خواهد خارج شده و نیاز خریداران به پوشیدن ماسک در سراسر کشور? مدیر عامل شرکت می گوید حکم چیزی است که در ذهن ما

کلی Tyko ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:50 PM EDT Jul 13, 2020می تواند خارج شده و به زودی نیاز به خریدار

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

می تواند خارج شده و به زودی نیاز به خریداران در سراسر کشور به پوشیدن ماسک در تمام فروشگاه های خود را?

غول خرده فروشی مدیر عامل داگ McMillon نمی رد کردن ایده دوشنبه در یک مصاحبه با رادیو فردا را آنلاین نشان می دهد تلویزیون "رهبری زنده با دیوید روبنشتاین."

McMillon گفت: ماسک ها در حال حاضر مورد نیاز در مورد 3,700 از آن بیش از 5000 مکان های ایالات متحده "که در آن یا فرماندار یا شخص دیگری موظف است آن را."

"ما در حال حاضر نمی, به عنوان ما در حال انجام این مصاحبه حکم که در فروشگاه های دیگر اما بدیهی است که چیزی که در ذهن ما" McMillon گفت.

بیشتر شرکت ها در حال ساخت پوشش صورت نیاز به عنوان ویروسی ویدئوها از خریداران tirades و درگیری بیش از خواسته بودن به پوشیدن سپس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس فوران. Coronavirus باعث بیماری COVID-19.

ماسک صورت مورد نیاز: می توانید به فروشگاه شما را به پوشیدن ماسک? آیا بچه ها را مجبور به پوشیدن ماسک?

نیویورک & Co. فروشگاه بسته شدن: New York & Company می تواند تمام فروشگاه ها به عنوان شرکت مادر آن فایل برای ورشکستگی با توجه به COVID-19 تاثیر

صنعت خرده فروشی رهبران انجمن که نشان دهنده Walmart, Target, Best Buy, Walgreens Home Depot و عمده زنجیره ای است که به درخواست فرمانداران به دستور ماسک در سراسر کشور و می گوید مختلف محلی حکم را ایجاد سردرگمی منجر به درگیری بین مشتریان و کارکنان فروشگاه.

"خرده فروشان نگران هستند با موارد خصومت و خشونت در خط مقدم کارکنان در حال تجربه یک اقلیت پر سر و صدای مشتریان که تحت تصور غلط است که با پوشیدن یک ماسک نقض آزادی های مدنی خود را," برایان جاخالی خرده فروشی انجمن رئیس جمهور گفت: در نامه اخیر به ملی انجمن فرمانداران.

Costco یکی از اولین خرده فروشان برای شروع نیاز به ماسک در همه آن باشگاه است. سیاست آغاز شده است که در اوایل ممکن است موجب خشم رسانه های اجتماعی با برخی از تهدید به عضویت خود را تمدید. شده اند وجود دارد چند ویروسی ویدئوها از خریداران زیر ماسک سیاست.

استارباکس نیاز مشتریان پوشیدن ماسک در محل در سراسر کشور شروع چهارشنبه.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTykotinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن