قسمت 7 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

این آینده جولای علائم چهارمین سالگرد یانکی ها و سرخپوستان ساخت یک تجارت سابق نگاه به سمت آینده و دومی در حال حاضر متمرکز.

جستجو برای اغل گاو یا حشم کمک قبیله به دست آورد lefty مسکن اندرو میلر از یانکی ها برای outfielder Clint Frazier lefty استارت Justus شفیلد و راست دست بن هلر و J. P. Feyereisen در جولای 31, 2016.

میلر پس از آن 31, کمک سرخپوستان رسیدن به مسابقات جهانی که در آن آنها را از دست داده به توله. در زمان معامله یانکی ها بودند هیجان زده در مورد گرفتن فریزر و شفیلد با افکار آنها را در حال توسعه به لیگ همکاران.

شفیلد مورد استفاده قرار گرفت برای دریافت lefty James Paxton از ملوانان پس از 2018 فصل و فریزر برای متعدد دلایل یافت نشد کشش در لیگ های بزرگ در بخش هایی از سه فصل است.

تا به حال در این فصل آغاز شده در مارس 26 وجود دارد یک فرصت خوب که 25 ساله بود که در پنجم انتخاب کنید در 2013 پیش نویس توسط سرخپوستان را نه تنها در روز افتتاحیه فهرستی اما به احتمال زیاد با شروع در سمت چپ fielder با Giancarlo استانتون نمی رود تا آماده شود به دلیل یک آسیب گوساله.

Clint Frazier
کلینت Frazier, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

به دلیل coronavirus هیچ کس نمی داند زمانی که و یا اگر 2020 فصل آغاز خواهد شد. و در حالی که استانتون گفت: به تازگی او آماده برای رفتن خواهد بود زمانی که آن شروع می شود, فریزر خواهد شد و به احتمال زیاد بخشی از یانکی ها’ تیم اول دانشگاه یا دانشکده با توجه به گسترش فهرست اسامی.

پس چه یانکی ها را در فریزر? در 123 بزرگ بازی های لیگ (393 در خفاش) راست دست hitter وظیفه که GM برایان Cashman گفت: تا به حال “افسانه ای بت سرعت” به دنبال تجارت است .254 متوسط با 16 homers 56 RBIs و .771 OPS.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

اگر شما با استفاده از 1,500 لیگ بزرگ در خفاش به عنوان یک چوب اندازه گیری از یک hitter وظیفه خواهد بود Frazier یک راه برای رفتن قبل از درست ارزیابی می شود ساخته شده است.

جدی بهار, آموزش ضربه مغزی در سال 2018 محدود او را به 15 بازی لیگ و 54 در افراد زیر سن قانونی که سال و نهفته خود را خود دفاع. موهای بلند قرمز او وارد با اردوگاه در سال 2017 ایجاد کرده هم بزنید. Misplaying سه توپ در سمت راست زمین در 2 ژوئن سال گذشته علیه Red Sox در تلویزیون ملی جلب توجه به دفاعی خود را کمبود.

علائم وجود دارد در بهار آموزش در این سال که Frazier دیگر یک آهنربا برای انتقاد. و در آنجا بود که بت پیشاهنگی بالا باقی می ماند حتی اگر Frazier نشده و بازی در بیش از 69 بازی در لیگ فصل است که او در فصل گذشته.

او ساخته شده خارج از فصل تنظیم به پایین بدن کار بهتر در صفحه.

“من همیشه تحت تاثیر قرار گرفته با سرعت بت” یک دیده بانی گفت: از فریزر بزرگترین ابزار. “او همواره بسیار خوب و کم توپ hitter وظیفه با حلال قدرت. وجود دارد حمله بالقوه وجود دارد اما نگرانی در مورد دفاع از خود. او می تواند تبدیل به یک بالاتر از متوسط بزرگ اتحادیه? بله. اجازه دهید نگاه در 10 سال و به خاطر دفاع است و بخش مهمی از بازی است.”

که در آن Frazier متناسب با حتی با گسترش فهرست اسامی نیست یک قفل.

میگوئل اندوجر و استانتون می تواند در سمت چپ میدان و DH بنابراین کسانی که راه مسدود است. اگر هارون قاضی آماده نیست به بازی Frazier می تواند جوخه با دست چپ ضربه مایک Tauchman در سمت راست.

با نزدیک شدن به چهارمین سالروز معامله که تیم رو بهتر از آن ؟ آنچه در فریزر می کند رفتن به جلو خواهد شد یک راه طولانی برای پاسخ دادن به این سوال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de