چهار اجرائی از بزرگترین شرکت های فن آوری شهادت قبل از کنگره از طریق تلفنی تنها برای پیدا کردن سیاستمداران بیشتر علاقه مند در عملکرد از پرسیدن سوالات واقعی.

این یک فرصت هدر رفته برای دیدن اجرائی از آمازون, اپل, گوگل و Facebook قبل از خانه ضد تراست فرعی خواسته در مورد معاملات آنها ساخته شده در سال 2012 (اخبار, come on), ایمیل, بحث در مورد استراتژی کسب و کار (همچنین باستان) و به همین دلیل برخی از نمایندگان کنگره نمی تواند پیدا کردن یک جناح راست انتشار در گوگل جستجو index.

آمازون جف بزوس, Facebook مارک زوکربرگ سوندار پیچای گوگل و اپل تیم کوک می تواند خواسته شده است تا برخی از املاک با اشاره به پرسش و پاسخ با ارتباط در مورد امروز و یا ضد تراست نگرانی.

مطلب: گوگل, Apple, Facebook, آمازون بروید عملا به واشنگتن: بزرگ با تکنولوژی اجرائی سوال بیش از نگرانی های ضد تراست

اخبار: Infinite را از تماس Facebook در یک پست وبلاگ اصرار ‘رقابت’

در عوض برخی از اعضای کنگره شات بی ربط نمایش داده شد.

چگونه بی ربط است ؟ چگونه در مورد طبخ خواسته برای دفاع از اپل تبلیغات تلویزیونی از سال 1984 ahem 36 ساله تجاری. یا مدیران خواسته می شود برای تایید برای شخصیت مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون.

وجود دارد این کنگره که تشویق مدیران به توافق با آنها برای استخدام کار برده است. “ما لغات آن و نمی ایستادگی برای آن” گفت: طبخ غیر منتظره بود که توافق توسط دیگران است.

در اینجا به 10 سوال که باید خواسته شده است.

بیایید شروع با یک بسیار اساسی برای کوارتت:

“می تواند هر یک از شما لطفا توضیح دهید که چرا مصرف کنندگان نمی سود اگر ما به رای دادن به شکستن Facebook, گوگل, اپل و آمازون؟”

آمازون

E-commerce غول پیکر که محبوبیت و کارایی (محصولات تحویل یک شبه و یا حتی همان روز) کمک به نابودی از خیابان اصلی و مالی به تازگی برای درمان آن از کارکنان در طول بیماری همه گیر. زمانی که کارگران صحبت کردن در مورد آن شرکت گزارش انتقام با شلیک آنها را.

“آقای بزوس آمازون متهم شده است نه گرفتن مناسب مراقبت از انبار کارگران در طول COVID بحران است. پاسخ شما به گزارشهای متعدد و اعتراضات?”

آمازون در واقع فروش محصولات برای میلیون ها نفر از فروشندگان اما آن ارائه می دهد موقعیت برجسته برای محصولات ساخته شده توسط آمازون مانند اکو بلندگو Fire TV streaming stick و حلقه مفت. علاوه بر این, آن را به فروش می رساند و قیمت پایین تر, Amazon-مارک ملزومات مانند باتری و چوگان. آمازون-مارک محصولات به شدت ارتقا به مشتریان به دنبال محصولات شخص ثالث.

“چگونه است که این نمایشگاه در سطح میدان بازی برای فروشندگان؟”

گوگل

گوگل باعث می شود بسیاری از درآمد خود را از تبلیغات با استفاده از آن پیچیده مکانیزم ردیابی به دنبال هر حرکت ما در Gmail, Google, نقشه ها, جستجوی گوگل و جاهای دیگر به یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است در مورد ما به خیاط تبلیغات بر اساس منافع است.

“آقای پیچای به شما می گویند کاربران باید انتخاب `امید بستن به این پیشنهادات اما در حقیقت بسیاری از خدمات گوگل در دسترس نیست به مصرف کنندگان مگر اینکه آنها معتقدند که گوگل آنها را دنبال کنید. لطفا توضیح دهید که در اینجا به همین دلیل است که خوب است؟”

هنگامی که با استفاده از این موتور جستجو حدود 41 درصد از صفحه اول نتایج جستجوی گوگل گرفته شده است تا توسط گوگل محصولات با توجه به تجزیه و تحلیل نشانه گذاری است که گوگل اختلافات.

“ثانیا گوگل کنترل آنچه که مردم می توانید ببینید در نتایج جستجوی خود و در هر روز داده می شود آن را یک راز پنهان چرا گوگل به من نشان می دهد برخی از نتایج بیش از دیگران و تصمیم می گیرد آنچه که من باید ببینید. می تواند شما را لطفا توضیح دهید که چگونه الگوریتم خود را واقعا کار می کند و چگونه مصرف کنندگان می تواند بیش از یک صدا در آنچه آنها را در نتایج خود را؟”

Facebook

شبکه اجتماعی فقط به عنوان بدنام به عنوان گوگل در زیر از هر حرکت ما به نقطه که در آن بسیاری از مردم معتقد هستند که Facebook در حال ضبط مکالمات تلفن خود را.

“آقای زوکربرگ شما چه می گویند به مصرف کنندگان که فکر می کنم شما ضبط تماس های تلفنی خود را? بسیاری از فکر می کنم آن را وحشت زده به Facebook دانستن خیلی در مورد آنها. شما چگونه توجیه میشود ؟ “

Facebook صاحب سه تا از 10 صفحه بیشتر استفاده می شود, برنامه Instagram, WhatsApp و مسنجر که همه با استفاده از همان Facebook الگوریتم که آهنگ های رفتار مصرف کننده و اتفاق افتاده به دلیل Facebook می خواستم آنها را خنثی کرد.

“AT&T یک بار پس از یک زمان تنها بازی در شهر برای ارتباط قبل از ما شکست تا زنگ سیستم و امروز ما شگفت انگیز تلفن همراه. نگاه کنید چه اتفاقی می افتد به نوآوری با رقابت است. من اعتقاد دارم که مصرف کنندگان خواهد بود بهتر خدمت با مستقل Instagram و واتساپ. متقاعد کردن ما در غیر این صورت.”

اپل:

طبخ صحبت چند بار در جلسات در مورد چگونه اپل آغاز شده و با 500 برنامه در فروشگاه App و در حال حاضر بیش از 1.7 میلیون. که begs سوال:

“چرا باید سیب را به 60 خود مارک نرم افزار برای رقابت با مستقل برنامه سازان در فروشگاه ؟ واضح است که برنامه های مانند iMessage و FaceTime و iMovie به دریافت درمان ترجیحی بیش از دیگران است. چگونه است که نمایشگاه بازی؟”

“آنچه در مورد زمانی که اپل می بیند یک محصول محبوب و تصمیم می گیرد به آن را کپی و فروش آن در خود و در نتیجه قرار دادن کسب و کار خود را در خطر? Flipboard محبوب بود خبرخوان نرم افزار اپل با اپل, اخبار, است که نخست موقعیت بر روی آی فون. بلوتوث ردیاب کاشی ظ ضد اعتماد کت و شلوار در برابر اپل برای انجام همین کار را برای این شرکت است. آقای کوک شما چه می گویند؟”

“آقای کوک شده اند وجود دارد گزارش های مورد بسیار ضعیف شرایط کار در کارخانه های چینی که در آن شما را, اپل, به نقطه ای که در آن مردم باید خودکشی از استرس. چرا نمی توانید تولید گوشی در اینجا و چه می توانید انجام دهید شما به درمان کارگران با بیش کرامت?”

در نهایت یک سوال جایزه:

هر اجرایی صحبت در مورد احترام به اواخر John Lewis و خواسته شد که اگر آنها پشتیبانی متنوع رهبری “می تواند شما را لطفا توضیح دهید که چرا هیچ مردم وجود دارد از رنگ در رهبری ارشد نمایش داده شده در وب سایت آمازون, اپل, گوگل, یا Facebook فراتر از تنوع افسر عنوان? در چه نقطه شما را متوقف صحبت کردن در این بحث و در واقع استخدام متنوع ارشد کارکنان؟”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز, Jefferson, گراهام (@jeffersongraham) در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de