یانکی ها کیسه مراسلات پستی: Brett گاردنر می خواهید به بازی فراتر از 2020

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و

توسط NEWSAMINS در 4 خرداد 1399

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

آیا شما فکر می کنم برت گاردنر بازنشسته خواهد شد پس از سال 2020 فصل ؟ — کارولین

بر اساس آنچه گاردنر گفت: قبل از coronavirus مجبور بهار آموزش به توقف در مارس 12, من شک طولانی ترین-شاغل یانکی در فکر گرفتن مهم نیست که اگر در بازی وجود دارد یا نه.

و اگر فصل می شود سرخ من تقریبا تضمین گاردنر می خواهد به بازی در 2021.

"در این مرحله من فقط از نوع با توجه به چیزهایی که یک سال در یک زمان" گاردنر گفت: در بهار آموزش. "من واقعا همیشه نگاه کرد نه بیش از حد به آینده بدیهی است. قرارداد [یک سال; $10 میلیون] که من امضا یانکی ها باید یک تیم گزینه [10 میلیون دلار; $2.5 میلیون خریداری] من برای سال آینده. در یک جهان کامل برای من سالم بماند و یک فصل خوب و انتخاب این گزینه و من می آیند و آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره."

بله گاردنر خواهد بود 37 هنگامی که 2021 فصل باز می شود اما ارزش خود را به یانکی ها افزایش یافته است چرا که از مرکز fielder هارون هیکس' آسیب تاریخچه. هیکس در 59 بازی در سال گذشته و نیاز تامی جان تحت عمل جراحی آرنج راست پس از این فصل است. در سه سال گذشته هیکس است به طور متوسط 95 بازی های انجام شده.

Brett Gardner
برت گاردنرگتی ایماژ

در گذشته هفت فصل گاردنر است به طور متوسط 146 بازی.

چرا نمی یانکی ها قفل کردن [جیمز] پکستون در حال حاضر برای حداقل 4 سال ؟ می تواند ارزان تر ؟ — Eddie

داشتن دست Gerrit کول $324 میلیون دلار برای نه سال و پس از Masahiro Tanaka می توانید پیوستن به پکستون در رایگان آژانس که آیا این فصل ایفا کرده است یا نه یانکی ها ممکن است مجبور به اولویت بندی یکی بیش از دیگری است.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

یک عامل بزرگ است Paxton است که توسط اسکات بوروس که سابقه گرفتن مشتریان خود را برای تست رایگان-agent صحنه. و با وجود آسیب تاریخچه است که شامل هشت سفر به ایل پس از 2014 و تحت عمل جراحی برگشت در ماه فوریه Paxton بسیار خوب پارچ [حرفه ای 56-32; 3.50 عصر]. و در 31 این است که خود طعم روند بنابراین جای تردید است که چپ دست موافق به یک قرارداد قبل از دیدن آنچه در خارج وجود دارد از باشگاه های دیگر.

البته با توجه به ضرر و زیان مالی شدید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پول به صورت رایگان عوامل است به احتمال زیاد به آنچه در آن بوده است. پکستون بود که با توجه به $12.5 میلیون دلار در این سال است.

چگونه خواهد یانکی ها همچنان به توسعه بازیکنان مانند Jasson Dominguez اگر هیچ minor league baseball این فصل ؟ — توماس فرانسیس کری

این سوال که تیم در حال تلاش برای پاسخ به. حتی با گسترش فهرست اسامی و "تاکسی تیم ملی" از بازیکنان است که می تواند اضافه کردن 20 جزئی leaguers بازیکنان مانند 17 ساله Dominguez نمی شود در آن دسته است. با جزئی بازی های لیگ نیست و به احتمال زیاد بازی خواهد minor league امکانات بود باز در برخی از نقطه برای تمرینات?

دمینگوز بود که میله میله به بازی در دومینیکن تابستان لیگ و اولین ضربه در بیس بال حرفه ای.

ما نمی توانیم به خلاص شدن از شر [و] استانتون و حقوق و دستمزد ؟ [مایک] Tauchman یکی از بهترین outfielders در بازی! او را نگه دارید و [هارون] هیکس. — Gary فینلیسون

Giancarlo استانتون بدهکار بودن 254 میلیون دلار برای هشت فصل باعث می شود او تقریبا غیر ممکن است برای تجارت و به او بازی 18 بازی در سال گذشته با توجه به صدمات کمک نمی کند. و نه نشانی از یک تیره و تار گوساله در بهار آموزش که داشته او را در روز افتتاحیه فهرست.

استانتون کامل بدون تجارت بند در قرارداد او و اینکه او می تواند انتخاب کردن پس از این فصل — بازی و یا بازی no — آیا شرط در او تحریک که گزینه.

سنگین وزنه علت بسیاری از آسیب های عضلانی به جای تمرینات کششی است که به کمک عضلات انطباق با لرز از بازی ؟ — مایک پرز

بدون اینکه در اتاق وزن و ورزش اتاق و داشتن نسخه هایی از بازیکنان برنامه تغذیه و آنچه را که آنها در offseason آن است که غیر ممکن است بدانید که چه وزن و کشش برنامه ها برای بازیکنان پس از آنها ساختار متفاوت برای هر بازیکن است.

آن را آسان به سرزنش وزنه برای صدمات دلیل است که انجام شده است اما برخی از بدن نیست ساخته شده است به مقاومت در برابر rigors از 162-بازی فصل مهم نیست که اگر آنها کشش آسانسور و یا شریک شدن در برنامه های دیگر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن