یانکی ها توانایی به تجمع بدون هواداران نمی تواند انجام نگرفته

نه از خود 11 سال جدید یانکی استادیوم یانکی ها به رهبری آمریکا لیگ در خانه حضور دارد. آنها به طور معمول سرعت کا

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

نه از خود 11 سال جدید یانکی استادیوم یانکی ها به رهبری آمریکا لیگ در خانه حضور دارد. آنها به طور معمول سرعت کاربر مدار در جاده دروازه نیز به حدی است که یانکی ها بازديد به Tropicana زمینه — یا مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری که O بدبو — صدا مانند هدایت pinstriped تورهای.

بنابراین زمانی که Aaron Boone فرض شده در دوشنبه به عنوان یانکی ها بسته کردن نمایشگاه خود را با برنامه 2-2 کراوات در برابر جو Girardi را فیلیز که "من انتظار ما امیدوارم استفاده (خالی می ایستد) به نفع ما" آن را باعث "تفکر فرد" از emoji.

یانکی ها' مدیر فقط ممکن است درست باشد اما. باشگاه خود را از خیلی بچه های با تجربه البته بسیاری از آنها هنوز هم در جوانتر طرف به نظر می رسد مجهز به رسیدگی به محل کار فوری و بدون بازخورد زمان واقعی. بیایید آن روبرو هستند, یک گروه از بازیکنان که بهترین بازیکن 2019 با نام مستعار "ماشین" باید قادر به عملکرد خوبی در میان فجیع جعلی فن سر و صدا — و شما واقعا می تواند احساس کمبود انرژی در اینجا سه شنبه شب ،

"آن را به مهم قادر به آتش خود را و قادر به ایجاد انرژی خود را" James Paxton گفت: "و من فکر می کنم که این کهنه گروه در اینجا واقعا درک آنچه که ما نیاز به آن را به جدول و چگونه ما نیاز به ایجاد که برای خودمان رفتن به بازی."

"من فکر می کنم وجود دارد رفتن به تیم در زمان من فکر می کنم وجود دارد رفتن به افراد در زمان که در آن تاثیر نمی گذارد در راه منفی نداشتن کسانی که طرفداران" بون گفت. "و من احساس می کنم که یکی از کسانی که در میدان جنگ یکی از کسانی که لبه های است که ما باید قادر به دست آوردن. ما باید قادر به پیدا کردن که انرژی در هر روز است. مجبور می شود که یک حواس پرتی. من احساس می کنم مانند آن ناچار خواهد شد در زمان برای تیم و بازیکنان است. ما نیاز به استفاده از آن است."

Brian Cashman walks among empty Yankee seats at The Stadium.
برایان Cashman پیاده روی در میان خالی یانکی صندلی در ورزشگاه.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

آن را به ذهن چیزی بون غیر فوری سلف باک Showalter به من گفت: چند هفته پیش: "کسی که با یک نگاه من" ذهنیت پس از یک اجرا خانه آنها در حال رفتن نیست به کسی پاسخ به آن است. ... تیم بستگی دارد که احساسات هر شب آن را به بازی می رویم." از من خواسته بون اگر این چیزی است که او به معنای, و یا اگر او با مشاهده این وضعیت به عنوان متنوع تر از آن است.

"نه لزوما. من فکر می کنم, آن را قطعا پیچیده تر از آن" بون پاسخ داد. "اما من می توانم ببینم سناریو که در آن شما در حال بازی یک تیم است که رفتن را از طریق یک زمان دشوار و یا مبارزه کمی و بدیهی است که وجود دارد نه این که طبیعی جمعیت وجود دارد. وجود ندارد که طبیعی انگیزه. و این نمی تواند بهانه ای. این رو به چیزی که استفاده می کنیم به نفع ما است."

Giancarlo استانتون رد تئوری من که وقت خود را با Marlins که قرار داده شده گذشته در لیگ ملی برای حضور در هفت از هشت سال در میامی خواهد بهتر آماده شدن او را برای این سال 2020 شرایط. توضیح داد: مشت زن: "این یک کمی بیشتر منحصر به فرد از آن, من می خواهم بگویم با داشتن فن برای تلفن های موبایل در بلندگو و فلان چیز و فقط بسیار منحصر به فرد به طور کلی. اما به طور کلی آن است که برای رفتن به یک نوع متفاوت از لبه است که شما به ارمغان می آورد به جدول. بعضی از بچه ها می سوخت خاموش طرفداران. بعضی از بچه ها مهم نیست. و شما در حال رفتن برای دیدن تفاوت. و شما در حال رفتن به مجبور به قفل کردن آن صرف نظر شود چرا که این مورد است."

مطمئن یانکی ها استخدام سهم خود را از بالا و انرژی بازیکنان از برت گاردنر به لوقا Voit به کلینت فریزر. بیشتر از آنها را هر چند هیچ کدام بیش از DJ "ماشین" LeMahieu — مانند رفتار خود استارت.

پنج شنبه شب در اتباع پارک یانکی ها و جدید آس Gerrit کول را لگد کردن این coronavirus-کوتاه فصل در برابر دفاع از قهرمان بوندس لیگا با مورد احترام جهانی پزشکی گورو Anthony Fauci پرتاب کردن تشریفاتی اول بشه. اگر شما نمی توانید jazzed تا که طرفداران یا نه طرفداران و سپس شاید شما باید دنبال بالاتر شدت تلاش خواهم heli اسکی.

"این مایه تاسف است که ما نمی توانیم طرفداران" استانتون گفت. "اما شدت و سبک بازی است که هنوز هم بهترین در جهان است."

می یانکی ها با موفقیت تغییر مسیر شدت خود را در حالی که حفظ سبک خود را از بازی ؟ آن را فقط می تواند تصمیم بگیرد که آیا آنها برای برگزاری رژه مجازی در ماه نوامبر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب