YouTuber Myka Stauffer چهره واکنش برای 'rehoming' به تصویب رسید چینی پسر مبتلا به اوتیسم

Cydney هندرسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:40 PM EDT 28 مه سال 2020یوتیوب شخصیت Myka Stauffer مواجه ا

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

یوتیوب شخصیت Myka Stauffer مواجه است واکنش پس از اعلام خانواده اش تصمیم به "rehome" به تصویب رسید خود را 4 ساله مبتلا به اوتیسم پسر از چین زیر نامشخص مسائل رفتاری.

Stauffer یک مادر چهار فرزند دیگر با بیش از 75 میلیون بازدید و 717,000 مشترکین در یوتیوب نشان داد در یک ویدئو که پسرش هاکسلی جدید "برای همیشه خانواده" که بهتر مجهز به رسیدگی خاص خود را نیاز دارد بیش از دو سال پس از او و شوهرش او به تصویب رسید.

"با پذیرش بین المللی آسمان گمنام و چیزهایی که شفاف نیست در فایل" شوهرش جیمز Stauffer, 34, گفت: در روز سه شنبه تصویری. "هنگامی که هاکسلی به خانه آمد وجود دارد مقدار زیادی بیشتر نیازهای ویژه ای است که ما آگاه بودند و ما گفته نمی شد."

این Stauffers به تصویب رسید هاکسلی از چین در ماه اکتبر سال 2017, مستند کامل خود را بین المللی تصویب سفر در کانال یوتیوب خود را. عاطفی تصویری از Stauffers آوردن هاکسلی از چین دریافت بیش از 5.5 میلیون بازدید در سال 2017.

پس از تصویب Stauffer آموخته است که هاکسلی "بود عمیقا تکامل به تاخیر افتاد" او به یاد می آورد در یک پست وبلاگ برای دست انداز در سال 2019. او ادعا کرد که آژانس تصویب و تنها گفت که او "تشخیص داده شده با یک مغز کیست" اما زمانی که آنها برای اولین بار او را ملاقات نمود "ما می دانستیم که چیزی وحشتناکی است."

Stauffer گفت: او بعد متوجه شدند که هاکسلی "تا به حال سکته مغزی در دوران جنینی" و نتایج آزمون تعیین او "اختلال طیف اوتیسم سطح 3." زن و شوهر گفت: آنها قرار داده شده هاکسلی در شدید درمان برای پاسخگویی به نیازهای خود اما وضعیت او نمی بهبود بخشد.

"وجود دارد یک اونس از بدن ما است که دوست ندارد هاکسلی با تمام وجود ما" Stauffer گفت: در آخرین به روز رسانی تصویری در حالی که مبارزه با اشک. "نبود یک دقیقه است که من سعی می کنید سخت ترین ما و من فکر می کنم آنچه (جیمز) در تلاش است تا بگویم این است که پس از چند ارزیابی پس از چند ارزیابی های متعدد پزشکی حرفه ای را احساس کردند که او نیاز به یک های مختلف مناسب برای نیازهای پزشکی خود را به. او در مورد نیاز بیشتر است."

مامان vlogger گفت: دادن هاکسلی "چند ماه گذشته شده اند سخت ترین چیزی که من تا به حال تصور...انتخاب را انجام دهد." او افزود: "احساس می کنم مثل یک شکست به عنوان یک مادر ؟ مانند 500 درصد است."

اما Stauffer گفت هاکسلی است با "سالم بازی" خود را برای دیدار با "شدید نیاز دارد."

"او پر رونق است و او بسیار خوشحال است او به خوبی انجام شده است," او گفت:, "و مامان, پزشکی, آموزش های حرفه ای و بسیار مناسب است."

این Stauffers نمی رفتن به جزئیات در مورد هاکسلی را مسائل رفتاری است که منجر آنها را به جای او با خانواده دیگری با استناد به حریم خصوصی فرزند و مداوم مسائل حقوقی است.

"لطفا فضل با ما," او به این نتیجه رسیدند ویدئویی خود را اعلام. "ما هنوز در حال مبارزه. ما در حال رفتن به دل برای یک زمان بسیار طولانی است."

Stauffer دارای چهار فرزند دیگر – دختران Kova, 8, Jaka, 6, پسران Radley 4 و عقیق 11 ماه.

هاکسلی 5 نوبت در هفته آینده.

این Stauffers وحی فورا موجب واکنش در رسانه های اجتماعی با بسیاری از پیروان متهم زن و شوهر از بهره برداری هاکسلی به افزایش YouTube خود را حرفه ای.

"Myka Stauffer و شوهرش جیمز به تصویب رسید پسر از چین و استثمار او برای یوتیوب نفوذ ایم" @eugenegu. "اما زمانی که او مسن تر آنها او را در بر داشت یک جدید 'برای همیشه خانه را مثل یک توله سگ است که outgrew آن خوش آمد و نه یک انسان واقعی بودن."

"@MykaStauffer تصور کنید نوشتن این نوشتن شرح تصاویر و معنی یک کلمه," @ParticleSoop توییتی با اشاره به تصاویری از Stauffer را Instagram posts. "شما به تصویب رسید او را صرفا برای جلب توجه آن را به شما خواهد داد و در حال حاضر شما به او دور است. باور نکردنی است."

کاربر @afloralmind افزود: "من فقط تماشا #MykaStauffer YT تصویری چگونه آنها داد تا خود را به تصویب کودک مبتلا به اوتیسم. به عنوان کسی که می خواند رفتار برای زندگی همه باید بگویم این است که اگر شما واقعا ابراز عشق خود را برای از دست دادن فرزند خود را, شما نمی خواهد که 'عضویت' در ویدئو های خود را."

با وجود قریب به اتفاق واکنش های Stauffers همچنین دریافت برخی از پشتیبانی.

"من توجه شما بسیار سپاسگزارم برای داشتن شجاعت برای ایجاد چنین دلخراش و تصمیم گیری سخت. شما در حال بزرگ از جمله پدر و مادر" راشل لی اظهار نظر در یوتیوب.

استفانی والنسیا گفت: "من خیلی متاسفم. من آرزو می کنم هاکسلی بهترین در زندگی است. او یک کمی سرد شخص."

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به Stauffers برای نظر.

بیشتر: همه چیز شما باید بدانید در مورد جوجو سیوا به 'Dance Moms' آلوم تبدیل, نوجوانان, اینترنتی ستارهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب