زوم تصویری درآمد و فروش ضربه دور انتظارات سهام افزایش نسبت به بیشتر سوابق

زوم تصویری Communications Inc. تبدیل به یک نام خانگی در طول همه گیر و این نشان داد که اثرات مالی آن رشد سهشنبه — ثبت فروش و درآمد و انتظارات بیشتر در میان پررونق قیمت سهام.

زوم ZM, +1.92% گزارش درآمد خالص از $27 میلیون دلار یا 9 سنت به اشتراک گذاری در مقایسه با درآمد خالص از $200,000 یا کمتر از یک پنی سهم در سال پیش ، پس از تعديل سهام مبتنی بر جبران خسارت و دیگر عوامل زوم گزارش درآمد 20 سنت یک سهم از 3 سنت به اشتراک گذاشتن یک سال پیش.

درآمد بهبود یافته 169 ٪ به $328.2 میلیون از $122 میلیون سال پیش. تحلیلگران بررسی FactSet حال انتظار تعدیل درآمد از 9 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $230.6 میلیون.

“این COVID-19 بحران هدایت تقاضای بیشتر برای توزیع چهره به چهره و تعامل و همکاری با استفاده از زوم زوم اجرایی اریک یوان در بیانیه ای گفت: اعلام نتایج. “موارد استفاده به سرعت در حال رشد به عنوان مردم یکپارچه زوم به کار خود در یادگیری و زندگی شخصی.”

تأکید رشد آن بیش از 3000 نفر حضور داشتند زوم جلسه با تحلیلگران اواخر روز سه شنبه. طی تماس یوان گفت: “تصویری است که رفتن به تغییر همه چیز در مورد ارتباطات. ما باید بسیاری از فرصت ها از ما جلوتر. [از کل بازار آدرس دهی] بزرگتر از ما انتظار می رود قبل از.”

مدیران انتظار رشد حیرت انگیز به ادامه: زوم پیش بینی calls $495 میلیون دلار به 500 میلیون دلار در مالی سه ماهه دوم بیش از دو برابر متوسط تحلیلگر برآورد. برای سال زوم در حال حاضر انتظار دارد درآمد حاصل از $1.78 میلیارد دلار به 1.8 میلیارد دلار تقریبا دو برابر زوم قبلی پیش بینی سالانه برای حداکثر $915 میلیون دلار فروش سالانه. این شرکت در حال حاضر انتظار دارد تمام سال تنظیم درآمد از $1.21 یک اشتراک برای $1.29 یک سهم پس قبلا هدایت به صورت سالانه سود 42 سنت افزایش به 45 سنت به اشتراک بگذارید.

سهام این ویدئو کنفرانس پلت فرم است که جمع آوری کرده بود رکورد استفاده از 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه که از اواخر ماه آوریل افزایش بیش از 4 ٪ در بعد از ساعات معاملات پس از اعلام این قبل از کاهش بیش از 3 درصد است. به عنوان زوم استفاده کرده است سر به فلک کشید پس از آن بازار سرمایه است که عبور از 50 میلیارد دلار برای اولین بار جمعه. سهام — که به فروش می رسد برای $36 در آن 2019 اولیه ارائه عمومی — بسته بالاتر از $200 برای اولین بار دوشنبه و افزایش 1.9% به بالا تمام وقت از $208.08 شنبه.

زوم موفقیت آمده است نه بدون ایمنی و امنیت ساقط بر روی پلت فرم آن است. تنظیمات پیش فرض اجازه داد کسانی که نبودند میزبانی یک جلسه به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را و به طور بالقوه پخش پیام های نامناسب است. زوم ساخته شده است که تغییرات به تنظیمات پیش فرض خود را و به دنبال آموزش کاربران در مورد چگونه به با خیال راحت با استفاده از پلت فرم.

همچنین نگاه کنید به: زوم و شل به ارزش نزدیک به 50 میلیارد دلار بیشتر از coronavirus رسید و در حال حاضر ما دیدن نتایج

“این است که یک شرکت ابزار است که بسیاری از منافع مصرف کننده و بسیاری از آنها نمی دانند که چگونه به استفاده از آن را به درستی” Rishi Jaluria یک تحلیلگر در D. A. Davidson, گفت, MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی قبل از اینکه نتایج اعلام شد. “آنها با خرد کردن آن قبل از COVID-19 که تنها شتاب رشد است.”

زوم سهام است تا 206% این سال است. گسترده تر S&P 500 شاخص SPX +0.82% پایین است 4.6% در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>