شما هنوز هم می تواند یک 401(k) میلیونر — اگر شما حتی می خواهید به

جهانی و همه گیر تبدیل شده به یکی از ترسناک غلتکی سوار coaster اما ماه به بحران استدلال برای سرمایه گذاران به آرامش خود را حفظ و حمل در چسبیده است.

حتی برای کسانی که به یاد می آورم دوشنبه سیاه در سال 1987 حباب دات کام یا 2008-09 بحران مالی سهام-نوسانات بازار آورده نورد همه گیر سرفصل شده است یکی برای کتاب های تاریخ, و آن را ممکن است بیش از یک مایل.

آمریکایی ها صرفه جویی برای دوران بازنشستگی می تواند بخشیده شود برای wincing در سه ماهه پایان مارس که در سمت چپ S&P 500 SPX -0.56% با 20% ضرر بدترین عملکرد را پس از بحران مالی است. و چهارم ژوئن بهتر به نظر می رسد با این شاخص تا 21 درصد است که به عنوان دوره بادها پایین. البته که به راحتی به 20 میلیون آمریکایی از کار به عنوان ممکن است که مبارزه برای حفظ و کمک به برنامه های فردی تا زمانی که و اگر آنها می توانید reemployed.

این پرستار می گوید: او کار اختیاری’ به جای آتش – در اینجا چگونه

برای کسانی که مدیریت به آویزان بر روی یک کار در حال حاضر وجود دارد موضوعات از امید به عنوان خدمات مالی غول وفاداری اشاره می کند که کارفرمایان تا حد زیادی اختصاص داده شده به کسانی که حیاتی 401(k) منطبق است. یک نظرسنجی از 302 شرکت کنندگان به نمایندگی از شرکت های که برنامه ها مدیریت وفاداری یافت می شود که 82 درصد نیست با توجه به هر بازی کاهش یا تعلیق به برنامه. وفاداری مدیریت 29 درصد از ملت 401(k) و یا 403b برنامه.

و در حالی که 9.6 درصد از شرکت ها گزارش قطع و یا به حالت تعلیق در این مسابقه بیش از نیمی از کسانی که می گویند آنها “فعال برنامه های” برای تلاشی که در آینده.

از طرف دیگر سرمایه گذاران شده اند ماندن بیشتر آرام پس از همه گیر شروع شد و با ساخت چند شدید حرکت می کند مانند تجاری خود را به صندوق های بازنشستگی, مگان مورفی معاون رئیس جمهور در وفاداری گفته MarketWatch در اواخر ماه مه ، در سه ماهه اول بازنشستگی محافظ باز بیشتر حساب های جدید از همیشه قبل از — حداقل 407,000 جامعه جراحان ایران ایجاد شد در سه ماهه اول وفاداری یافت.

“با مقدمه ای از هدف-تاریخ بودجه در سال 2006 ما شاهد یک کاهش در تعداد 401(k) سرمایه گذاران که بیش اختصاص داده شده و یا تحت اختصاص داده شده به سهام گفت:” مورفی. یک هدف-تاریخ صندوق اشاره به حقوق صاحبان سهام-تخصیص طرح است که به طور خودکار تنظیم می کند سرمایه گذاری نزدیک می شود یک فرد به سن بازنشستگی. در سال 2002 حدود 49 درصد از جمعیت بود و با برگزاری بیش از حد سهام برای خود محدوده سنی شکل که در حال حاضر در 21 درصد گفت: مورفی.

هنوز نوسانات بازار ضربه یکی از محبوب معیار برای برخی از سرمایه گذاران وفاداری گفت: تعدادی از سرمایه گذاران با 1 میلیون دلار یا بیشتر در خود 401(k) حساب های بازنشستگی کاهش یافته و از 180,000 در سه ماهه اول سال 2019 به 150,000 در سه ماه اول سال 2020 است.

نیز وجود دارد به مراتب کمتر از در سه ماهه چهارم سال 2019 — 233,000 که قابل درک است داده شده و تلفات سنگین در سه ماهه اول سال و نوسانات بازار. ژوئن سه ماهه می تواند نشان می دهد بسیاری از درهم به بالا که هیل با داده های موجود در ژوئیه گفت وفاداری. حساب بازنشستگی فردی یا ایرا, میلیونرهای بالغ بر 156,800 در سه ماهه اول سال 2020 از 168,000 یک سال پیش.

در حالی که 401(k) میلیونرهای هنوز هم تنها نشان دهنده حدود 1% از وفاداری کل بازنشستگی-برنامه ریزی شرکت کنندگان این ایده هر دو توطئه و الهام بخش دیگران در تلاش خود را برای رسیدن به بازنشستگی با به اندازه کافی از یک لانه تخم مرغ. اما مورفی گفت: سرمایه گذاران باید به یاد داشته باشید که در حالی که 1 میلیون دلار است که مقدار زیادی از پول نیست در واقع مقدار مناسب برای همه برخی از نیاز بیشتر یا کمتر بسته به نوع زندگی آنها می خواهند به زندگی می کنند در سال های طلایی خود.

“چلیپا از سیاستهایی است که برای حفظ شیوه زندگی خود را می آیند بازنشستگی, هدف شما باید برای صرفه جویی 10 برابر درآمد خود را در دوران بازنشستگی بنابراین اگر شما 50000 دلار در سال باید آنها را ذخیره کنید $500,000 در 401(k) تا یک میلیون خواهد بود دو برابر” او گفت:. در اینجا یکی دیگر از نگاه چقدر مورد نیاز است برای تبدیل شدن به یک 401(k) میلیونر.

و در حال حاضر این بیماری همه گیر است که نشان دهد سرمایه گذاران هنوز هم تصمیمات عاقلانه برای رسیدن به خود میلیونر-esque اهداف برخی از انجام هیچ چیز به عنوان هدف-تاریخ بودجه در حال انجام کار سخت را برای آنها مورفی گفت.

“کسانی که ممکن است یک کمی از پول به فراغت ما دیده می شود 11 درصد از جمعیت ما افزایش مقدار قرار دادن آنها را در برنامه های بازنشستگی شاید به دنبال که در آن فرصت برای خرید کم” او گفت:.

بخوانید:چه دولت باید انجام دهید برای کمک به بازنشستگی محافظ از طریق COVID-19 بحران ؟

البته همانطور که بسیاری از آمریکایی ها نمی باید 1000 دلار ذخیره برای مواقع اضطراری مانند COVID-19 خواهد بود فرو بردن به صندوق های بازنشستگی خود را برای برخی از کمک های اضافی. بین 1 آوریل و مارس 8, برخی 373,242 سرمایه گذاران در زمان Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی قانون توزیع که اجازه می دهد تا برای اوایل برداشت بدون مجازات. که نشان دهنده برخی از 1.5 درصد از شرکت کنندگان در حال حاضر گفت: وفاداری با مورفی تاکید بر این که سرمایه گذاران باید به یاد داشته باشید کسانی که توزیع واجد شرایط برای بازپرداخت شود. بیشتر بخوانید درباره مراقبت عمل

تا آنجا که این بیماری همه گیر است نگران او گفت: سرمایه گذاران باید نگاه به رکود بزرگ به عنوان یک لحظه آموزش. “برای کسانی که مانده سرمایه گذاری در سهام, سن مناسب — حساب های خود رشد کرده اند در برخی از موارد با 100s از درصد,” او گفت:. “ماندن این دوره بسیار پرداخت می شود برای کسانی که مانده سرمایه گذاری و واقعا افتاد که دوباره بجای اول برگشتن از بازار است.”

جزئیات: حفاظت از خود را از 401(k) از یک بیماری همه گیر هدایت می شود رکود بازار

“این آسان به می گویند در حال حاضر اما این که چرا سازگار پیام خود را بررسی کنید و تخصیص دارایی و مطمئن شوید که آن را در خط با میزان خطر شما می خواهید به در” گفت مورفی. “یک طرح داشته باشد. افرادی که یک برنامه در محل این که آیا آن را یک برنامه نوشته شده یا روانی یا طرح خود را به همسر یا شریک زندگی می کند. آنها به شدت بیشتر احتمال دارد به گزارش احساس اعتماد به نفس در وضعیت مالی خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de