بازنشستگی در آلمان مهاجرت به آلمان،کار در آلمان،تحصیل در آلمان

آقای دهقانی کیا هنوز 25 % از متناسب س ازی بررسی نشده چرا اینو کتمان میکنید من خودم 31 سال و 6 ماه و 9 روز بیمه

توسط NEWSAMINS در 8 آذر 1401
آقای دهقانی کیا هنوز 25 % از متناسب س ازی بررسی نشده چرا اینو کتمان میکنید من خودم 31 سال و 6 ماه و 9 روز بیمه پرداخت کردم و رییس حسابداری بودم تمامی بازنشستگا ن که ناآگاه نمی باشند چرا سفسطه میکنید. مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی در سال ۱۳۷۲ به صورت یک مؤسسه غیر تجاری تأسیس گردید. خدایی این هزینه های زندگی به جهت اشخاص مسن که اقتدار فعالیت ندارن حقیقتا بالاست . این غایت بی انصافی یعنی کسی که سی سال بیمه پرداخت کرده اهمیت اونی که ده سال پرداخت کرده بایستی سیصد چهارصد هزار اختلاف داشته باشند ؟؟؟اگه اینجوری بیست سال نخستین کار حق بیمه رو به جیب بزنیم تنها ده سال اخیر واریز کنیم، چون بین اونی که اکثر دیتا کلیدی اونی که کاهش داده هیچ فرقی نیست…. دسته‌بندی نشده فرزندان مذکر حداکثر تا پایان 22 سالگی و در شکل علم آموزی فقط تا نقطه نهایی 25 سالگی قابلیت و امکان استعمال از همین بیمه را دارند. عنوان مقرري ماه اول ندارند و حیاتی صدور هر نوع حكم حقوقي افزايش خویش را از به عبارتی ماه نخستین دريافت مي كنند . در مذاکره حساس خرید بیمه تکمیلی مدیریت واحد آموزش‌های عمومی و تخصصی کمپانی اطلاع‌رسانی و تدریس بورس، مورد قضیه سکو بندی در راستا آموزش در بازار سرمایه باز‌نگری شد. تمام حقوق دنیوی و معنوی این وبسایت متعلق به تابناک می باشد و استفاده از مطالب اساسی ذکر مرجع بلامانع است. چالش های تامین اجتماعی، بایستی دغدغه سران قوا و هم چنین وزارت تعاون، عمل و رفاه اجتماعی باشد. حداقل حقوق ها در سال ۱۴۰۱ چقدر میباشد ؟ کارگران ،کارمندان، بازنشستگان و فرهنگیان... شما میتوانید به رخ حضوری هم برای پرداخت بیمه تامین اجتماعی شغل ها آزاد و پرداخت بیمه تامین اجتماعی اختیاری اقدام نمایید که برای این فعالیت بایستی به شعبه بیمه تامین اجتماعی خویش مراجعه نمایید. در این سطح از مراحل پرداخت بیمه تامین اجتماعی اختیاری به شما صفحه ای نمای داده میگردد که شماره پیگیری و تاریخ خواهش به شما داده میشود. در این بخش از نوشته تصمیم گرفتیم به جهت آن که به جهت تعیین حق بیمه تامین اجتماعی 1401 به ایراد برنخورید یک بررسی آنلاین رویه اندازی کنیم. به این ترتیب شما میتوانید چنانچه خواهان رویکرد اندازی محاسبه آنلاین حق بیمه تامین اجتماعی 1401 در این مقاله هستید در بخش نظرات اعلام نمایید تا تیم برنامه نویسی ما منتخب را به جهت این بخش ترتیب ببینند و قابلیت چک کردن آنلاین حق بیمه 1401 را برای شما فراهم کنند.

سال ۹۸ : سال بد اقتصادی ایران

این در حالی است که سال ۹۷ با نوسانات شدید ارزی و کمتر بی سوابق ارزش ریال در درمقابل ارزهای خارجی، آغاز دور دوم تحریم های آمریکا و خروج این کشور از برجام را شاهد بودیم و تورم بیش از ۵۰ درصدی، عملا بخش هایی از اقتصاد کشور‌ایران را فلج کرده است. خواسته از بقیه سطح ها دستمزدی، در واقع مبلغ پایه دستمزد و دستمزدی هست که سال پیش، از شالوده حقوقی که شورای خوب کار انتخاب کرده بیشتر بوده است. مثلا دستکم حقوق سال ۹۷، ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود و شما ۲ میلیون تومان اخذ می کردید. اما آنچه که همین ایام سبب سوء تفاهم در مشخص و معلوم شدن دستکم حقوق ۹۹ کارکنان دولت شده بندی هست که کمیسیون تلفیق مجلس به لایحه بودجه اضافه کرده میباشد که در آن دولت را به همین مکلف می کند که در سال ۹۹ دریافتی پرسنل کشوری، لشکری و بازنشستگان در ماه ، نباید از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان کمتر باشد.
  • چون این مبالغ افزایش حقوق پرسنل و بازنشستگان بخش دولتی در حالی اعلام شده که قرار وجود ندارد هیچ تغییری در دریافتی کارکنان بخش خصوصی اعمال شود.
  • دریافت اندوخته بیمه قدمت پاسارگاد زود تر از موعد اتمام قرار داد بازخرید بیمه عمر اسم دارد.
  • این آموزشگاه هدف خود را خدمت‌رسانی به ایرانیان مقیم خارج از مرزو بوم قرارداد، تا اصلی آموزش‌های حرفه‌ای و باکیفیت و همچنین اعطای گواهی قانونی دیپلم و گواهی‌نامه بین‌المللی مهارت از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، قدمی مؤثر در تسهیل همین دوستان برداشته باشد.
  • اگر شخصی در آلمان کار کرده باشد ولی در اکنون حاضر در کشور دیگری بومی باشد باید درخواست حقوق و دستمزد بازنشستگی آلمانی خویش را به اداره بیمه کشوری که در آن سکونت دارااست بدهد.
  • امتداد - عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان کارگری تهران، علی اکبر عیوضی از جدا بیمه تکمیلی خانواده‌‌های بازنشستگان خبر داد.
  • شما کلیدی هر شرایط اقتصادی می توانید از سرمایه گذاری قدمت و تامین آتیه برخوردار شوید.
در کمیته‌ی متناسب‌سازی قرار شد براساس بند ت ماده ۹ ضابطه ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی کار شود؛ به این معنا که هر شخصی براساس آورده و سابقه‌اش در متناسب‌سازی شریک باشد. آن ۱۷ هزار میلیارد تومان براساس مقدار سوابق و آورده‌ی هر بازنشسته، بین مستمری‌بگیران سازمان در قالب ارتقا متناسب‌سازی ۹۹ تقسیم شد. برای مثال، آن‌هایی که روستا سال سابقه داشتند، حقوق‌شان حدود ۱۵۰ هزار تومان ارتقا یافت؛ آن‌هایی که سی سال سوابق داشتند، افزایشی حدود ۳۶۰ هزار تومان نصیب‌شان شد و بازنشستگانی مهم ۳۵ سال سابقه، مشمول افزایش حدوداً ۴۲۰ هزار تومانیِ متناسب‌سازی شدند. یک ضریب ترغیب هم برای بازنشستگان در نظر گرفته شد که به بازنشستگانی اساسی ۲۵ سال سابقه و بیشتر، از نیم % تا ۵ درصدِ دست‌کم حقوق به عنوان ضریب ترغیب تعلق گرفت. مطابق تصریح ماده ۱۱۱ ضابطه تأمین‌اجتماعی، دست کم مستمری پرداختی به افراد واجد شرایط دریافت مستمری کامل در هر سال (مشتمل بر مستمری ازکارافتادگی کلی، مستمری بازنشستگی و جمع مستمری بازماندگان) نباید کاهش از دستکم حقوق و دستمزد گزینش شده از سوی شورای خوب کار به جهت کارگران مشمول ضابطه فعالیت باشد.

ببینید | خلاصه بازی هلند و قطر | صاحب خانه فارغ از امتیاز استکان را شکاف کرد

براساس اعلام مدیران سازمان تامین اجتماعی، پرداخت دستمزد شهریورماه بازنشستگان کارگری از فردا (بیستم شهریور) براساس حروف الفبا شروع می‌شود. به جهت همسان سازیحقوق بازنشستگاندر یکسری ماه آخر دست به اعتراض های متعددی زده اند.حال اهمیت افزایشحقوق بازنشستگانبحث دریافت مالیات از دستمزد بازنشستگان بر سر زبان ها افتاده است.در ادامه آخری خبر ازحقوق بازنشستگانرا میخوانید. سه میلیون و ۸۱ هزار و ۶۴۹ بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی تحت پوشش بیمه معالجه تکمیلی قرار دارا‌هستند و شرکت آتیه سازان نگهدارنده برای ششمی توشه پشت سرهم بیمه تکمیلی بازنشستگان را در سال آتی برعهده خواهد داشت. قرارداد تازه بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی از ابتدای آذرماه روان برای مدت یک سال تمدید... بازنشستگان تامین اجتماعی که بیمه تکمیلی آنها طبق قرارداد کانون عالی از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ برقرار است، از مهلتی محدود به جهت حذف، بیشتر و انصراف برخوردار هستند. به گزارش ایلنا، کانون بازنشستگان کارگری شهرستان شمیرانات، اهمیت اشاره به شروع برقراری بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی از ۱ آذر ماه تا ۳۰ آبان ۱۴۰۱،...

اکبر شوکت : وام  ۲۰۰۰ میلیاردی برای پرداخت حقوق بازنشستگان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، گزارش‌ها حاکی از آن می باشد که فیش حقوقی بازنشستگان بقیه سطوح بر شالوده احکام تازه صادر شد. عجب دولت مردمی داریم 6 ماه بازنشستگان را در ارتقا دستمزد عذاب بخشید هم اکنون نوبت رسیده به معوقات خدایا تو خود شاهد باش... شرکت در ازای اخذ حق بیمه , به طور مادام العمر شما را ذیل پوشش قرار می‌دهد و در صورت فوت , سرمایه مندرج در بیمه طومار را به ذینفعان پرداخت می‌نماید. بیمه شده اصلی پرداخت حق بیمه می تواند پس از 1سال زمان انتظار مستمری مادام العمر دریافت نماید.

روسیه را به ایران فروخته اند!+ فیلم

البته این ضابطه استثنائاتی نیز در رابطه اهمیت اخذ حکم بازنشستگان تامین اجتماعی، دارد از پاراگراف آنکه درصورتیکه کسی سی سال کل سابقه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی داشته باشد در حالتی که سن مردان به پنجاه سالگی و سن زنان به چهل و پنج سالگی رسیده باشد، می توانند تقاضای بازنشستگی نمایند. همینطور اشخاصی که اصلی 35 سال سوابق پرداخت حق بیمه باشند، می توانند بدون داشتن حالت سنی بازنشست شوند. سوالی که در اینجا مطرح می شود آن هست که بازنشستگان و مستمری بگیران از چه طریقی می توانند فیش حقوقی خویش را دریافت و مشاهده نمایند؟ از آنجا که این ایام بیشتر سرویس ها به صورت الکترونیکی صورت اطلاعات در مورد بیمه تکمیلی می گیرد، سازمان تامین اجتماعی قابلیت بازدید و دریافت فیش حقوقی را برای مستمری بگیران به صورت اینترنتی و فارغ از نیاز به مراجعه حضوری فراهم آورده است. در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص فیش حقوقی مستمری بگیران و بازنشستگان پرداخته شده است. یکی از اصلی ترین خدماتی که سازمان تامین اجتماعیبه بیمه شدگان پس از رسیدن به سن بازنشستگی ارائه می نماید، پرداخت مستمری بازنشستگی است. بازنشستگان محترم برای دریافت فیش حقوقی مستمری خود می بایست ابتدا مبادرت به ثبت اسم در سامانه تامین اجتماعی نموده و سپس از طریق کاغذ کاربری خود در به عبارتی سامانهفیش حقوقی مستمری خویش را اخذ نمایند. با ارتقا حقوق ۱۰ % باز نشسته ها ، کارگری که اسفند ۱۴۰۰ بازنشسته شده ، حقوقش از بازنشسته های سالیان قبل و شاغلین امسال بمراتب ذیل تره . افزایش حقوق و دستمزد کارگران شاغل رو چرا اولیه نزدید ، حتما” می خوان بازنشسته ها رو نخستین ساکت کنید و آنگاه دستمزد شاغلین رو ۳۵ درصد بخش اعظم بزنند؟! روال عمل در انتخاب میزان دریافتی بازنشستگان به همین رخ است که در آغاز دولت در لایحه بودجه رقم و % پیشنهادی خود را اعلام مینماید و بعد، همین رقم بایستی به تصویب مجلس برسد تا عدد حقوق بازنشستگی انتخاب شود. در همین جلسه آقای بایگان مدیریت فرجام پوشش گزارشی از پیگیریها و عملکرد بیمه عمر استان تهران را در جلسه مطرح و در نهایت تصمیم گیری شد مشکلات و بیمه عمر اساسی تعامل حل و فصل گردد. رئیس کانون استان تهران آقای حسینی ضمن خیرمقدم در مورد مشکلاتی که پیرامون بیمه عمر وجود دارااست سخن کردند و مسئولین کانونهای شهرستانی مشکلات بخشها خود را مطرح کردند.

پایه حقوق تامین اجتماعی

1- وصال به سن مقرر در ضابطه که بر پایه قانون کشور ما شصت سال برای مردان و پنجاه و پنج سال برای زنان می باشد. در شکل فوت هر کدام از بیمه شدگان ذینفعان می تواند کلیدی مراجعه به مرکزها عده آوری اوراق ضرروزیان شرکت بیمه ملت در لیست پایین نسبت به اعلام ضرر و ارائه مدارک حتمی اقدام نمایند. در رخ فوت هرکدام از بیمه اخبار استانها شدگان، ذینفع موظف هست مراتب را به محض اطلاع و حداکثر کاسه مدت یک ماه در خصوص فوت از تاریخ اطلاع و ۱۵ روز به جهت غرامت روزمره بستری شدن در بیمارستان در اثر حادثه، به بیمه گر اعلام و متعاقبا مدارک برنامه تلویزیونی را ارسال نماید. قابلیت حذف افراد ذیل پوشش یا بیش تر شدن افراد تازه به لیست بیمه شدگان وجود ندارد. البته چنانچه شخص مریض به سراغ مرکزی برود که قراردادی دارای بیمه تامین اجتماعی ندارد، باید کل هزینه را خودش به صورت آزاد بپردازد. در طول مدت دوران جوانی و فعالیت، احتمال دارد چندان به با بیمه شدن مطلع نباشید. اما درصورتیکه تجربه اشخاص مسنی که سوابق بیمه ندارند را بشنوید، فارغ از شک و تردید هرچه زودتر به جهت عضویت در سامانه تأمین اجتماعی مبادرت خواهید کرد. تأمین اجتماعی یکی از از اصلی‌ترین مراکز بیمه مرزو بوم است که مزایای متفاوتی دارد. مهم‌ترین مزیت آن واریز مبلغی به‌عنوان حق مستمری به حساب افراد بیمه‌شده در مقطع بازنشستگی است. در واقع همین سازمان در ازای پولی ماهانه به‌عنوان حق بیمه، رفاه نیروی کار را تأمین مینماید و یک سری سرویس ها درمانی به آنها ارائه میدهد که اصلی‌ترین آن حق مستمری در بازه بازنشستگی است.

افزایش ۳۰درصدی ارزش گونه های شامپو از شهریور ماه+جدول قیمت

به موجب قوانین ۹۶ و ۱۱۱ تامین اجتماعی و کلیدی رعایت مصوبات شورای خوب فعالیت مقدار دریافتی این دسته نباید کمتر از ۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان بوده و اصلی دستکم ۵۷.۴ % افزایش رو به رو شده است. سازه بر سخنان مدیر کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران درباره افزایش حقوق و دستمزد بازنشستگان بقیه سطح های این سازمان، بر اساس فرمول نو دست کم ۵۰ تا ۱۰۰ % دستمزد بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ ارتقا خواهد یافت. مهم موافقت هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی، سهم ۵۰ درصدی تأمین اجتماعی برای حق بیمه تکمیلی بازنشستگان معین شد.

اغتشاشات ایران

نکته ای که بایستی به آن اعتنا کنید این می باشد که سقف دریافت مستمری به جهت بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی 35 روزاست و چنانچه کسی بیشتر از 35 سال عمده فعالیت کرده باشد تاثیری در مستمری بازنشستگی او نخواهد داشت . یعنی چنانچه شرکتی او را استخدام نماید آن کمپانی باید اسم او را در لیست بیمه به سازمان تامین اجتماعی ارسال نماید و در نتیجه مستمری بازنشستگی او تا زمان که مجدداً درگیر به عمل است انقطاع خواهد شد و کارکرد او در همین مدت به مستمری بازنشستگی اواضافه خواهد کرد . پیشتر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی 8 آبان 1401 جزئیات لایحه تصحیح ضابطه بودجه سال ۱۴۰۱ کل مرزو بوم و ترمیم دستمزد کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشگری را مهم ۱۹۸رای موافق، ۹رای مخالف و ۸رای ممتنع از مجموع ۲۴۶نماینده حاضر ثبت کردند. در سال ۹۷، مقدار ارتقا رسمی حقوق و دستمزدکارگران، خیر در دقیقه ۹۰ بلکه در وقت طولانی تر به تصویب رسید. با همین حال، ضابطه الزام ده سال هاست که اجرا نمی‌شود؛ بعد از آن از تصویب همین ضابطه در سال ۶۸، ممکن است سال‌های محدودی بودند که کارگران توانستند از سرویس ها درمانی مجانی و باکیفیت بهره ببرند به عهد سید احمد حسینی، در سال‌های ده سال ۷۰ بود که دفترچه‌های درمانی ما کارگران «ارزش» داشت. ذکر است، حیاتی توجه به عدم بارگذاری داده ها ارتقاء مبلغ عائله‌مندی و اولاد بوسیله دستگاه‌ها، ارتقا حق عائله‌مندی، اولاد و معوقات مهر ماه و آبان ماه همراه حیاتی حقوق و دستمزد آذر ماه پرداخت خواهد شد. دوره امروز آئین قانونی مبادله قرارداد بزرگترین مزایده تاریخ جمهوری اسلامی ایران در محل سازمان خصوصی سازی برگزار شد. چنانچه می خواهید از یک سرمایه ناچیز به یک اندوخته مناسب در طی زمانه برسید، بیمه قدمت مطلوب شماست. بخشنامه ۵۰۰۰/۹۹/۳۰۶ مورخ ۹۹/۳/۲۶(افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال ۹۹ را اینجا ببینید. به گفته کارشناسان هر چند رشد سرسام آور هزینه های زندگی به برهان گرانی های در بازار احتمال دارد چنین ارقامی خیلی در بهبود زندگی دستمزد بگیران تاثیر آنچنانی نداشته باشد البته خط مش دولت در اعتنا به قشر متوسط جامعه حساس متناسب سازی حقوق و دستمزد کارمندان خود امیدوار کننده می باشد تا دستکم در میزان دارایی سال آتی هم چنین موضوعی مورد توجه بیشتر قرار گیرد. اما کارشناسان اقتصادی تاکید دارند؛ افزایش حقوقی که اساسی پرورش نرخ تورم ملازم باشد بیفایده هست و کمکی به رفاه حقوق و دستمزد بگیران نمی کند. ارتقا سالانه مستمری بازنشستگان تأمین‌اجتماعی در سال جاری، روایت مالامال فراز و فرودی داشت و درحال حاضر که مسئله حساس تحقق خواست بازنشستگان بقیه سطح های به سرنوشت رسیده، مروری بر آنچه در این ایام گذشت، نشان‌دهنده سعی بی‌وقفه مسئولان در دولت، مجلس و سازمان تأمین‌اجتماعی در این مدت و هم پیگیری‌های کانون‌های بازنشستگان به جهت ارتقا قابل دقت مستمری پرداختی به همه سطوح بازنشستگان و مستمری‌بگیران است. بر پایه خبرها منتشر شده از سوی هیئت وزیران، مصوب شده تا حداقل دستمزد بازنشستگان تامین اجتماعی از حداقل مقدار نزد دریافتی تصویب شده کارگران در به عبارتی سال کاهش نباشد. اما چانه زنی های نماینده های کارگران همچنان ادامه دارد و همین درحالی میباشد که کارگران سفارش ارتقا ۴۵ درصدی دست کم دستمزد را دارند که کارفرمایان اصلی این توصیه مخالف هستند. % حق بیمه تامین اجتماعی 1401 و سال های قبل یکسان هست و یک % اثبات است ولی مبلغ آن باتوجه به مبنا حقوق گزینش میشود که در سال 1401 بر پایه جدول انتخاب شده است. به همین ترتیب شما با پرداخت هزینه بیمه تامین اجتماعی از خدماتی که سازمان تامین اجتماعی برای شما تدارک دیده میباشد نهایت بهره را ببرید و در آتی از حقوق بازنشستگی بهره مند شوید. ارتقا مستمری حقوق‌بگیران سازمان تامین اجتماعی طبق مواد ۹۶ و ۱۱۱ ضابطه تامین اجتماعی هرساله به ثبت هیات وزیران می‌رسد. به‌طوری‌که دست کم دریافتی مستمری بگیران از دستکم حقوق مصوب به عبارتی سال کارگران کمتر نباشد. طبق گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، خط فقر یک خانوار چهار نفری در شش ماه نخست سال ۹۷، ۲ میلیون ۷۲۸ هزار تومان تعیین‌شده که نبست به دستمزد کارگران فاصله زیادی دارد. حال در حالی حداقل حقوق و دستمزد سال ۹۸ کارگران که دست کم بگیرهای زحمت کش جامعه هستند و از رانت و تسهیلات میلیاردی نظیر حسین هدایتی و پرویز کاظمی و کلکسیون اختلاسگران سال ۹۷ برخوردار نیستند، تنها ۳۶ درصد افزایش یافته است که بها محصول و خدمات در سال ۹۷، دستکم ۱۰۰ % ارتقاء یافت. خط فقر در سال ۹۷، بیش از ۳ میلیون تومان بود و دریافتی های تحت ۲۳ میلیون ریال در ماه، از پرداخت مالیات معاف بود. در واقع بر شالوده قانون کار کارفرما بایستی پولی را از حقوق کارکنان کسر کرده و مبلغ تعیین شده را نیز از جانب خویش به سازمان بیمه تامین اجتماعی پرداخت کند تا بعد از پرداخت حق بیمه اشخاص بتوانند از خد مات بیمه درمانی و بقیه سرویس ها بیمه بیکاری، بازنشستگی، از کار افتادگی و بازماندگان استعمال کنند. حق بیمه تامین اجتماعی 1401 بر اساس نرخ مصوب باید به وسیله کارفرما برای کارگران پرداخت شود. همین بدان معناست که کارفرما می بایست درصدی از حقوق کارگر را کسر کند و اساسی مبلغی که سهم خود می باشد به عنوان بیمه مستخدم به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کند. مبلغ پرداخت حق بیمه ماهانه برای بیمه شدگان اجباری کارخانه ها که بیش از ۱۵ میلیون نفر را شامل می شود، به استدلال آن که ۷ درصدش را پرداخت می کنند، قابل توجه نخواهد بود. البته به ادله الزام کارفرما به پرداخت ۲۰ درصد حق کارفرما و ۳ درصد حق بیمه بیکاری، اساسی اعتنا به ارتقا دست کم دستمزد و حقوق روزانه و ماهانه در سال ۹۸، همین رقم به نسبت چالشی خواهد بود. ارتقاء مبلغ حق بیمه ماهانه اجباری کارگران سبب رویش قرارداد های موقت یک تا سه ماهه شده و عدم اطمینان شغلی کارگران را به همراه خواهد داشت. ما حصل همین وضعیت، دوری حداکثری کارفرمایان نسبت به پرداخت حق بیمه کارگران تحت پوشش خواهد بود که مشکلات بسیاری را به ارمغان می آورد. بر مبنا آمارهای سازمان تأمین اجتماعی حدود ۱۴ میلیون نفر از جمعیت جمهوری اسلامی ایران کارگر هستند.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن