یانکی' Gerrit کول تعیین شده برای نهایی tuneup قبل از روز افتتاحیه

Gerrit کول شروع خواهد شد در روز جمعه intrasquad بازی یانکی ها ace نهایی تفرج قبل از مواجهه با اتباع در 23 ژوئی

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

Gerrit کول شروع خواهد شد در روز جمعه intrasquad بازی یانکی ها ace نهایی تفرج قبل از مواجهه با اتباع در 23 ژوئیه در واشنگتن در روز افتتاحیه در پنج روز استراحت.

"من و او کمی صحبت کردیم در مورد آن [روز شنبه]. ما فقط ارزش داشتن که روز ششم رفتن به اولین شروع خود را از سال" Aaron Boone گفت: از طریق زوم از استادیوم یانکی که باشگاه کار می کرد پیش از intrasquad بازی های سه شنبه و چهارشنبه. "ما می تواند آن را گرفته اند در حال حاضر احساس می کردم که اگر ما در آن در حال حاضر او خواهد بود نورد به روز باز شروع در پنجمین روز آینده زمانی که ما ممکن است در تلاش برای فشار به او کمی."

James Paxton زمین خواهد شد در یک intrasquad بازی روز شنبه خواهد بود و به خوبی استراحت برای شروع بازی دوم از فصل در برابر اتباع در جولای 25. اردن مونتگمری و چاد سبز در حال استارت برای پنج شنبه شب intrasquad بازی در ورزشگاه.


اگر یانکی ها تمرکز بر روی ناامیدی از دست دادن ALCS به آستروس در ماه اکتبر گذشته برای ایجاد انگیزه در آنها در آینده 60-بازی فصل تمرکز خود را در اشتباه محله.

"آنچه ما از دست رفته در سال گذشته است که در گذشته در حال حاضر. ذهنیت ما این است که برای کوتاه فصل گرسنه بماند. ما باید یک ماموریت و ماموریت است که برای برنده شدن همه چیز" Gleyber تورس گفت: از طریق زوم. "است که این کار در حال حاضر و ما به دنبال به دست آوردن وجود دارد."

Yankees
Gary Sanchez و Gerrit کولچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

تورس بالا نیست در مواجهه با خود کوزه اما این همه که در دسترس بوده است به او و بقیه یانکی hitters تا نمایشگاه بازی مقابل متس در روز شنبه و یکشنبه و فیلیز در روز دوشنبه.


علاوه بر دیدن های مختلف کوزه دوشنبه شب به مناسبت بازگشت از دیدی Gregorius به برانکس که در آن او را پیدا خواهد کرد تورس به عنوان جایگزینی خود در shortstop. یانکی ها را ببینید Gregorius در چهارمین و پنجمین بازی این فصل به طور منظم در فیلادلفیا.

"ما می دانیم که دیدی او همیشه واقعا خوب انرژی است. او رقابت و ما وجود دارد و سعی کنید برای برنده شدن در این سری و گفت:" تمرکز تورس بود که نزدیک به Gregorius. "همه بچه ها باید روابط خوبی با دیدی راست, در حال حاضر, اما زمانی که ما به این زمینه ما را فراموش ارتباط و انجام این کار است."


اگر DJ LeMahieu آماده نیست به بازی دوم پایه در شروع فصل تورس نیست و تصور هر گونه مشکل با بازی تایلر وید در پایه دوم به جای.

"صد در صد راحت است. من می دانم که در اب راه رفتن را از جزئی لیگ و ما واقعا خوب ارتباطی و در حال حاضر آن را مانند در حال رشد با هم" تورس گفت. "بحث ما در مورد بسیاری از موقعیت های مختلف. من فکر می کنم ما در حال آماده به بازی اگر DJ آماده است برای روز افتتاحیه."


Rosell Herrera است پرستاری دو پر دردسر, پاشنه, که می تواند صدمه دیده است غیر فهرستی از ابزار مرد شانس ساخت 30 فهرست.


با یانکی ها برنامه ریزی برای باز کردن یک در 60 بازی فصل بعدی شنبه در واشنگتن در برابر دفاع از جهان سری قهرمان اتباع هر چیزی ممکن است در یک فصل بر خلاف هر گونه دیگر است.


هر چند Deivi گارسیا رو به سه گانه-یک سال گذشته زمانی که او سفر را از طریق سه سطح از یانکی ها' سیستم right-hander ظاهر می شود در یک بازی لیگ در این فصل به احتمال زیاد به معنای تبادل کارکنان چندین دچار مشکلات سلامت.

در عین حال که نمی نگه داشتن 21 سال از اقامت در شکل در طول shutdown با هدف پیوستن به یانکی ها' 60-مرد فهرستی برای بهار آموزش 2.0 در برانکس.

"برای من این بود که به آموزش و بالا نگه داشتن خودم در شکل است که از آنجا که در هر زمان می تواند وارد" گارسیا گفت: از طریق زوم در روز دوشنبه پس از مواجهه با hitters در ورزشگاه. "من موفق به ماندن آموزش انتظار برای که تماس بگیرید."

گارسیا که کار می کرد با برادر خود در جمهوری دومینیکن در طول خاموش کردن به نظر می رسد در 26 بازی در تک-یک, دو و سه سال گذشته است. پس از شروع 15 بازی در دو سطح گارسیا ساخته شده شش شروع می شود و پنج امداد گردش در سه گانه-A

"آماده سازی متفاوت است و این بزرگترین چیزی که شما باید برای تنظیم به" گارسیا گفت: از چالش های رفتن از استارت به مسکن. "تنظیم به هر آنچه که مورد نیاز است."

با هیچ جزئی لیگ فصل آن و نه بزرگ-لیگ فهرستی را که برای حل و فصل تمرینات به منظور تیز باقی می ماند.

پرسید چه به نظر او قدرت و آنچه که او نیاز به بهبود گارسیا با اشاره به fastball که به او کمک کرد تا اعتصاب 165 در 111 1/₃ نوبت.

"یکی از plusses است چرخش از من fastball. من شده اند گفت: این بسیار خوب است. یکی از چیزهایی که من کار بر روی در حال حاضر در حال تهاجمی تر در برخی از شمارش و با استفاده از ثانویه رزین گفت:" گارسیا که همچنین توضیح داد که در اطراف بزرگ leaguers کمک کرده است او را قوی توسعه طرز فکر.


Estevan Florial بازی های برگزار شده است 149 بازی برای تک تمپا دو سال گذشته به دلیل شکسته استخوان مچ دست در سال گذشته و hamate جراحی استخوان در سال 2018 است. زمانی که در این زمینه استعداد مرکز fielder زده از 185 بار برابر 140 بازدید. برش پایین در strikeouts ضروری است برای 22 ساله.

"من کار خود را با هدف قرار دادن مربیان به سعی کنید به اعتصاب بهتر منطقه" Florial گفت: یکی از راه های کاهش whiffs.

مانند گارسیا Florial را مجبور به ماندن با بازیکنان دیگر نه در 60-مرد فهرستی بدون جزئی بازی های لیگ.

"در حال حاضر وضعیت ما در حال رفتن را از طریق واقعی است دشوار اما ما مربیان بزرگ در اطراف ما به ما بگویید که چه باید بکنید و ما آماده" Florial گفت.


یانکیز و سوم-انتخاب دور دوم baseman/outfielder از ترور Hauver از آریزونا دولت باید نهایی یک $587,400 معامله است که در اسلات شماره 99 را انتخاب کنید در ماه گذشته پیش نویس است. Hauver به امضای برگ تنها پنجم-انتخاب دور right-hander بک راه سوم و نهایی انتخاب 129 unsigned.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب