خواهد سفر بین المللی رزومه در این سال ؟ وزیر خزانه داری Mnuchin می گوید آن را "بیش از حد سخت به بگویید"

جولیا تامپسون و سحر Gilbertson ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:52 PM EDT آوریل 4 سال 2020وزیر خزانه داری

توسط NEWSAMINS در 15 اردیبهشت 1399

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیو Mnuchin تشویق آمریکایی ها به تمرکز بر مسافرت داخلی در این سال به عنوان مسافرت های بین المللی چشم انداز برای بقیه سال 2020 نامشخص باقی مانده است در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در پاسخ به سوال یکی از Maria Bartiromo در شبکه فاکس کسب و کار دوشنبه در مورد اینکه آیا مسافرت های بین المللی باز خواهد شد تا در این سال او پاسخ داد: "بیش از حد سخت به بگویید در این نقطه است."

وزیر خزانه داری روشن است که وجود دارد ممکن است برخی از اتاق را برای محدود مسافرت های بین المللی: "بدیهی است که برای مردم کسب و کار که نیاز به سفر وجود خواهد داشت سفر به صورت محدود."

مسافران علاقه مند به رفتن به خارج از کشور در حال حاضر ندارد و بسیاری از گزینه های داده شده کشت و مسافرت های بین المللی محدودیت های دولت هشدار سفر و محدود پروازهای بین المللی. در اواخر ماه مارس وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر بالاترین سطح هشدار برای مسافرت های بین المللی گفتن آمریکایی ها برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی, یک مشورتی که در محل باقی می ماند.

وزیر خزانه داری مورد ستایش قرار داد داخلی سفر به عنوان یک گزینه بهتر است هر چند بسیاری از کشورها هنوز هم مسافر محدودیت در محل.

"رئیس جمهور همچنین به دنبال راه هایی برای تحریک سفر. ما می خواهیم مردم به سفر با خیال راحت قادر به بازدید از مکان های با خیال راحت" Mnuchin گفت. "بنابراین به عنوان اقتصاد باز می شود من فکر می کنم شما خواهید دید تقاضا در آینده را. اولویت ما این است که باز کردن اقتصاد داخلی است."

خطوط هوایی ایالات متحده امیدواریم که مورد اما مدیران می گویند که آنها در حال دیدن اگر هر گونه نشانه ای از نزدیکی-مدت سفر تقاضا است. هواپیمایی متحده جمهور اسکات کربی روز جمعه گفت: تقاضای سفر است که اساسا "صفر" و هشدار داد که می تواند این سناریو به 2021.

او و گری کلی مدیر عامل شرکت خطوط هوایی جنوب غربی گفت: وجود انگیزه برای بسیاری از افراد به سفر حتی در داخل ایالات متحده تا زمانی که وجود دارد چیزهایی را به انجام زمانی که آنها وجود دارد از غذا خوردن در رستوران به بازدید از جاذبه های توریستی از جمله دنیای دیزنی و دیزنی لند.

Mnuchin باقی می ماند و خوش بینانه است.

"این است که زمان زیادی را برای مردم به کشف امریکا است. بسیاری از مردم را دیده اند بسیاری از نقاط امریکا" Mnuchin گفت. "من آرزو می کنم من می تواند به عقب در جاده ها به زودی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن