یانکی ها متس وسایل خواهد بود بازنده بزرگ و کوچک فصل

به یاد داشته باشید در “Breaking Bad” زمانی که والت rehired جسی در آزمایشگاه فقط تا جسی نمی سو هنک برای آزار او ؟

ترتیب ملاقات همه نیازهای کوتاه مدت است. آن را نیز تولید شده بطور قابل توجهی بیشتر در دراز مدت agita.

که به ارمغان می آورد به ذهن 50ish-بازی لیگ اصلی بیس بال به طور منظم فصل برنامه که راب مانفرد به نمایندگی از صاحبان تهدید کرده است که تحمیل بر تونی کلارک و بازیکنان خود را. این امر نشان دهنده سوء نیت راه اندازی مجدد مخالف اصل همکاری و قطعا آن را نمی خواهد به خوبی جواب برای بازی آینده به خصوص با زمان توافق اولیه انقضای سال آینده.

آن را لکه مانفرد میراث و می تواند مخاطره کلارک امنیت شغلی است.

درد و خطر ابتلا به این برنامه به طور بالقوه گسترش فراتر از کمیسر و بازیکنان MLB انجمن, مدیر اجرایی. چگونه در مورد یک لیست از پنج نفر علاوه بر مانفرد و کلارک بیشتر برای از دست دادن از این مینی منو از مبارزات انتخاباتی ؟ شما می دانید که شما را دوست دارم لیست:

1. علامت لرنر

به عنوان عامل اصلی صاحب اتباع دفاع از قهرمانان لرنر در حال حاضر از دست رفته را شیرین ترین آلو از غالب: بلیط-فروش و تلویزیون-رتبه های گزاف برای سال بعد. لرنر صرف $245 میلیون در ماه دسامبر گذشته برای حفظ گل میخ پارچ Stephen عشق و حفظ باشگاه ستارگان شروع چرخش آن راز موفقیت است.

به عنوان Nats درک بهتر از هر کسی, اما, 50 بازی فصل نمی کند بسیار آشکار. واشنگتن ضربه آن 2019 نادر در 50 بازی علامت انداختن یک تصمیم به متس به سقوط به 19-31 قبل در حال افزایش است. این استعداد سرگرم کننده, گروه سزاوار به عنوان مشروع فرصتی که ممکن است به تکرار و بیشتر ساخت خود با نام تجاری. آن را نمی ممکن است آن را دریافت کنید.

2. James Paxton

کل 2020-21 رایگان-عامل گروه را ضرب و شتم به دلیل ضرر و زیان باشگاه را حفظ خواهد کرد در این سال بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از بازی ها بازی. با این وجود بالا بچه ها در پیاده روی خود را مانند سال Mookie بتی, J. T. Realmuto و متس’ مارکوس بود می توانید برخی از راحتی در این مفهوم است که اگر آنها نمی خواهد تا آنجا که آنها پیش بینی شده قبل از coronavirus خاموش کردن آنها نیاز نیست عرق داشتن به اکسل در کاهش برنامه. بیس بال از مردم می دانند که آنها چه کسانی هستند و چه می توانید انجام دهید.

پکستون پلت سال با یانکی ها احساس می کند متفاوت است. او ایجاد کرده است خود را از سقف به عنوان خط مقدم شروع پارچ. او نه اما ثابت خود را دوام با سال گذشته 163 2/₃ نوبت تن به تن (از جمله 13 postseason نوبت) تنظیم حرفه ای بالا است. توانایی به ماندن درست و بالاتر از حد متوسط کمتر از یک سوم استاندارد خود را به طور منظم فصل نمی خواهد به طور قابل توجهی کاهش این نگرانی ها, اگر چه شما می دانید Paxton عامل اسکات بوروس خواهد سعی کنید به انجام درست آن. و اگر Paxton حفظ کند یکی دیگر از آسیب او احتمالا در نگاه یک بالش قرارداد برای 2021.

James Paxton; Brodie Van Wagenen
James Paxton; برودی ون Wagenenچارلز Wenzelberg

3. گرد و خاکی بیکر

او امضا قرارداد یک ساله به مدیریت Astros جایگزین اخراج A. J. Hinch در پی هوستون ثبت نام-سرقت رسوایی. اگر ما تا به حال هیچ فصل در همه آستروس قطعا بازگرداندن احترام بیکر به او یک شات در ’21. اگر 50-بازی های اجرا شده توسط Astros می رود وری به هر دلیل ، آستروس به راحتی می تواند تصمیم به حرکت می کند با کاپیتان.

4. برودی ون Wagenen

پنجاه بازی خواهد بود بهتر از صفر برای متس مدیر کل ساخته شده است که یک برنده در حال حاضر فهرستی برای فروش-در حال حاضر مالک. و شاید این متس می تواند از سود کوتاه برنامه در حال حاضر که نوح Syndergaard است, نه به ذکر است چند نامزد قوی آنها را به شروع در تعیین نكند. هنوز هم هر ورزشی اجرایی با کار خود در سوال — چه کسی می گویند بعد از متس مالک نمی خواهید به نصب کسی جدید در جنرال موتورز است ، — می خواهم به یک فصل به عنوان ممکن است برای نه تنها حقیقت را بگویید در یک تیم با کیفیت است اما همچنین به اجرایی اتاق به مانور. این به نظر می رسد مانند سال اشتباه است.

5. بیل ماریوت

دو ماه از فصل به طور منظم به عنوان 82-بازی تقویم را که بیشتر حس به معنی یک ماه کمتر از سفر برای باشگاه و پول کمتر به دم به هتل (خوب چند تیم ماندن در Marriotts امروزه اما شما ایده را دریافت کنید), شرکت های هواپیمایی, رستوران ها و مانند آن. این امر نشان دهنده فقط یک مورد دیگر از بازی بیس بال, نه بازیگری مانند نهاد اجتماعی در آن ادعا می شود. که یک واقعیت است که همه ما در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای عادت کرده اند درست است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de