2020 MLB پیش بینی: داجرز را NL غرب تاج

1. داجرز O/U برنده: 38 بازیکن کلیدی: Louie بتی. این بود که فصل داجرز انتظار می رود زمانی که آنها کشیده کردن تج

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

1. داجرز

O/U برنده: 38

بازیکن کلیدی: Louie بتی. این بود که فصل داجرز انتظار می رود زمانی که آنها کشیده کردن تجارت بزرگ است که به ارمغان آورد و دیوید بتی قیمت از بوستون. قیمت در حال حاضر تصمیم گرفتند خارج از فصل و بتی کمتر زمان تاثیر را قبل از فرض postseason اسکله زیر پنج به علاوه برجسته فصل با Red Sox. 2018 AL MVP باید متناسب با سمت راست در.

بازیکن است که شما نیاز به گام تا: Julio Urias. بدون قیمت در چرخش لس آنجلس شروع تبادل نیست, به عنوان عمیق است. کلیتون Kershaw تحویل یکی دیگر از ستارگان فصل سال گذشته و واکر Buehler به عنوان یک top-of-the-چرخش استارت اما Urias, 23, نیاز به ساخت در آنچه که او در فصل گذشته. از چپ به مبارزه آسیب های شانه و تنظیم شده است به طور کامل در زمان استارت در این رشته برای اولین بار در این سال است.

نام شما را وادار به می دانم: Gavin لوکس. اگر شما نمی دانید که به نام زیر در حال حاضر لوکس فوق العاده ای 2019, زمانی که او در دو و سه قبل از ساخت خود MLB اولین بار به عنوان یک سپتامبر تا. 22 ساله نشان داد وعده با لس آنجلس شد اما با کمال تعجب optioned است به افراد زیر سن قانونی سهشنبه پس از از دست رفته برخی از بهار آموزش 2.0 برای دلایل نامشخص.

بزرگترین علامت سوال: آنها در حال حاضر از دست داده بود Hyun-Jin Ryu Kenta Maeda و غنی هیل از سال گذشته چرخش قبل از قیمت تصمیم به نشستن. آیا آنها باید عمق کافی برای غلبه بر که ؟

Dodgers Diamondbacks Mookie Betts
Los Angeles Dodgers حق fielder Mookie بتی (50) است استقبال shortstop کریس تیلور (3) و جالب ویل اسمیت (16) پس از خانه خود را اجرا کنید در یک نمایشگاه در برابر آریزونا دایاموند.آیکون Sportswire via Getty Images

چگونه آن را به پایین: با وجود بد شانس مختصر از فصل پس از دستیابی به بتی که داجرز هنوز مهیب صف که شامل دفاع از NL MVP کودی Bellinger حداکثر Muncy کوری Seager و جاستین ترنر. بتی باید رشد خود را در محیط جدید. نزدیک کنلی یانسن که از دست رفته اوایل بهار آموزش 2.0 با coronavirus دیده است عملکرد خود را لغزش هر یک از سه فصل اخیر اما هنوز هم موثر است. در این عجیب و غریب, سال, لس آنجلس هنوز یک تن از استعداد است که باید به اندازه کافی به آن را دریافت بخش دیگری عنوان شده است.

2. دایاموند

O/U برنده: 31

بازیکن کلیدی: Ketel Marte. این infielder/outfielder تا به حال یک حرفه ای در سال 2019 و همه ستاره تیم. آریزونا است که به دنبال Marte, 26, به یک بخش کلیدی از یک ترکیب است که افزایش با علاوه بر این از سار Marte — رابطه — از دزدان دریایی است.

بازیکن است که شما نیاز به گام تا: Madison Bumgarner. یکی از مهمترین کلاچ کوزه از نسل او Bumgarner در حال آمدن است خاموش جامد اما نه دیدنی فصل نهایی با غول. شاید یک تغییر از مناظر و پتانسیل تبادل برای یک مدعی دوباره — به جوانی از سر گرفتن Bumgarner که به پایان رسید با بالاترین عصر (3.90) کار خود را از یک سال پیش. او به نوبه خود در 31 اوت اما قهرمانی شجره نامه.

نام شما را وادار به می دانم: Kevin Ginkel. Right-hander مجاز فقط چهار به دست آورده اجرا می شود در 24 1/₃ نوبت به عنوان یک تازه کار و باید مقدار زیادی از فرصت ها در این فصل راه اندازی مورچه Bradley.

بزرگترین علامت سوال: دایاموند باید غذای جامد در Bumgarner و رابی ری اما اغل گاو یا حشم بوده است و لرزان. می توانید ارسال شده از تاریخ Guerra و هکتور Rondon کمک کند ؟

چگونه آن را به پایین: آریزونا معامله پل Goldschmidt به سنت لوئیس قبل از فصل گذشته و پس از آن حمل زاک Greinke به هوستون در ماه ژوئیه گذشته و در عین حال توانسته اند به رقابتی باقی می ماند. هر چند داجرز روشن هستند مورد علاقه در این بخش علاوه بر این از Bumgarner به چرخش و سار Marte و Kole, Calhoun به خود باعث می شود آریزونا یک تهدید برای رسیدن به پلی آف. و این به ویژه اگر Ketel Marte و ادواردو اسکوبار (35 homers) ساخت و در آنچه که آنها را از یک سال پیش.

3. Padres

O/U برنده: 31

بازیکن کلیدی: Fernando Tatis جونیور Tatis زندگی می کردند تا به انتظارات خود را در rookie فصل در حال توسعه به یکی از shortstops در لیگ. گام بعدی برای 21 ساله خواهد بود ماندن را در این زمینه برای کل فصل. او 2019 فصل به پایان رسید در ماه اوت با یک مصدومیت.

بازیکن است که شما نیاز به گام تا: مانی ماچادو. او ناامیدی در فصل اول خود را در سن دیگو پس از امضای 10 سال 300 میلیون دلار معامله و در 28 این شده اند که یک سال برای او. او هنوز هم نیاز به یک بزرگتر تاثیر در کوتاه 2020 فصل است.

نام شما را وادار به می دانم: Lefty مکنزی گور 21 است و مسلما بالا جزئی لیگ پارچ یک سال پیش. او به پایان رسید با یک 1.69 دوران بین دو سطح و در حالی که او نیست تن به تن بالا, دو-یک او در Padres' 60 بازیکن در استخر.

بزرگترین علامت سوال: اگر ماچادو اول فصل با Padres بود نگرانی اریک Hosmer شروع به کار خود را در سن دیگو بوده است حتی بزرگتر سردرد. هنوز هم فقط 29, Hosmer به پایان رسید با بالاترین strikeout نرخ کار خود را از یک سال پیش و راه اندازی شد به 21 میلیون دلار در این فصل قبل از MLB تعطیل.

چگونه آن را به پایین: اگر Padres را ندارد هر گونه رایگان-عامل پاشیده در offseason آنها تجارت برای دو outfielders خلیج تمپا را تامی Pham و ترنت گریشام از میلواکی که وارد معامله ای است که همچنین به ارمغان آورد right-hander ژاک دیویس. درو Pomeranz و امیلیو بت پرست آورده بودند به تقویت در حال حاضر قوی اغل گاو یا حشم. آنها باید یک مدیر جدید در Jayce Love و همه را احاطه کرده است که یکی از بازی درخشان ترین ستاره های جوان در Tatis.

4. رشته کوه های راکی

O/U برنده: 27

بازیکن کلیدی: Nolan Arenado. 29 سال است آمار حداقل 37 homers در هر یک از این گذشته پنج فصل و امضا هشت سال 260 میلیون دلار معامله قبل از فصل گذشته به نگه داشتن او را از آژانس رایگان. آیا او همچنان در کلرادو برای مدت قرارداد باقی مانده در تردید ،

بازیکن است که شما نیاز به گام تا: Left-hander Kyle Freeland را برای جستن به عقب از زشت 2019 (3-11, 6.73) برای ایجاد ثبات در چرخش است که همچنین ویژگی های آلمانی مارکز و جان خاکستری است.

نام شما را وادار به می دانم: Ryan Rolison. 23-در سال right-hander لزوما در کلرادو برنامه ای برای این فصل اما تبادل گرسنگی سازمان انتظارات بالا برای آن 2018 دور اول انتخاب کنید.

بزرگترین علامت سوال: کلرادو offseason کردم جالب است که در آن بهترین بازیکن Arenado ابراز نارضایتی با دفتر جبهه. Baseman سوم است که هنوز هم در اطراف ،

Nolan Arenado
نولان Arenadoگتی ایماژ

چگونه آن را به پایین: رشته کوه های راکی برخی از خفاش های اطراف Arenado از جمله ترور داستان چارلی Blackmon و دانیل مورفی. اما Blackmon مبارزه COVID-19 قبل از پیوستن به بهار آموزش 2.0 دیر و مورفی تولید کاهش یافته است, به شدت گذشته دو فصل پس از جفت از هیولا سال با واشنگتن است. ایان دزموند تصمیم گرفتند در خارج از فصل با توجه به coronavirus نگرانی و جانباز outfielder مت کمپ آورده شد تا در یک لیگ کوچک معامله است. این تردید از رشته کوه های راکی به اندازه کافی تبادل نظر برای رسیدن به پلی آف به خصوص اگر نزدیک وید دیویس نیست بسیار بهبود شرایط وحشتناک خود را در فصل از یک سال پیش هنگامی که او تا به حال یک 8.65 عصر در 50 ظواهر است.

5. غول

O/U برنده: 24

بازیکن کلیدی: Mauricio Dubon. پس غول به نظر می رسد در راه اندازی مجدد در حالت پس از از دست دادن مدیسون Bumgarner و نزدیک Will Smith, آنها خواهید بود به دنبال مشارکت و توسعه از بازیکنان جوان مانند Dubon, 25. کاره Dubon به دست آورد ژوئیه گذشته در یک معامله است که فرستاده خود جلب کرد Pomeranz به Milwaukee.

بازیکن است که شما نیاز به گام تا: Veteran right-hander جانی کوتو آغاز شده و فقط در 13 بازی قبلی دو فصل به عنوان یک نتیجه از تامی جان عمل جراحی است.

نام شما را وادار به می دانم: گیر جوی بارت در نظر گرفته شده است این تیم را بالا چشم انداز و او آمار و ارقام باید در کانون توجه بیشتر در پی سابق NL MVP شکن Posey تصمیم به نشستن در این فصل با توجه به coronavirus نگرانی.

بزرگترین علامت سوال: چگونه مدیر جدید گیب Kapler تنظیم و پس از اجازه رفتن توسط فیلیز و استخدام به جای سه بار سری جهانی قهرمان بروس Bochy?

چگونه آن را به پایین: غول اجتناب teardown یک سال پیش در فصل اول تحت تیم رئیس جمهور Farhan زیدی لطف 20-6 اجرا منجر به مهلت تجارت. آنها برای دو بازی بیش از .500 و سپس متوقف شده است. آنها در حال حاضر مجموعه ای برای فصل کردن قبل از Posey تصمیم به بازی که آمار و ارقام را Kapler شغل که بسیار سخت تر است. دو تا از سان فرانسیسکو پیری جانبازان, Brandon کمربند و اوان Longoria, شروع فصل در ایل شاید باز کردن نقاط برای دیگر جانبازان مانند پابلو Sandoval و ویلمر در فلرس. بالا-قیمت مناسب کوتو و جف Samardzija منجر به چرخش. در حالی که به نظر می رسد این سازمان متمرکز شده است و در آینده در مقابل دفتر اصرار دارد آن را در نظر دارد به رقابت در این فصل است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب