یانکی ها موانع را تست برایان Cashman صبر مانند قبل از هرگز

واشنگتن — در اوایل این ماه ما ضربه 10-year anniversary جورج Steinbrenner عبور و حقیقت این است که تحول یانکی' ف

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

واشنگتن — در اوایل این ماه ما ضربه 10-year anniversary جورج Steinbrenner عبور و حقیقت این است که تحول یانکی' فرهنگ بود به خوبی در جریان زمان رئیس درگذشت.

Pinstriped صبر امتناع افتاد به نمونه های کوچک, رتبه به عنوان تشخیص در برانکس امروزه به عنوان یک حق کوتاه-میدان ایوان و عدم وجود ریش.

پس از آن آمد coronavirus و در میان آن حداقل مهم در سراسر جهان اثر است که به طور چشمگیری کوتاه 2020 لیگ اصلی بیس بال برنامه 60 به طور منظم فصل بازی تنها 37 درصد از استاندارد 162.

که بدان معنی است که زمانی که یانکی ها و اتباع شکستن یخ در این بسیار پیش بینی کمپین پنج شنبه شب در اتباع پارک (آب و هوا اجازه), Gerrit کول خود یانکی ها اولین برابر حداکثر Scherzer این Steinbrenner خانواده تاج جواهر چهره آشنا, آسمان-فشار و انتظارات در زمین ناآشنا که مانع از صبر و تنها ارائه می دهد نمونه های کوچک.

"اگر ما در خارج از دروازه به آرامی شما در حال رفتن به شنیدن همه ما صحبت می کنند به ما ، اما آن را فقط به زمان کمتر برای مقابله با" یانکیز مدیر کل برایان Cashman که منجر به هزینه برای تبدیل فرهنگ سازمانی گفت: روز شنبه. "خب آره ... هر چیزی که ails ما نیاز به احتمالا آدرس زودتر از شاید ما را به گذشته است."

به عنوان یک مثال از این فصل ضرورت Cashman آشکار است که او به تازگی مطرح شده موضوع را با مدیر خود Aaron Boone: با توجه به عمق و انفجاری از این تیم را جرم باید یانکی ها تن هر بازی در این سال ؟ به طور معمول اگر شما سقوط زود بزرگ شما درخواست خود را mop-تا مرد به جذب برخی از نوبت و یا به عنوان Cashman قرار داده و آن را پیدا کردن "یک مسیحی شما پرتاب به شیرها" — و زندگی می کنند به مبارزه با یکی دیگر از روز. شما نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه است که لوکس این زمان در اطراف, Cashman گفت: از آنجا که "در یک چشم بر هم فصل را به بیش از."

Hal Steinbrenner (l), Aaron Boone and Brian Cashman
Hal Steinbrenner (l), Aaron Boone و برایان Cashmanچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

Boone به نوبه خود اشاره کرد: "شصت و بازی ها این است که یک فرصت برای شاید برخی از تیم ها از کیفیت کمتر می شود مربوط و عامل ؟ اطمینان حاصل کنید. این نمایشگاه نقطه و من فکر می کنم آن را باز کند شاید برای برخی از تیم ها که شاید بیش از 162 تلاش ممکن است. اما من دنبال این می شود یک مزیت بزرگ برای ما است."

آن را به ذهن بون را متضاد با منطق نظرات از اوایل این هفته است که بازیکنان خود را که در طول تاریخ به طور مداوم دریافت عظیم فن پشتیبانی خواهد رشد در خالی ballparks. درست مثل آن زمان مدیر ابراز عقیده در شخصیت خود سپاه: "در این سال در حال رفتن به در حال حاضر یک کل جدید سطح های مختلف از ناملایمات و من احساس می کنم ما قطع به رسیدگی به آن است. و است که انتظار و ما هیجان زده هستیم که برای به چالش بکشد."

کول پرسید: در مورد اتفاقی که 60 بازی می توانید ذکر شده حاکم قهرمان بوندس لیگا و آهسته خود را شروع و در سال 2019 در 27-33 از طریق 60, آنها نمی خواهد که واجد شرایط برای حتی یک 16-تیم حذفی. گفت: right-hander: "اگر اتباع واشنگتن می دانست که برای اولین بار از 60 بازی رفتن به شکستن و یا خود را postseason ظاهر شاید این امر متفاوت بوده است."

شاید. شاید نه ، یانکی ها باید به راحتی گرفتن یک اکتبر دعوت شوی به عنوان علاقه مندی ها برای دفاع از خود را در لیگ آمریکا شرق عنوان. از سوی دیگر ... که رفو 60-بازی تخته سنگ دوباره.

بون گفت که او مورد بحث است این موضوع را با بازیکنان خود "به این معنا که تغییرات هیچ چیز برای ما است. هیچ چیز. ... ما به دنبال بازی خوب فردا و زمانی که بیش از ما در حرکت است. بچه ها ما در حال تمرکز ما بچه ها آماده هستند و من با اعتماد به نفس ما بیرون رفتن و واقعا خوب است."

Cashman که در یک نقطه با اشاره به تیم خود را به عنوان "یک گروه از مردان مبارک" گفت: برنامه "آن را به ایجاد فرصت برای هر کسی به گام و انجام کاری خاص من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر من می خواهم که به ما."

نه زمان زیادی برای بیمار می شود. همیشه زمان زیادی به قهرمانان. در اینجا آنها می آیند (مگر اینکه آن باران) آماده برای تنظیم سرعت خود را برای با حداکثر سرعت دویدن جلوتر از آنها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن