یانکی' هارون قاضی گرفتن سی تی اسکن در چند هفته'

هارون قاضی است که هنوز از جنگل و در عین حال با توجه به شکسته دنده کشف شده در بهار آموزش با توجه به یانکی ها مد

توسط NEWSAMINS در 17 اردیبهشت 1399

هارون قاضی است که هنوز از جنگل و در عین حال با توجه به شکسته دنده کشف شده در بهار آموزش با توجه به یانکی ها مدیر Aaron Boone.

حق fielder است "با توجه به یکی دیگر از CT اسکن به اعتقاد من در یک زن و شوهر هفته" بون گفت: در MLB Network رادیو SiriusXM.

"و این بار اجازه داده است که دنده امیدوارم همچنان به زخم التیام یابد. همه نشانه های دلگرم کننده وجود دارد و امیدوارم او به عنوان بخشی از همه این را به عنوان به خوبی."

هر آنچه که "این همه" است باقی مانده است دیده می شود که هنوز هم وجود دارد هیچ برنامه رسمی برای لیگ اصلی بیس بال به بازگشت پس از ورزش بود تعطیل در ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

قاضی بود و انتظار می رود حداقل تا مارس که دنده شکسته و سوراخ ریه کشف شد در بهار آموزش. هر دو آسیب شده باشند رنج می برد در یک بازی غواصی در زمینه درست در ماه سپتامبر.

دیگر مجروح یانکی ها که ممکن است از دست رفته تمدید بخشی از فصل به طور منظم آن را به حال آغاز شده و در زمان خوبی انجام می دهند Boone گفت.

در بیرون از محیط, Giancarlo استانتون بهبود از تیره و تار گوساله که در کنار او در طول بهار و بون معتقد است: "او باید خوب به آن بروید هر زمان که ما آماده برای رفتن به عقب است."

هارون هیکس که تحت تامی جان عمل جراحی سال گذشته برگشتی و ارقام باید تا ماه ژوئن یا ژوئیه اما بون تا به حال تشویق اخبار در مرکز صحرا نورد.

"او به خوبی انجام می دهند" بون گفت: از سوئیچ hitter. "او در حال حاضر انجام نرم و بازی شیر یا خط از هر دو طرف صفحه و پرتاب 90-به علاوه ، او روند در یک واقعا خوب جهت است."

در این چرخش در حالی که یانکی ها صرف مقدار از بهار در تلاش برای کشف کردن که ممکن است به James Paxton محل در چرخش به چپ دست بازیافت از فوریه به عمل جراحی و در حال حاضر آنها ممکن است نیاز به جایگزینی هر فصل می شود در جریان است.

پکستون پیشرفت کرده است به خوبی به اندازه کافی که او را پرتاب بازی های شبیه سازی شده.

Aaron Judge
هارون قاضیn. y. پست: چارلز Wenzelberg

بون گفت: Paxton پرتاب کرده بود "پنج یا شش bullpens" قبل از پیشروی به اولین سیم کارت تالیا بازی در روز دوشنبه.

جدول زمانی اصلی زیر فوریه روش میله میله پکستون برای اواسط ماه مه بازگشت به فهرست. خاموش خواهد شد و به مراتب طولانی تر از آن و پکستون باید قادر به گرفتن در هر کار او نیاز حتی در یک مختصر بهار آموزش — جلوگیری از هر گونه موانع.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

"او نوتوانی رفته واقعا خوب" بون گفت.

در ضمن بون گفت که او همچنان به بررسی بازیکنان خود و با اعتماد به نفس است یانکی ها آماده خواهد شد برای هر آنچه در این فصل غیر معمول ممکن است در فروشگاه.

بون گفت که او می خواهد این تیم برای قرار دادن بازیکنان در بهترین موقعیت به آمار زمین در حال اجرا" و او نیست بیش از حد سرگرم توسط برنامه های مختلف است که مطرح شده.

"تا آنجا که سراغ و تلاش برای حدس و گمان چه برنامه ای ممکن است کار ما قرار نیست بیش از حد به آن در همه" بون گفت. "ما نوع به عنوان من می خواهم به می گویند ماندن در ورزشی موقعیت برای هر برنامه می آید راه ما و ما به شما در یک موقعیت برای رسیدگی به آن است. من احساس می کنم آن چیزی است که به عنوان یک سازمان ما واقعا خوب است. بدیهی است که این میخوام شرایط منحصر به فرد. تاپیک میخوام سختی در طول راه و ما نیاز به آماده می شود به آن رسیدگی می شود و بخشی از بازیابی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب