ایران coronavirus بسته امداد, John Lewis به دروغ در دولت شهابی: 5 چیزهایی که می دانیم دوشنبه

ویراستاران ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:05 AM EDT Jul 27, 2020ایران coronavirus بسته امداد منتشر خواهد

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

ایران coronavirus بسته امداد منتشر خواهد شد

یک coronavirus امداد لایحه از مجلس سنا خواهان را روز دوشنبه منتشر می شود, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: "فاکس نیوز یکشنبه." توافق رهبران قبلا امیدوار به اعلام بسته در روز پنج شنبه اما تاخیر در انتشار و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست زمان بیشتری برای بررسی این لایحه است. ایران برنامه 1 تریلیون دلار بسته امداد که شامل دور دیگری از 1200 دلار محرک چک بودجه اضافی برای ابتدایی و متوسطه و همچنین به عنوان یک محدود فرمت فعلی مزایای بیکاری. این طرح نه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد قطع با وجود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او نمی خواهد ثبت نام بسته بدون آن.

  • ایران با طرح: سنا جمهوری خواهان بازگشت بیشتر محرک چک پول به مدارس جدید و همه گیر کمک پیشنهاد
  • بسیاری از آمریکایی ها ممکن است یکی دیگر از محرک چک کنید. در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در یکی دیگر از COVID-19 bil

Rep. John Lewis به دروغ در دولت در کنگره

اواخر Rep., John Lewis, حقوق مدنی آیکون که مبارزه برای عدالت نژادی آغاز شد Jim Crow جنوبی و به پایان رسید در سالن کنگره را به دروغ در دولت در کنگره در روز دوشنبه. لوئیس دیرین عضو کنگره درگذشت در تاریخ 17 ژوئیه در سن 80 سالگی پس از یک monthslong نبرد با مرحله IV سرطان لوزالمعده است. دعوت نامه فقط مراسم برگزار خواهد شد در روز دوشنبه بعد از ظهر در حالی که لوئیس نهفته در وزارت امور خارجه در کنگره برجک و عموم مردم خواهد بود و مجاز به کاپیتول بازدید و ادای احترام خود را بعد از آن دوشنبه و روز سه شنبه. پسر آلاباما sharecroppers لوئیس خدمت در کنگره برای بیش از سه دهه فشار باعث می شود او دفاع و پشتیبانی به عنوان یک اصل آزادی سوار به چالش کشیدن تبعیض نژادی, تبعیض و بی عدالتی در جنوب عمیق – مسائل طنين انداز امروز در زندگی مهم جنبش است.

  • فراموش نشدنی میراث: Lewis' زندگی در کلمات خود
  • این عکس های تاریخی نشان می دهد John Lewis ایجاد "خوب مشکل'

ماسک قبل از اینکه شما سر به فروشگاه های مواد غذایی ...

کالاهای اساسی و جنوب شرقی فروشنده نیاز به ماسک در فروشگاه های خود شروع دوشنبه پیوستن به تعداد فزاینده ای از خرده فروشان است که باید به تصویب ماسک حکم برای مبارزه با گسترش COVID-19. قابل توجه شرقی Grocers, parent company of Winn-Dixie BI-LO و Harveys سوپر مارکت ها معکوس است البته پس از یک بیانیه های قبلی که گفت: ماسک های لازم می شود در فروشگاه برای جلوگیری از "بی اصطکاک" بین مشتریان و کارکنان. فرد کسب و کار می تواند انتخاب کنید به موسسه محدودیت بیشتر و فدراسیون ملی خرده فروشی تشویق فروشندگان به مجموعه در سراسر کشور, ماسک, سیاست برای حفاظت از خریداران و کارکنان.

  • ماسک masterlist: در اینجا یک لیست کامل از خرده فروشان با ماسک صورت مورد نیاز است.
  • 'آیا شما قصد به من شلیک بیش از یک ماسک?' کارگران احساس بار اجرای قوانین
  • بررسی: مزایای پاک کردن ماسک های صورت — و که در آن به آنها را خرید

دلتا Aquariid شهابی چراغ آسمان

سالانه دلتا Aquariid شهابی باید قابل رویت ترین در شب دوشنبه آب و هوا اجازه. نگاه به آسمان جنوب به دیدن حمام که در آن شما ممکن است ببینید تا 25 شهاب سنگ در هر ساعت. یک توجه داشته باشید از احتیاط: این معمولا ضعف شهاب سنگ که فاقد هر دو مداوم قطار و توپ های آتشین به طوری که آنها ممکن است دشوار است به نقطه شهاب جامعه آمریکا گفت. برای دیدن شهابی "یافتن یک آسمان باز و دور از نور مصنوعی دراز کشیدن بر روی یک تکیه چمن صندلی و نگاه رو به بالا," توصیه می کند EarthSky.org. دلتا Aquariid شهابی طول می کشد نام خود را از دلتا Aquarii یک ستاره در صورت فلکی دلو است. شهاب سنگ فن در سراسر آسمان, اما همه به نظر می رسد به خط از یک نقطه مرکزی دلو به نام درخشنده.

  • از این دنیا: تماشای ستاره دنباله دار تازه کشف شده Neowise خط در سراسر نیمکره شمالی است.

محقق به اتهام تقلب انتظار می رود در دادگاه به عنوان ایالات متحده-روابط چین آمار جدید کم

یک پژوهشگر چینی متهم به پنهان کردن خود روابط نظامی چینی در یک درخواست ویزای او را مشاهده کنید به طوری که او می تواند کار در ایالات متحده انتظار می رود به نظر می رسد در دادگاه فدرال دوشنبه. زندان سوابق نشان می دهد Juan تنگ, 37, برگزار می شد و پس از او بازداشت شد و رزرو جمعه به شمال کالیفرنیا زندان است. وزارت دادگستری روز پنج شنبه اعلام کرد اتهامات علیه تانگ و دانشمندان, زندگی در آمریکا گفت: آنها به دروغ در مورد وضعیت خود را به عنوان اعضای آزادی بخش خلق چین است ، همه بودند به اتهام تقلب ویزا. تانگ از گذشته چهار نفر دستگیر و پس از وزارت دادگستری متهم به چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو از پناه دادن به یک فراری شناخته شده.

  • مقامات چینی را کنترل کنسولگری آمریکا در چنگدو

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب