از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

بیایید می گویند Gleyber تورس نقش برای یانکی ها از طریق 37 ساله فصل است که بهتر Gleyber — .315 متوسط با 27 homers یا .290 متوسط با 37 صفحه اصلی اجرا می شود در هر فصل ؟ — Henry W. کاتز

با توجه به تورس یک .275 hitter وظیفه با 62 homers در دو لیگ بزرگ فصل یانکی ها را با کمال میل قبول یا مجموعه ای از اعداد که به دلیل بهره وری از وسط infielder بسیار ارزشمند است. و اگر تورس, 23 ثابت می کند او می تواند بازی shortstop تا زمانی که 30 و تحویل آن توهین آمیز و آمار او را در چند AL MVP بحث.

بخشی از دلیل این یانکی ها را نشان نمی دهد منافع زیادی در حفظ دیدی Gregorius بود چرا که آنها فکر می کنم تورس می تواند اداره کند و آنها می توانند بازی DJ LeMahieu در دوم.

Gleyber Torres
Gleyber تورس, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

چقدر دشوار است Gerrit کول انتقال به نیویورک ؟ چگونه یانکی ها آماده او را برای تبادل مربی و فقط بازی در نیویورک ؟ — Edward L. Papera

که همیشه بزرگترین سوال که هر بازیکن ذهن هرگز که با وارد nine-year, $324 میلیون قرارداد سطوح در برانکس. برای مایک Mussina, Masahiro تاناکا و CC Sabathia نیویورک را ندارد دندانه در آنها است. هیچ خیلی A. J. برنت که تا به حال موفقیت در سال اول و مشکلات بعد از آن. جف ویور هرگز زندگی می کردند تا به انتظارات و کوین براون افتضاح بود و پر از بدبختی است.

در مختصر از بهار آموزش کول به خوبی کار می کرد با سال اول تبادل مربی مت بلیک که می توانید یاد بگیرید که از کول که ولع اطلاعات و ارتباطات است.

یانکی ها رفتن بالا و فراتر از کمک به بازیکنان در هوای جدید خو گرفتن به نیویورک اما در پایان آن است تا این بازیکن برای جلوگیری از غرق خوب انجام.

به دنبال بازگشت, آیا شما فکر می کنم یانکی ها بودند عاقلانه در امضای [لوئیس] سورینو و [هارون] هیکس به قراردادهای بلند مدت با توجه به اینکه چگونه اغلب آنها در مجروح لیست ؟ — مایک استنلی

هیکس شده مجروح لیست 11 بار پس از شروع یک لیگ حرفه ای با دوقلوها در سال 2015 خواهد شد و آن را به یک دوجین از این سال با توجه به تامی جان عمل جراحی است.

همانطور که برای سورینو این سفر به ایل پس از تامی جان عمل جراحی در فوریه سوم خود را پس از روی لئامت دادن 2016 و تا کنون بیشتر جدی است.

سوئیچ-ضربه هیکس امضا هفت سال 70 میلیون دلار معامله پس از 2018 فصل زمانی که او تاسیس حرفه ای-اوج در آن اجرا می شود به ثمر رساند (90) صفحه اصلی اجرا می شود (27), RBIs (79) و بازی (137) به عنوان یک 28 ساله. و او ارائه شده نخبگان دفاع در مرکز میدان است.

با توجه به هیکس محدود بود به 59 بازی در سال گذشته با توجه به دو نانامی به بازی در ایل بود و تامی جان عمل جراحی در سمت راست او (پرتاب) آرنج پس از فصل دوم guessers سخت به استدلال می کنند با.

قبل از نوشتن چهار سال با معامله 40 میلیون دلار در اوایل بهار آموزش 2019, سورینو رفت 33-14 با 3.18 عصر در 63 شروع می شود در 2017-18. او 384 2/₃ نوبت بودند ace-مانند به عنوان قابل توجه 450 و راه رفتن فقط 97. در سن 24 یانکی ها اعتقاد بر این سرمایه گذاری به ارزش آن است.

البته سورینو به نظر می رسد در سه بازی سال گذشته با توجه به حق روتاتور کاف التهاب و لات مشکل خواهد شد و حداقل تا قبل از آغاز سال 2021 فصل با توجه به تامی جان عمل جراحی است. دوباره دوم-guessers سخت به مخالفت با.

اما به یاد داشته باشید هیکس و سورینو هنوز جوان و آینده چشمگیر فصل پس از آن نیز قابل درک است که چرا یانکی ها امضا آنها را به آن می پردازد.

پس صاحبان تیم در حال گرفتن درآمد از لغو بازی چگونه آنها پرداخت قبوض — حقوق بازیکن ورزشگاه اجاره ، — اد Flahive

خارج از $170 میلیون بسته توافق بین MLB و بازیکنان’ Association, بازیکنان, عدم دریافت حقوق خود را قبل از فصل به طور منظم بازی هستند. جانبازان در حال گرفتن $5,000 یک روز تا اواخر ماه مه هنگامی که بسته بندی متوقف می شود. برخی از تیم ها را کاهش حقوق کارمندان و در پایان این ماه بیشتر انتظار کاهش حقوق و دستمزد همراه با امکان furloughs و اخراج.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

شما چه فکر میکنید در مورد بازی هفت زمین باز یافته بازی زمانی که فصل شروع می شود ؟ کمتر ساییدگی و پارگی در کوزه اغل گاو یا حشم و بازیکنان اگر آنها شروع به بازی بسیاری از doubleheaders در آریزونا گرما. — دوستان Buder

من درک می کنم وجود خواهد داشت نه یک کل بسیاری از حالت عادی اگر یک فصل برگزار می شود و همه چیز باید در نظر گرفته شود اما هفت زمین باز یافته بازی برای مدارس. لیگ بزرگ بازی هستند نه نوبت و محصول خواهد بود کاهش یافته اگر دو فریم در حال اصلاح کردن.

سایش-و-پارگی مسئله می تواند اجتناب شود فهرست اسامی گسترش به 30 یا بیشتر بازیکنان است. همانطور که برای آریزونا پروژه است که به احتمال زیاد اتفاق می افتد.

چه چیزی شما را از فکر می کنم (Giancarlo) استانتون (هارون) هیکس و (کلینت) Frazier برای (مایک) ماهی قزل آلا? سپس علامت (Louie) بتی برای سمت چپ میدان — Steve

فرشتگان صاحب Arte مورنو نیست یک مرد ثروتمند به خاطر او ساخته شده بد تصمیم گیری کسب و کار قبل از خرید این باشگاه است.

تجارت ماهی قزل آلا است که هیچ تجارت و بند و بدهکار است $325 میلیون بیش از 10 بعدی فصل را Albert Pujols’ 10-year, $240 میلیون معامله که دو فصل باقی مانده, نگاه هوشمند. هیکس’ آسیب تاریخچه و سوال در مورد فریزر را سقف نمی شود جذاب به فرشتگان.

من فکر نمی کنم هر بسته یانکی ها می تواند ارائه فرشتگان خواهد بود به اندازه کافی به دیلم یا اهرم بلند کردن ماهی قزل آلا از جنوب کالیفرنیا.

تنها راه یانکی ها نشان می دهد علاقه بتی به عنوان یک عامل رایگان قبل از سال 2021 فصل است که اگر استانتون مردد خارج از قرارداد است که هشت سال و $244 میلیون باقی مانده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de