"ما از شنیدن صدای شما': جکسون طول می کشد پایین 122 سال Confederate monument در روز تاریخی در فلوریدا بزرگترین شهرستان

جان رید اندرو Pantazi کریستوفر هنگ امیلی بلاخ و مقابله مونرو فلوریدا تایمز اتحادیهمنتشر شده 7:57 PM EDT Jun 9,

توسط NEWSAMINS در 21 خرداد 1399

جکسونویل فلوریدا. — در predawn تاریکی شنبه, شهردار لنی کاری دستور داد شهر کارگران برای حذف مجسمه برنزی از یک مؤتلفه سرباز در زمستان یکنواخت که تا به حال ماند بالا Hemming پارک در مرکز شهر جکسون برای بیش از یک قرن است.

سپس ساعت بعد کاری متعهد به جمعیت معترضان مسالمت آمیز که او را به منظور حذف تمام باقی مانده عمومی مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر شهرستان.

این سرزده حرکت بود قابل توجه محوری در شهر جمهوریخواه شهردار که قبلا اجتناب از مصرف یک موقعیت در بحث. فقط به عنوان قابل توجه است که آنچه به نظر می رسد که نقش مهمی در تغییر کاری را داشته باشید: صدای بازیکنان NFL از Jacksonville Jaguars که پیوست معترضان در روزهای اخیر به تقاضای پلیس اصلاحات و تجدید تلاش ها برای مقابله با نابرابری در فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان است.

"من خوشحالم برای دیدن سیاه و سفیده را در اینجا با هم به انجام این و آن یک چیز فوق العاده است" گفت: پلنگ در حال اجرا پشت لئونارد Fournette که رهبری روز سه شنبه تظاهرات مسالمت آمیز پیوست توسط کلانتر مایک ویلیامز. "بزرگترین چیزی است که من رشد نمی کند تا اینکه نژادپرستانه و یا پدر و مادر من به من آموزش نژادپرستی. ما باید برای متوقف کردن آن است. ... که بد مرد. آن را سخت سیاه و سفید کردن در اینجا در حال حاضر. آن را دشوار است. من می خواهم به صدای که برای افرادی مانند جورج فلوید, شما می دانید آلتون استرلینگ بچه ها که می خواهم."

'نمادهای سفید برتری': این پایان برای دیگر مؤتلفه یادبود?

تعجب برچیدن Confederate monument در Hemming پارک آغاز پر حادثه و تاریخی روز در جکسون ویل.

در بعد از ظهر, دولت, وکیل ملیسا نلسون اعلام کرد که دفتر او مشغول به کار بود در به روز رسانی سیاست خود را برای انتشار بدن دوربین فیلم افسری-درگیر تیراندازی — کلید تقاضا از معترضان در روزهای اخیر. در شب شورای شهر به تصویب یک قانون در نظر گرفته شده برای حفاظت از شهر LGBTQ ساکنان از تبعیض است.

معترضان استقبال برداشت از بناهای اما برخی نیز ابراز نارضایتی که کاری رئیس سابق حزب جمهوری خواه از فلوریدا شده است به طور فعال در مبارزات انتخاباتی برای برگزاری کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون ویل. آنها همچنین قول داد به ادامه تظاهرات تا زمانی که خواسته های خود را برای انتشار سریع تر از پلیس فیلم و دیگر اقدامات اصلاحات گرفته شد ،

هفته گذشته پلنگ بازیکنان و کارکنان در راهپیمایی به جکسون کلانتر دفتر مرکزی که در آن گیرنده گسترده کریس کانلی ساخته شده سخنرانی پرشوری که با اشاره به حضور Confederate monument در Hemming پارک فقط فوت دور از شهر.

نام بازی: ارتش برای در نظر گرفتن تغییر نام قلعه به نام بعد از مؤتلفه ژنرال

"The confederate monument رفته است. و دیگران در این شهرستان برداشته خواهد شد و همچنین" کاری گفت: صبح روز سه شنبه. "ما از شنیدن صدای خود را. ما شنیده ام صدای خود را."

پس از یک مرد آمار و کشته شدن یک زن با یک خودرو در طول سال 2017 سفید ملی اعتراض در Charlottesville, Virginia سپس-رئیس شورای شهر آنا لوپز Brosche به نام مؤتلفه آثار به حذف از اموال عمومی.

در آن زمان, اما, کاری, گفت که او نمی خواهد با استفاده از قلدر منبر از دفتر خود را به وزن در این موضوع و ایده برای حذف بناهای تاریخی شکست خورده برای به دست آوردن کشش.

Brosche که در نهایت فرار ناموفق در برابر کاری بعد پیشنهاد نصب یک بنای یادبود در کنار بنای یادبود به افتخار مجازات قربانیان اگر چه شورای شهر در سال 2018 به طور رسمی رد این ایده است.

"من سپاسگزار برای این روز در جکسون ویل" Brosche در بیانیه ای گفت. "این است که من امیدوارم که ما ممکن است شروع روند درمان و آشتی است که احترام هر فرد و مجموعه یک مسیر برای تحقق نژادی سهام از جمله وعده های ساخته شده در طول تحکیم."

حذف بنای تاریخی از همینگ پارک بود و مدت زمان طولانی در آینده'

جکسون بازی نیست و یک نقش برجسته در جنگ داخلی و اشغال شد توسط اتحادیه سربازان در چهار نوبت جداگانه. اما مانند بسیاری از شهرهای جنوبی جکسون به تصویب رسید و در مکان یادبود به شکست قیام در دهه های پس از جنگ.

62-پا ورمونت بنای گرانیت نصب شده بود در Hemming پارک در سال 1898 پس از پارک اسم Civil War veteran Charles C. Hemming اهدا مجسمه. مؤتلفه پارک نشسته بر لبه اسپرینگفیلد محله و نیز بسیار قابل مشاهده یادبود به "زنان از Southland."

چاه تاد در گفتوگو با اونا پایین Jax است که خواستار حذف مؤتلفه آثار برای سال اعتبار جنبش مردم خواستار تغییر دهید.

"این یک زمان طولانی است." "چه کسانی مجسمه ایستاده و ایستاده برای سفید برتری."

N. V. فرعون 36 ساله جکسون بومی گفت: "افتخار می کنم که بخشی از تاریخ است. او گفت: او قربانی خشونت توسط اصلاحات افسران زمانی که او زندانی و قول داد به مبارزه برای عدالت بر آزادی 4 1/2 سال پیش.

او سوال که چرا شهردار و کلانتر منتظر تا به حال به ماه مارس است.

"اگر آنها بخشی از یک جنبش در شهرستان ؟ من فکر می کنم او [کاری] می خواهد به گوش دادن. او برای رفتن به یک چاره ای جز گوش دادن به این دلیل که مردم در حال رفتن به قبول بی عدالتی است."

NFL پلنگ را نقش پیشرو در آوردن تغییر به جکسون

این پلنگ شد اول ورزش حرفه ای حق رای دادن به یک سازماندهی اعتراض هفته گذشته و مالک تیم Shad خان نوشت: یک op-ed که تقبیح نژادپرستی و تاثیر آن بر روی افراد و جوامع می پروراند.

"جلال برای لئونارد برای قرار دادن ما با هم و شناخت منابع است که او و برای او برای به دست آوردن با شهردار بنابراین مردم می توانند فریاد سوالات خود را و فریاد خود ناراضی چیز" پلنگ دفاعی مقابله با Abry جونز گفت.

"ما در حال تلاش به آنها نشان می دهد که ما می توانیم در پشت شهر و انجام بخشی از ما" جونز اضافه شده است. "ما فقط در تلاش برای ماندن در جبهه و گفت که ما موافق با همان افرادی که در شهرستان زندگی می کنند و مشکل این است که رفتن و صحبت در مورد کریس' [کانلی] سخنان بزرگان [در طول هفته گذشته در اعتراض مارس] صحبت کردن در مورد ثبت نام رای دهندگان و بیشتر مردم به رای دادن."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن