یانکی ها کیسه مراسلات پستی: در این مورد نمی سرهم بند با هارون قاضی

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

باید هارون قاضی همچنان به بت دوم ؟ دیگر از بالا بودن تعداد پیاده کند پیشرفت دونده ضربه پشت دونده مانند ایده آل #2 hitter و او اعتصاب راه بیش از حد. من می خواهم به جای دیدن [هارون] هیکس, که, سالم, ضربه پشت DJ [LeMahieu]. — وارنر بروس

آیا این یک احتمال است که قاضی به پایان می رسد تا در هر دو 1B یا بدتر کامل زمان DH? من می دانم که او یک RF اما او بت است که در آن! ما می تواند تجارت [لوقا] Voit برای تبادل و استفاده از [مایک] فورد به عنوان پشتیبان در 1B. و آن را به باز کردن یک نقطه در RF برای 77 [Clint Frazier]. — استیو H

اجازه دهید پاسخ به این سوال به طور جداگانه.

روند تیم قوی تحلیلی ورودی استفاده کنید که آنها باور دارند که خود را بهترین hitter وظیفه در نقطه دوم بدون توجه به آنچه. برای مثال مایک ماهی قزل آلا آمار دوم در تمام 133 بازی او آغاز شده در سال گذشته است و او بهترین hitter وظیفه در بیس بال.

با استفاده از شرح “یانکی” بهترین hitter وظیفه” در سال گذشته می توانست به معنای LeMahieu batted دوم اما او نیاز بود در leadoff نقطه که در آن او در 125 شروع می شود.

شماره 2 hitter وظیفه شما تصور که بازدید پشت دونده نیست در رواج و strikeouts به نظر نمی رسد به توجه به چگونه یک صف ساختار یافته است. همانطور که برای قاضی ضربه دوم یانکی ها به نظر می رسد خوب داشتن قدرت خود را با یک دونده در پایه اول در زمین باز یافته.

همانطور که برای حرکت قاضی از سمت راست در این زمینه قصد ندارم به اتفاق می افتد.

Aaron Judge
هارون قاضیAnthony J. باعث تخریب جهانی

Aaron Boone خواسته شده بود در مورد که در ماه مارس 26, که می شده اند روز افتتاحیه با قضاوت بر مجروح لیست.

“او تا به حال یک زن و شوهر از تاسف آسیب های چند سال گذشته اما حرکت او ؟ مطلقا نه” بون گفت قاضی که صفوف خود را در نزدیکی بالای دفاعی راست دونده در بازی. “او است که نخبگان مدافع و یکی از بازی بازیکنان بزرگ. هرگز بحث به او حرکت می کند.”

قاضی است که بیش از حد خوب درست fielder به حرکت او را به اولین پایه یا DH.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

همانطور که برای استفاده از Voit برای به دست آوردن تبادل آنچه او می خواهد به عقب سوال برانگیز است و او راست دست قدرت واقعی است و بیشتر با ارزش را به یانکی ها. حرکت قاضی از سمت راست میدان لزوما باز کردن یک لیگ بزرگ نقطه برای Frazier پس از یانکی ها را چپ دست, ضربه مایک Tauchman به بازی به عنوان به خوبی به عنوان مرکز و سمت چپ.

خواهد کوتاه فصل تغییر چگونه شما خود را مدیریت استارت و اغل گاو یا حشم? — لوقا

اگر فصل شروع می کند و وجود دارد مقدار زیادی از موانع در راه آن را دنبال فشرده آموزش بهار که در شرایط عادی شش هفته صرفا برای تنگ. چرا که کوزه را به احتمال زیاد نیمی از آن انتظار می رود مدیرانی که مشغول به کار خواهد شد با گسترش فهرستی بسیار محافظه کار با سلاح های خود را در آغاز.

آیا شما فکر می کنم Gary Sanchez همیشه زنده به صدور صورت حساب? — مایک استنلی

این بستگی دارد که چه صورتحساب نوشته بود و کسی که آن را از آمد.

سانچز تقریبا 1,400 لیگ بزرگ در خفاش و یک .246 hitter وظیفه با بالا قدرت متوسط است که تولید 105 homers و 262 RBIs. استعداد ارزیابی استفاده از 1500 در خفاش برای ارزیابی چه نوع hitter وظیفه یک بازیکن است و خواهد بود.

اگر صورتحساب بود آسمان بالا پس از او ضربه .299 با 20 homers سوار در 42 اجرا می شود, شده و یک بی دین 1.032 OPS در 53 بازی در سال 2016 پس از آن او هرگز نمی خواهد به زندگی می کنند تا صدور صورت حساب. اما با وجود دفاعی کمبود و پایین بدن صدمات یانکی ها بصورتی پایدار و محکم متعهد به 27 سال گیر قوی بازوی پرتاب با توجه به قدرت گمراه کننده.

اگر شما می تواند ساخت یک بسته از بازیکنان فعلی در این فهرست به تجارت گذشته بازیکنی که بازی بین 1920 & 1989 (نمی شده برای NYY) کدام بازیکن خواهد بود ؟ — خوزه Salazar

ذرت ویلی. که شما ارسال به غول?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>