یانکی' Gary Sanchez باز می شود تا در موضع دفاعی

واشنگتن — Gary Sanchez همیشه تعریف شده توسط خود را قدرتمند راست دست خفاش اما پنج شنبه شب یانکی ها' شکارچی صحبت

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

واشنگتن — Gary Sanchez همیشه تعریف شده توسط خود را قدرتمند راست دست خفاش اما پنج شنبه شب یانکی ها' شکارچی صحبت در مورد چگونه به دور او آمده است با موضع دفاعی معرفی شده توسط نواز استاد تنر سوانسون در ماه فوریه است.

در اوایل روز از بهار آموزش 1.0 سانچز به نظر می رسید ناراحت کننده با پایین دولا شدن است که شامل یک پا لگد و طراحی شده برای او را به نوبه خود مرزی پایین زمین به نام اعتصاب.

پس پنج شنبه شب چشمگیر 4-1 روز افتتاحیه برنده بیش از حداکثر Scherzer و دفاع از جهان سری قهرمان اتباع سانچز توصیف پیشرفت خود را.

"بهتر است خیلی راحت تر و رسیدن به نقطه که در آن است به طبیعت دوم من" سانچز گفت: از راه اندازی بود که در بازی کار با Gerrit کول. "من فکر می کنم آن است که یک نتیجه از همه کار ما انجام شده است. از آن شده است مقدار زیادی از کار اختصاص داده شده به جذب موضع و من فکر می کنم آن را در حال پیشرفت است."

همانطور که برای بت سانچز زده در برابر Scherzer در سه در خفاش اما این است که به نادر بودن در برابر حق-hander که چتری 11 اما در زمان از دست دادن. برت گاردنر نیز تا به حال strikeout hat trick.

Gary Sanchez
Gary Sanchezکوری Sipkin

تایلر وید است که در این یانکی' 30-مرد فهرستی برای توانایی های خود را به بازی shortstop و دوم و سوم و اجرا کنید.

پنج شنبه شب در برابر اتباع چپ دست زدن در اب راه رفتن در صف در پایه دوم به دلیل DJ LeMahieu ادامه داد: به کار راه خود را از COVID-19. هر چند در اب راه رفتن نیست انجام بزرگ-لیگ hitter وظیفه که LeMahieu است و او را از انجام کاری در این یانکی' برنده که LeMahieu نمی توانست انجام: او به ثمر رساند از اول بر هارون قاضی دو به سمت چپ در سوم زمین باز یافته با کمک مربی پایه سوم فیل Nevin فرستادن او به خانه.

"سرعت خود ما شاهد bunt بازی [پنجشنبه شب] او یک نوع خاص از مدافع. این یک چیز است به سرعت اما او یک پایگاه بزرگ دونده" Aaron Boone گفت: از وید که در قربانی-bunt وضعیت در پنجمین توپ گذشته موند و مجبور دوم baseman Starlin کاسترو به تلاش barehanded بازی که رفت و برای یک واحد و کمک به ساخت یک اجرا. "اگر او می تواند در پایه به اندازه کافی او یک مرد است که می تواند بازی و تطبیق پذیری او یک فرصت واقعا با ارزش است."

در بخش هایی از سه بزرگ-لیگ فصل 25 ساله در اب راه رفتن تا به حال 218 در خفاش در 109 بازی و .197 طور متوسط پنبه حلاجی شده ورود پنج شنبه شب. اما زمانی که او به طور منظم برای سه گانه-A اسکرانتون/ویلکس-بار ، در سال 2017, او led لیگ بین المللی با .310 طور متوسط پنبه حلاجی شده.

"من فکر می کنم او آن را در او به یک مرد که کنترل منطقه اعتصاب بسیار مهم است که برای او نه تعقیب" بون گفت. "تفاوت بین او بودن واقعا خوب اتحادیه عمده و یا مبارزه ."

همانطور که برای LeMahieu او برنامه ریزی شده بود به چهره اردن مونتگمری در یک شبیه سازی بازی جمعه. در صورتی که رفت و این احتمال وجود دارد که همه ستاره baseman دوم شروع می شود در برابر استفان عشق در شب شنبه.


یانکی ها امضا جانباز lefty مسکن فرناندو آباد در روز جمعه و فرستاده او را به خود ماهواره اردوگاه در اسکرانتون. 34 ساله آباد از دست رفته بهار آموزش 2.0 با اتباع با توجه به COVID-19 و منتشر شده توسط باشگاه.

آباد تن به تن کرده برای شش-لیگ باشگاه و امضا شد توسط اتباع در ماه فوریه و منتشر شده جولای 17. او در 21 بازی برای این غول در سال 2019 شده و یک 4.15 عصر. در نه بزرگ-لیگ فصول آباد دارای یک 3.67 عصر در 384 بازی.

راست دست hitters آمار .257 با .750 OPS در مقابل lefty, هوسران, پنبه حلاجی شده .234 با .661 OPS.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب