عصبانی مربیان NBA برای اولین بار از بازگشت جنجال

آن را در حال حاضر به صورت واقعی است. و در حال حاضر لمس Covid-19 جنجال. NBA حکام رای دادند 29-1 شنبه به فصل خود

توسط NEWSAMINS در 16 خرداد 1399

آن را در حال حاضر به صورت واقعی است. و در حال حاضر لمس Covid-19 جنجال.

NBA حکام رای دادند 29-1 شنبه به فصل خود با اردوگاه آموزشی آغاز ژوئن 30 و فصل reopener جولای 31 با 22 تیم در قالب اورلاندو فلوریدا., لیگ برتر را اعلام کرد.

اما در TNT شنبه شب کمیسر آدم نقره را لمس عصب زمانی که او نشان داد ممکن است قوانین در محل برای جلوگیری از سالمندان مربیان از اینکه بر روی نیمکت در دیزنی جهان. اما چند ساعت بعد او معکوس البته با توجه به گزارش.

وجود دارد سه سر مربیان بیش از سن 65 — هوستون Mike D'Antoni, 69, New Orleans,' آلوین اصالت 65 و سن آنتونیو در Gregg Popovich, 72. دو دیگر سر مربیان 60 و بیش از ریک کارلایل 60 و تری Stotts, 62. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قرار می دهد و این خطر در بالاترین برای افراد 65 سال و بیش از.

از آنجا که نقره گفت: "برخی از مربیان نمی ممکن است قادر به نیمکت مربی به منظور حفاظت از آنها."

D'Antoni گفت: او قطعا می خواهد در اورلاندو مربیگری و صدا اذیت.

Adam Silver and Mike D'Antoni
آدم نقره و Mike D'Antoniسازمان حفاظت محیط زیست; گتی ایماژ

"من مطمئن هستم که آنها می خواهید به نگه داشتن همه امن است اما برای شروع singling مردم بیشتر با خطر, خوب, من امیدوارم که آنها نمی خواهید به آن" D'Antoni ESPN گفت:.

Gentry ESPN گفت: "این معنی ندارد. چگونه می توانم مربی که در راه است؟"

نقره نیز با تایید این لیگ را تعطیل نمی کردن "اگر یک بازیکن تست مثبت" اضافه کردن هر کس را "حفظ خاص اجتماعی فاصله پروتکل."

"بازیکنان را زنده و باقی می ماند وجود دارد در طول رقابت" نقره گفت.

در بیانیه ای پیش از آن در روز نقره ای گفت: "در حالی که COVID-19 pandemic ارائه توانمند چالش های امیدوار هستیم در پایان فصل در شیوه ای امن و مسئول بر اساس پروتکل های دقیق هم اکنون در حال نهایی با مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان پزشکی."

بازیکنان در ارتباط است و انتظار می رود با مهر لاستیکی مهر کردن این تصمیم اما کار هنوز هم نیاز به انجام مرتب سازی و تست پروتکل های.

""من آماده رفتن" ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: پست. "ما باید کار بیشتری انجام دهید چرا که ایمنی را همیشه تمرکز اصلی ما اما آن را برای رفتن به سرگرم کننده برای بچه ها پشت در دادگاه است."

شبکه و دیگر 21 باشگاه آغاز خواهد شد weeklong اردوگاه آموزشی 30 ژوئن و سپس ادامه آن را در اورلاندو پس از ژوئیه 7.

شش تیم فراتر از حذفی مقدماتی بر اساس مارس 11 جدول رده بندی هستند Trail Blazers, پلیکان, پادشاهان, مهمیز خورشید و جادوگران. که پنج تیم از غرب و دیگری از شرق — بر اساس فرمول از تیم نیاز به ظرف شش بازی از یک نقطه حذفی. این نیز کار می کرد این تیم باید در لیگ 22 بهترین رکورد.

تریل نهم در غرب بودند تنها مخالف رای آنها تحت فشار قرار دادند برای فقط 20 تیم با توجه به یک منبع.

پس از هشت به طور منظم فصل بازی به نام "بذر بازی ها" وجود خواهد داشت یک بازی در رویداد بین Nos. 8 و 9 دانه در هر کنفرانس — اما تنها در صورتی نهم بذر در چهار بازی از نقطه حذفی.

NBA نهایی می تواند این نتیجه را به عنوان اواخر به عنوان Oct. 12 با اردوگاه های آموزشی برای فصل آینده نمی شروع تا نوامبر. 10 با توجه به لیگ برتر. فصل بازکن برای 2020-21 خواهد "به احتمال زیاد" بود Dec. 1 NBA گفت.

لیگ بیانیه را بخوانید: "NBA و NBPA در حال کار با متخصصان بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی برای ایجاد دقیق برنامه برای جلوگیری و کاهش خطر مرتبط با COVID-19 از جمله به طور منظم تست پروتکل و دقیق شیوه های ایمنی."

همانطور که قبلا گزارش شده نیکز نمی تواند بخشی از دنیای دیزنی سرگرم کننده و می توانید سوار بر یک مربیگری جستجو با Tom Thibodeau penciled به عنوان مورد علاقه. نیکز همواره ضد و نقیض در مورد راه اندازی مجدد با نهایی خود را ثبت 21-45. که هفت راست فصل از برگشتی.

شبکه هفتم در شرق خواهد شریک شدن در هشت بازی فصل به طور منظم خواهد شد که توسط یک پتانسیل بازی در سری پس از آن برگشتی.

یک گزارش اعلام 2021 نهایی خواهد بود در ماه جولای بنابراین به عنوان برای اطمینان از بازیکنان NBA در دسترس خواهد بود برای به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک که در حال برنامه ریزی برای شروع در اواخر این ماه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن