یانکی ها' به Giancarlo استانتون امید لاغر قاب او کمک می کند تا جلوگیری از صدمات

Giancarlo استانتون برنامه ریزی شده به بازی در این فصل مشکلات با امید کمتر وزن در یک قاب بزرگ خواهد به او کمک ک

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

Giancarlo استانتون برنامه ریزی شده به بازی در این فصل مشکلات با امید کمتر وزن در یک قاب بزرگ خواهد به او کمک کند جلوگیری از آسیب های که محدود او را به 18 بازی فصل و پنج در postseason سال گذشته است.

سپس او دچار یک گوساله فشار در آغاز بهار آموزش, اما آن جلوگیری نمی کند یانکی ها' DH از ریختن وزن است.

"بود که طرح من بدون مکث" استانتون گفت: قبل از بازی یکشنبه شب 9-7 برنده بیش Red Sox در استادیوم یانکی که در آن او رفت 0-for-2 با دو پیاده به ثمر رساند و به یک اجرا شود.

استانتون خواهد بود 31 در ماه نوامبر پس از او نیست و به عنوان یک نامزد برای "بزرگتر از یک بازیکن می شود سبک او باید" کر. در عین حال پس از خود سؤال او لاغر.

"من تا به حال مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم در سال گذشته و فقط می خواستم به پوشش من, پایگاه گفت:" استانتون که در مجروح لیست از 1 آوریل تا ژوئن 18 با تیره و تار راست عضله دوسر و رفت و برگشت در قفسه در تاریخ 26 ژوئن با یک رگ به رگ زانو راست است که او را نگه داشته و تا سپتامبر. 18. "سعی کنید به کشف کردن آنچه که بهترین راه برای من به ماندن در این زمینه و پیشرفت است. فکر می کردم این بود که زمان خوبی برای نزدیک شدن به سال جوانتر وزن من سال جوانتر."

ذکر شده در 6-پا-6 و 245 پوند استانتون گفت: او ریخته 20 پوند و نتایج اولیه بسیار خوب بوده است پس او ضربه .288 (8-برای-23) با دو homers شش RBIs و 1.160 OPS در هفت بازی وارد بازی یکشنبه شب بازی.

Yankees
Giancarlo استانتون جشن با هارون قاضی.گتی ایماژ

با توجه به Aaron Boone Aroldis چپمن می تواند پرتاب اغل گاو یا حشم جلسه دوشنبه.

"ما را ببینید که در آن او در [یکشنبه]," بون گفت که او چپ دست نزدیک تر است که در COVID-19 IL اما با یانکی ها پس از دو تست منفی. "او در حال انجام همه چیز به خوبی پیش رفته. او را به عقب پرتاب به عقب و روز به این امید که او را به عقب بر گردیم روی تپه [دوشنبه]."

Gerrit کول شروع می شود دوشنبه شب در برابر فیلیز و خواهد بود که توسط جیمز مونتگمری و Masahiro تاناکا در زیر دو بازی.


James Paxton از بین رفت و پس از سه نوبت پنج شنبه شب و یانکی ها نیاز به یک سه اجرا هشتم ورود به ضرب و شتم Red Sox 9-7.

با این حال مایک شاه آدم Ottavino و زاک Britton کار شش نوبت بعد از Paxton چپ و داد تا دو اجرا می شود بازدید سه و هفت دامن زد. Britton به پایان رسید بازی با نهم است و 3-برای-3 در صرفه جویی شانس پر کردن در برای چاپمن.

بسیار جامد تفرج در یک کوزه' لیگ برتر اولین تضمین نمی کند ستارگی اما نیک نلسون سه shutout امداد نوبت در شنبه شب 5-2 برنده بیش Red Sox در استادیوم یانکی مجددا آنچه بون دیدم در این right-hander در بهار آموزش 2.0.

"در اواخر تابستان اردوگاه او واقعا به من توجه کردم با یکی از خود را زندگی می کنند [حلاجی شیوه] که در آن من قادر به ایستادن در پشت [تپه] و آن را به بهترین من تا به حال دیده می شود او را پرتاب. او به دنبال آن در یکی از بازی ها سیم کارت تالیا که در آن او انداخت و دوباره," بون گفت: از 6-پا-1, 205 کوبنده بود که انتخاب شده در دور چهارم از سال 2016 پیش نویس از سواحل خلیج فارس وزارت امور خارجه ، "او در نوع خودش را به این گفتگو. بدیهی است که ما رفت و به او در اوایل فصل آوردن او را. در آن زمان او در حالی که به دست آوردن اولین بازی اکشن اما او تحویل داده و در راه بزرگ. من مشتاقانه منتظر به او که قادر به بازگشت دوباره وجود دارد."

پس از Paxton نمی توانید از ورود دوم در جولای 25 برابر اتباع در واشنگتن بون او اغل گاو یا حشم برای هفت فریم و نیاز به تقویت از جایگزین سایت آموزش در اسکرانتون/Wilkes-Barre.


Outfielder Clint فریزر و مسکن بن هلر حمل شد و right-hander بروکس Kriske و نلسون بالا به لیگ های بزرگ. Kriske کار بدون گل زمین باز یافته چهارشنبه گذشته در برابر آرام در یک 9-3 پیروزی و نلسون برنده بود شنبه شب.


در دو بازی اول فصل یانکی ها رفت 3-برای-17 (.176) با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت اما وارد بازی یکشنبه شب با 10 بازدید قبلی 29 در-خفاش (.345). آنها بالا برده است که به .371 (13-برای-35) با رفتن 3-برای-6 برابر Red Sox.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب