتاگونیست به عنوان یک “جادوگران ” دم” از گروه های افراطی.

روز چهارشنبه مقامات فدرال در نوادا به اتهام سه مرد در ارتباط با گروه نئونازی “Boogaloo” جنبش با توطئه به علت تخریب در طول تظاهرات در لاس وگاس.

‘دلخراش به تماشای”: دادستان کل بر روی جورج فلوید تصویری: ‘دلخراش برای تماشا و عمیقا نگران کننده’

“خشونت محرکین را ربوده مسالمت آمیز اعتراضات و تظاهرات در سراسر این کشور از جمله نوادا بهره برداری واقعی و مشروع خشم بیش از آقای فلوید مرگ خود را رادیکال برنامه,”, نوادا, ایالات متحده وکیل نیکلاس Trutanich گفت.

جنبش نام یک اصطلاح مورد استفاده توسط افراط گرایان به سیگنال آنچه آنها باور دارند که آینده جنگ داخلی و فروپاشی جامعه است.

“قانون اجرای متمرکز نگه داشتن خشونت و تخریب از تداخل عمومی بیان و تهدید کننده زندگی” Trutanich گفت:

در وزارت دادگستری پنج شنبه, Wray گفت: خشونت و تخریب اموال “است متوقف شود.”

“در روزهای اخیر به خشونت و تهدید به زندگی و تخریب اموال است که ما دیده ایم در برخی از نقاط کشور خدشه به حقوق و امنیت همه شهروندان از جمله صلح آمیز تظاهرکنندگان” Wray گفت. “ما در حال دیدن افرادی که در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خشونت افراطی دستور کار… این افراد باید مجموعه ای را به ایجاد اختلاف و تحول به جای عضویت در صالح دستیابی به برابری و عدالت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de