Magic Johnson: 'فراموش نکنید که این Showtime لیکرز' در 'تاریخ و زمان آخرین رقص' شیدایی

آن نیست تا زمانی که لیکرز جمع شده بودند در فرودگاه که آنها آموخته حقیقت سخت: Kareem Abdul-Jabbar مچ پا نشده بو

توسط NEWSAMINS در 26 اردیبهشت 1399

آن نیست تا زمانی که لیکرز جمع شده بودند در فرودگاه که آنها آموخته حقیقت سخت: Kareem Abdul-Jabbar مچ پا نشده بود در پاسخ به درمان است. او نمی تواند به پیوستن به آنها را بر روی صلیب کشور پرواز به فیلادلفیا که در آن لیکرز خواهد سعی کنید به 1980 NBA نهایی در بازی 6 شب بعد در طیف.

این بود که کریم در اوج خود نخست: خطرناک ترین بازیکن در لیگ برنده این فصل از ششمین جایزه MVP. به عنوان بازیکن منتظر خود را برای پرواز اجاره کردن انگار یک پرده فرود آمد. پس از آن بود که جوانترین در میان آنها 20 سال, تازه کار تا به حال یک ایده است. او با نزدیک شدن یک پرواز است.

"می توانم در هواپیما قبل از هر کس دیگری؟" Magic Johnson پرسید.

او موافقت کرد. او هشدار داده و او را هنگامی که آن زمان بود و او hustled تا jetway. و چند دقیقه بعد وقتی بقیه لیکرز ducked به کابین آنها را دیدم سحر و جادو کاشته شده در صندلی معمولا اشغال شده توسط Kareem. و او تا به حال یک لبخند بر روی صورت خود را کشیده است که گسترده تر از علامت هالیوود چند مایل دور.

"بدون ترس" بچه گفت: هر یک از آنها. "سحر و جادو است که در اینجا!"

آن است که یک ماده از هر دو تاریخ و افسانه چه اتفاقی می افتد. سحر و جادو شروع بازی پریدن مرکز در محل Kareem. او همه پنج موقعیت. او دقیقا یک گوهر پنهان — فقط 14 ماه پیش از آن او می خواهم در بازی و برنده بیننده ترین کالج بسکتبال بازی در تاریخ پیشرو در ایالت میشیگان به مسابقات NCAA عنوان در برابر لری پرنده و ایالتی ایندیانا.

اما این چیزی متفاوت بود. این چیز دیگری بود. او چیز دیگری بود — 42 امتیاز و 15 ریباند و هفت پاس گل, 14-برای-14 از خط ناپاک. لیکرز برنده این بازی و عنوان 123-107. در زنگ دوربین اسیر سحر و جادو در شکوفه پر آغوش هم تیمی بوچ لی خندان که gazillion-کیلووات لبخند. و نه برای آخرین بار.

"من به یاد داشته باشید که لحظه به خوبی" جانسون می گوید از طریق تلفن صدای او هنوز هم در تعجبم که 40 سال بعد. "من احساس بسیار شادی است. بلکه کفر. ما قهرمانان و ما آن را سخت ترین راه ممکن — بدون بهترین بازیکن در لیگ انجام شده برنده در تمام سطوح دبیرستان به جوانب مثبت در تاریخ از این بازی است. ما می خواستیم به پیروزی بزرگ Fella. و ما انجام دادیم."

magic johnson showtime lakers birth 1983 nba title
Magic Johnson, دریبل در مقابل ژولیوس ایروینگ در سال 1983 NBA Finals.گتی ایماژ

آنها نه تنها برندگان البته. در بسیاری از راه های که 1979-80 فصل سال بود که ذخیره بسکتبال حرفه ای که دوباره زنده و احیا ورزش که افتاده بود خیلی سریع که فردا نمی خواهد آن را در زمان نخست پنجره در یک شب جمعه در وسط نوردد ماه — بازی پخش نوار-تاخیر در سواحل شرق در 11:30 p. m.

"شما می خواهید یک ایده چه چیزهایی بود؟" جانسون می پرسد خنده. "آن را نمی رخ می دهد به ما برای رفتن به یک کلوپ شبانه پس از ما برنده به بیرون رفتن در این شهر است. ما رفت و برگشت به هتل. ما جمع آوری شده در یکی از سوئیت. و ما هم در تلویزیون و ما به تماشای این بازی است."

بازی نگه می دارد تا بیش از حد. تماس آن را در یوتیوب و چیزهایی وجود دارد که شما را به خنده — عمدتا لیکرز دستیار پت رایلی به دنبال کاملا به استادی خود را با لاک پشت ها-پوسته عینک محصول-رایگان و ژاکت ورزشی با تکه بر روی آرنج. اما سحر و جادو, درخشش عبور از دهه. بنابراین آیا رئیس خود را حریف است که سری Julius Erving که به تنهایی سعی در از بین بردن سحر و جادو را که شب با 27 امتیاز و حداقل نیم دوجین اختراع مقدس-گاو-did-you-see-که حرکت می کند.

"این چیزی است که ساخته شده آن را فوق العاده ویژه به دلیل, دکتر, J بود قهرمان من و او را در بالای بازی خود را" جانسون می گوید. "ما تا به حال به بازی این بازی کامل است. و ما انجام دادیم."

و حتی در حال حاضر شما می توانید بگویید شن و ماسه تغییر کردند. پرنده تا به حال برنده Rookie از سال 1980 گرفتن 63 66 رای (سحر و جادو کردم و سه تن دیگر). این نام تجاری از توپ لیکرز برگزار شد-مدرسه و خشنود — تمام پنج بازی دفاع تمام پنج لمس توپ در جرم استاد مهندس پوشیدن شماره 32 بنفش درمان توپ به عنوان یک هادی در یک باتون.

"ما تا به حال Kareem, اما هرگز فراموش نکنید که ما کامل کوچک-توپ" سحر و جادو می گوید. "مسائل گاو و رزمندگان را بعد Showtime لیکرز انجام تمام است که قبل از هر یک از آنها. ما ثابت شما می توانید راه های مختلف و راه است که آسان برای مردم برای لذت بردن است."

NBA مانند بسیاری از ورزش می کند ناخواسته تشویق تاخر تعصب و آن را ظهور از رزمندگان که بنا به گزارش مشخصی Michael Jordan علاقه در ساخت "آخرین رقص" یک واقعیت را به بچه ها یادآوری است که چک کلی و دیگران را اختراع نمی بسکتبال.

البته مایکل و گاو نر بود یا نه.

"این یک بازی بزرگ است و شده است یک بازی بزرگ برای بسیاری از سال از شروع" جانسون می گوید. "فراموش نکنید که آنهایی که قبل از شما آمد."

او مکث و دوباره می خندد.

"فراموش نکنید که این Showtime لیکرز در حال حاضر."

در بسیاری از راه های پی اس لیکرز متولد شد که شب در فیلادلفیا یک نام تجاری از توپ است که حکومت در دهه آینده — پنج قهرمانی نه سفر به فینال بین 1980 و سال 1991. پل Westhead مربی تیم بود در سال 1980 اما معلم کلاس به سمت چپ خود را بیش از دو سال بعد و پس خواهد هالیوود-تیم آماده, جک نیکلسون در ردیف جلو و سحر و جادو در فرمان.

بازی 6 گره خورده بود 60-همه در نصف زمانی که لیکرز آمد بیرون از اتاق قفل قرار داده و با هم یک 14-0 اجرا است که این همه سال بعد هنوز هم طول می کشد نفس خود را دور — fastbreak خشمگین اما کنترل, دفاع, swarming سحر و جادو شلیک کردن بدون نگاه می گذرد و تخلیه نوزاد, قلاب, عکس و رانندگی خط و مبارزه برای توهین آمیز پرتاب ریباند. او تا به حال کامل wingman در جمال ویلکس (37 امتیاز) و او تمام شد و چراغ ها در طیف.

"ما همیشه در سه ماهه سوم, تیم," او می گوید. "ما می دانستیم که اگر ما می تواند به شما در این نیمه که ما می خواهم آن را روشن و سپس شما را تبدیل به این تیم ناامید. در حال حاضر Sixers شد و دکتر J عالی بود به طوری که آنها در ما. اما ما تا به حال فقط به اندازه کافی."

در پایان, بیل راسل نشسته courtside به نظر می رسید به درک دقیقا آنچه که او می خواهم فقط شاهد.

"این بازی به خوبی در فینال باور نکردنی است," او گفت: CBS "و من باید بدانید."

بی انتها آنهایی که می دانم همه حق است و آنها می دانند که در مورد کسی که قبل از آمد: Michael قبل از خصوصی به سحر و جادو و لری قبل از Michael راسل قبل از آنها کاملا شاد برای جشن امروز قهرمانان مطمئن است.

اما فراموش نکنید که در مورد آنها در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن