قسمت 13 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

هنگام ارزیابی Jonathan دارنده سطح از اهمیت به یانکی ها’ اغل گاو یا حشم وجود دارد دو تم به روند.

با Aroldis Chapman, زاک Britton, آدم Ottavino چاد سبز و تامی Kahnle قلم عمیق به اندازه کافی است و می تواند زنده ماندن بدون ناامید کننده 2019 نسخه از دارنده.

این right-hander شد یک سال از حذف بسیار قوی 2018 وقتی او انداخت خیلی خوب است که از 60 حضور 27 نفر) از هشتم باز یافته است. که به معنای Aaron Boone و سابق تبادل مربی لری روچیلد نیست به سادگی مشاهده دارنده به عنوان یک میانه مسکن. بر اساس دارنده 3.14 دوران .214 حریف طور متوسط پنبه حلاجی شده و برگزاری hitters به .589 OPS در 66 نوبت در سال 2018 دارنده قطعا سزاوار یک نقش بزرگتر.

بنابراین آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته زمانی که دوران خود سر به فلک کشید 6.31 این عملیات افزایش یافت و به .762 و حریف طور متوسط پنبه حلاجی شده شروع به پریدن کرد به .256 در 34 بازی و 41 1/₃ نوبت?

“او در تلاش بود به پرتاب سخت تر و خود را از دست داده fastball فرمان” یک NL استعداد ارزیاب گفت. “و او نمی تواند از موبایل و کامپیوتر بیش از. او سرعت شد تا از سال 2017 و 2018 تا 94 [mph]. او curveball بود به علاوه زمین برای او اما توسعه به بیش از یک slurve در طول سال است.”

Jonathan Holder
جاناتان دارندهn. y. پست: چارلز Wenzelberg

برخی اعتقاد 6-پا-2, 232-پوند right-hander به نظر می رسد سنگین تر از او بود در سال 2018 است. دیگران فکر کرده اید که اگر یک بزرگ-لیگ حرفه ای-بالا 60 بازی و 66 نوبت در سال 2018 تحت تاثیر او را در سال 2019. ملتهب شانه راست به پایان رسید دارنده فصل on Aug. 7 هنگامی که او رفت و مجروح لیست. می تواند این آسیب را در این ملال انگیز فصل است که شامل حال ارسال به سه گانه-A اسکرانتون/Wilkes-Barre در 24 ژوئن پس از Blue Jays, punished, دارنده, که بازنشسته نه یک خمیر به مدت پنج اجرا می شود و پنج بازدید (دو homers) در هشتمین دور?

“چیزی را تغییر دهید. آن را دشوار است من هرگز تلاش بود. آن چیزی است که به” دارنده ساخته شده است که نه ظاهر برای SWB و بازگشت به لیگ برتر در جولای 31, گفت: بعد از بازی. “کل فصل شده است خرد کردن برای من. من باید برای رفتن به آن را کشف کردن با لری [روچیلد].”

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

دارنده خواهد شد که به نوبه خود در 27 ژوئن 9 کار کرده و دو اوت بازی قبل از اینکه تعطیل.

در چهار بهار آموزش گردش دارنده اجازه نمی دهد یک اجرا و یا پیاده روی در 3 1/₃ نوبت در حالی که قابل توجه چهار و نمایش داده می شود هیچ نشانه ای شانه اش مشکل بود.

در 26 و چگونه با او تن به تن در سال 2018 این یانکی ها قطعا نمی خواهید به رها کردن بر دارنده چه کسی می تواند یک دارایی در میانه امداد. با این حال او یکی minor league گزینه باقی مانده و یانکی ها باید Luis Cessa و چند تن دیگر راست دست در این سیستم که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در وسط نوبت.

باید James Paxton آماده شود اگر و زمانی که فصل شروع می شود Jonathan Loaisiga می تواند مورد استفاده در قلم که یانکی ها همچنین می تواند با استفاده از چشم انداز Deivi گارسیا و Michael King. همچنین در مخلوط بن هلر. با گسترش فهرست اسامی همه می تواند باز کردن فصل با یانکی ها.

“در حالت ایده آل او یک میانه ، اگر او موفق شده است در راه حق او می تواند موفق شود” یک NL دیده بانی گفت: از دارنده.

با اواخر باز یافته اغل گاو یا حشم عمیق به اندازه کافی برای ارائه هر یک از دیگر با استراحت مناسب و شروع نکنید به احتمال زیاد مشمول مالیات در اوایل فصل وجود خواهد داشت یک نیاز برای میانه بین برنده.

با کمال میل این یانکی ها را 2018 نسخه از دارنده. و اگر مدل سال گذشته resurfaces باشگاه گزینه های دیگر که از آن به را انتخاب کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de