'Wonder Woman 1984' شیفت به سقوط 'شعار' حرکت دو هفته به عنوان coronavirus موارد سنبله

برایان Truitt ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:24 PM EDT Jun 12, 2020به عنوان coronavirus موارد سنبله در

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر کشور studios در حال بازی در آزادی-تاریخ موسیقی صندلی یک بار دیگر.

"Wonder Woman سال 1984" مدیر Patty Jenkins' به شدت مورد پیش بینی قهرمان, عاقبت بازیگران Gal Gadot به عنوان آمازون جنگجو تغییر از اوت. 14-Oct. 2 حرکت در عین حال یکی دیگر تلنگر از چه مانده از سال 2020 تابستان-فیلم فصل است. برادران وارنر نیز تغییر یکی دیگر از مشخصات بالا فیلم کریستوفر نولان را رمز و راز, هیجان انگیز "شعار" دو هفته به تاریخ 31 ژوئیه.

"آرزوی ما های ما فیلم دیروز اما مهم تر وجود دارد چیزهایی که در جهان ما, ما می خواهم به جای تمرکز شما در حال حاضر" نوشت: جنکینز در یک صدای جیر جیر جمعه. "با تشکر از شما به طرفداران ما برای اینکه آنقدر بزرگ با ما طرف است. نمی توانید صبر کنید برای شما به آن را ببینید! ارسال عشق و شفا به جهان است. ببینید شما October 2nd!!"

Gadot chimed در tweeting: "وای از آن در نهایت اتفاق می افتد و من نمی تواند بیشتر هیجان زده! به همه طرفداران که گیر w/ ما را از طریق این زمان thank u so much! ما نمی تواند این را انجام داده اند w/o شما. من خیلی هیجان زده به شما را به دیدن این #WW84 آن را به ارزش صبر کنید."

یکی دیگر از پروژه ساخت یک حرکت: "بیل و تد چهره موسیقی." قسط سوم در زمان سفر سری کمدی با بازی کیانو ریوز و الکس زمستان تغییر تا یک هفته به اوت. 14 نقطه است که "Wonder Woman" باقی مانده است.

برادران وارنر نیز روز جمعه گفت آن را دوباره انتشار نولان در "آغاز به کار" در تئاتر جولای 17 به جشن فیلم 10th anniversary گفت: این رویداد شامل "هرگز قبل دیده می شود" نگاهی به فیلم از "شعار" مرموز, علمی تخیلی, اکشن, بازیگران فیلم John David واشنگتن و رابرت پتینسون, همراه با "منحصر به فرد دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از انتخاب فیلم برادران وارنر' آینده تخته سنگ."

جمعه فيلم, اخبار, علائم عمده تاخیر اعلام کرد از ماه مارس زمانی که COVID-19 pandemic ارسال هالیوود به سقوط و استودیو scooted اصلی خود را در تابستان به پاییز و به 2021.

COVID-19: هالیوود پرده جدید پروتکل های ایمنی برای آینده فیلم و TV productions

Coronavirus: ما همیشه رفتن به سینما دوباره ؟ ما باید پاسخ

این "شعار" تاخیر در حال حاضر مکان های فشار در دیزنی, به عنوان آن زندگی می کنند-عمل بازسازی "مولان" (جولای 24) به طور بالقوه می تواند اولین فیلمهای نوع فیلم به آمار تئاتر به عنوان cinemaplexes هدف بازگشایی در ماه جولای. همچنین در شیر: راسل کرو, جاده خشم, هیجان انگیز "Unhinged" و فیلم کمدی رمانتیک "شکسته قلب گالری" (اجرایی تولید شده توسط سلنا گومز) هر دو باز جولای 10.

کمک: Andrea Pabst Blue Ribbontinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن