برخی از نقل قول توسط مارتین لوتر کینگ جونیور یاد شده به طور گسترده ای در اغلب فراخوانی اصول عشق و صلح و وحدت در تلاش برای عدالت است.

اما در میان در سراسر کشور تظاهرات تحریک قتل جورج فلوید و Breonna تیلور یک سال 1967 سخنرانی پادشاه در دانشگاه استنفورد است تبدیل شدن به طور فزاینده ای تشدید شده است.

“دیگر امریکا”‘ سخنرانی بود که به تازگی به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط شاه مرکز سازمان تنظیم توسط Coretta اسکات کینگ به افتخار او در اواخر ،

در این سخنرانی پادشاه با تاکید بر حمایت خود را از تاکتیک های بی خشونت در “مبارزه برای آزادی و عدالت” و ابراز مخالفت برای شورش با اشاره به آنها به عنوان “اجتماعی مخرب است.”

پادشاه می گوید که مشکلات اقتصادی و شرایط اجتماعی است که آمریکایی های سیاه و سفید تجربه باید محکوم شود به همان اندازه به عنوان شورش. آن است که در اینجا او با فراخوانی خط: “یک شورش است که زبان از بی سابقه.”

در اینجا بخشی از این سخنرانی:

شرایط خاص همچنان وجود دارد در جامعه ما است که باید محکوم شود که با شور و نشاط به عنوان ما محکوم شورش. اما در تحلیل نهایی یک شورش است که زبان از بی سابقه. و آنچه در آن است که امریکا شکست خورده است را به گوش ؟ آن شکست خورده است به شنیدن این که گرفتاری های سیاه پوست فقیر بدتر شده بیش از چند سال گذشته. آن شکست خورده است به شنیدن این که وعده آزادی و عدالت رعایت نشده. و آن شکست خورده است به شنیدن این که بخش بزرگی از سفید جامعه هستند بیشتر نگران آرامش و وضعیت موجود نسبت به مورد عدالت و برابری و انسانیت. و بنابراین در یک حس واقعی ملت ما تابستان از شورش های ناشی از ملت ما زمستان از تاخیر. و تا زمانی که امریکا به تعویق انداختن عدالت, ما ایستاده در موقعیت داشتن این عود از خشونت و شورش و بیش از دوباره. عدالت اجتماعی و پیشرفت مطلق ضامن شورش پیشگیری

دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote

مارتین لوتر کینگ جونیور: 10 محبوب ترین به نقل از رهبر حقوق مدنی

“آنها اعدام برادر من’: جورج فلوید برادر خواستار دستگیری تظاهرات مسالمت آمیز

در کنتاکی: Breonna تیلور اعتراض در لوییویل تساوی صدها; حداقل 7 شات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de