WWE ستاره کین شناخته شده برای ماسک, رای, برابر, ماسک, دستور

Glenn Jacobs رز به شهرت به عنوان WWE ستاره کین هولناک برادر از آندرتیکر که عینک یک ماسک برای بسیاری از کار خود

توسط NEWSAMINS در 12 تیر 1399

Glenn Jacobs رز به شهرت به عنوان WWE ستاره کین هولناک برادر از آندرتیکر که عینک یک ماسک برای بسیاری از کار خود را. در حال حاضر به عنوان شهردار Knox County, Tennessee, جاکوبز به نظر نمی رسد به عنوان مشتاق در ماسک.

Jacobs, 53 بود تنها عضو Knox County هیئت مدیره بهداشت به رای در برابر یک دستور ماسک برای بسیاری از افراد در داخل ساختمان های عمومی با توجه به Knoxville News Sentinel. هیئت مدیره که رای دادند 7-1, ویژگی های Jacobs, شش متخصصان پزشکی و یک نماینده برای Knox County Schools.

قیمومیت اثر طول می کشد جمعه و طول می کشد تا زمانی که هیئت مدیره rescinds آن را در این گزارش می گوید که جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان را افزایش داده اند در روزهای اخیر.

یکی از هیئت مدیره بهداشت و درمان عضو است که صرف 15 سال در دانشگاه تنسی مرکز پزشکی کار به عنوان یک ریوی و مراقبت های ویژه پزشک می گوید: ماسک دستور می تواند کمک به محدود کردن بستری شدن در بیمارستان.

"ماسک تاثیر انتقال به طوری که در سه هفته موارد مشخصی ندارد به طوری که در شش هفته بستری شدن در بیمارستان شده اند تحت تاثیر" دکتر جیمز Shamiyeh مقاله گفت. "وجود دارد طبیعی تاخیر در هر مکالمه است که شما باید در اطراف COVID."

جاکوبز برای اولین بار به نظر می رسد به عنوان کین در WWE (پس از آن شناخته شده به عنوان WWF) در Oct. 5, 1997. او هنوز هم گاهی اوقات انجام می دهد برای این شرکت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن