ایران می بیند 'صفر' تقاضای سفر می گوید: عمده اخراج loom اگر رزرو نمی انتخاب کنید تا با سقوط

سحر Gilbertson ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:22 PM EDT مه 1 سال 2020هواپیمایی متحده جمهور اسکات کربی صا

توسط NEWSAMINS در 13 اردیبهشت 1399

هواپیمایی متحده جمهور اسکات کربی صادر کرده است تلخ چشم انداز پس از تلخ چشم انداز پس از coronavirus بحران شروع به ضربه زدن به خطوط هوایی ایالات متحده در اواخر فوریه و اشاره کرد هر بار که او تخمگذاری بدترین سناریو.

Bleakest وارد سهشنبه در طول هواپیمایی درآمد سه ماهه کنفرانس تماس بگیرید.

کربی گفت: تقاضای سفر است که اساسا "صفر" و شرکت هواپیمایی نیروبخش است که باید مورد برای بقیه سال و به 2021.

"ما نمی ریزی و قطعا امیدواریم که این بهتر از آن است اما ما در حال برنامه ریزی برای امکان" کربی گفت.

بخش عمده ای از این طرح احتمالی: عمده اخراج ابتدا در ماه اکتبر. هواپیمایی که 93,000 کارکنان بسیاری از آنها به نمایندگی از اتحادیه های کارگری است نه مجاز کردند کارکنان تا آن زمان تحت حفاظت از حقوق و دستمزد لحاظ مراقبت عمل می کنند. ایالات دریافت $3.5 میلیارد دلار کمک مالی و 1.5 میلیارد دلار وام برای حفاظت از حقوق و دستمزد و واجد شرایط برای یکی دیگر از 4.5 میلیارد دلار کل وام.

اگر مسافران بازگشت نیست در اعداد کربی گفت: ایران هیچ چاره ای جز کاهش تعداد کارگران به مطابقت به شدت افسرده تعداد پروازها و مسافران است. او گفت: ایران در حال حاضر "گرفته تبر" به غیر کارمند هزینه های ترک هزینه های حقوق و دستمزد به عنوان آخرین پول بزرگ-صرفه جویی در گزینه.

شرکت هواپیمایی ارسال شده 1.7 میلیارد ضرر برای سه ماهه اول و سه ماهه را شماره خواهد شد قابل ملاحظه ای بدتر برای آمریکا و دیگر حامل های پس از آن خواهد شد اولین سه ماهه با تاثیر از ویروس.

"ما به سادگی نمی خواهد تحمل این بحران به عنوان یک شرکت بدون اجرای برخی از این سخت تر و دردناک اقدامات," او گفت:.

هواپیمایی را فاش نمی کند چگونه بسیاری از کارکنان آن را به قطع اگر سفر افسرده باقی می ماند. اما مایک Leskinen ایالات معاون رئیس جمهور از شرکت توسعه و روابط سرمایه گذار گفت: واقعیت این است که اگر تقاضا پایین است می گویند 30 یا 40 درصد خطوط هوایی نیاز 30 یا 40 درصد کمتری از هواپیماها و 30 تا 40 درصد کاهش هزینه های نیروی کار.

ایران است که به دور از تنهایی در چنین صدایی هشدار دهنده. خطوط هوایی آمریکا مدیر عامل داگ پارکر در اوایل این هفته گفت: شرکت هواپیمایی خواهد شد که "کارکنان بیشتر از آن برای کار" در پاییز اگر کسب و کار را بهبود نمی بخشد و خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی گفته کارکنان در یک ویدیو در هفته گذشته که آن را یک "به شدت کوچکتر" هواپیمایی اگر سفر نمی کند, دوباره بجای اول برگشتن در تابستان.

وجود دارد هیچ نشانه ای تقاضای سفر را بهبود بخشد ؟

کربی گفت: ایران نمی بینم هر "مهم نشانه هایی از بهبود معنی داری" در کوتاه مدت تقاضا وجود دارد اما حداقل یک تشویق روند بیشتر است.

تعداد جستجوها در ایران وب سایت برای شکستن بهار 2021 بالاتر از آن بود که در این زمان در سال گذشته برای شکستن بهار سال 2020 است.

"ما می بینیم برخی از شواهد از مقید کردن تقاضا" او گفت:.

یک نکته مهم: جستجوها برای شکستن بهار نیست ترجمه به رزرو.

"ما انتظار نداریم که بسیاری از کسانی که به نوبه خود به رزرو و یا سفر تا زمانی که این ویروس به اندازه کافی موجود و ریتم زندگی روزانه معمول تبدیل شده دوباره," او اضافه شده است.

هیچ کس نمی داند که خواهد شد که البته. ایران و همه شرکت های هواپیمایی شده اند با ترویج تمیز اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی آنها در حال بدست گرفتن تا مسافران احساس امن خود را به پرواز دوباره. روز دوشنبه ایالات شروع خواهد شد نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت و آن را ارائه ماسک برای کسانی که نمی آوردن یک. بسیاری از رقبای خود را اعلام شبیه سیاست های این هفته است.

کربی گفت: جاذبه های مانند Disney World, Disneyland, موزه ها, کافه ها و دیگر جاذبه های توریستی نیاز به بازگشایی قبل از مسافران شروع به برنامه ریزی تعطیلات انعکاس نظرات توسط جنوب غربی مدیر عامل شرکت در اوایل این هفته

"گرفتن بچه ها به دیزنی لند چیزی است که من هر سال و من آن را دوست دارم" کربی گفت. "اما دیزنی لند نیاز به باز کردن."

ممکن است دولت در گام, دوباره, برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی در ایران و سایر شرکت های هواپیمایی?

ایران می گوید این است که بدانند هر گونه کمک های اضافی به آن حالات به ویژه از شرکت های هواپیمایی در حال حاضر دریافت زیادی بسته کمک و صدمه زدن به کسب و کار تقاضاهای مصرانه برای کمک به.

"اگر آن را همچنان به عنوان تلخ به عنوان آن است که امروز دولت ممکن است یا نه ممکن است در گام" Leskinen گفت. "ما در حال شمارش است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن