چرا یانکی ها نیاز به آدم Ottavino به دست آوردن مجدد فرم در کوتاه 2020 فصل

قسمت 18 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

اگر MLB و بازیکنان ارتباط می توانید پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن مختصر از فصل در جریان است نمی توان آن را تنها در کوتاه ترین چیزی که در مورد چه خواهد بود یک بازی متفاوت است.

باید این پنج غذای باقی مانده نسبتا سالم یانکی ها نمی خواهد نیاز به چاد سبز به عنوان یک درب بازکن که به معنی قدرتمند اغل گاو یا حشم را خانه دیگر بالا پایان بازو.

اضافه کردن رنگ سبز به Aroldis Chapman, زاک Britton, آدم Ottavino تامی Kahnle لوئیس Cessa و جاناتان Loaisiga ارائه خواهد شد Aaron Boone با قلم برجسته قابل تعویض قطعات است که کوتاه شدن بازی. باید از یک نقطه شروع لازم Cessa و Loaisiga می توانید رسیدگی.

با بون و سال اول تبادل مربی مت بلیک انتظار می رود به منظور محدود کردن هر نویسنده در حجم کار در یک فصل است که ممکن است شروع در ماه جولای عمیق قلم می تواند منجر به رژه از بین برنده به عنوان به زودی به عنوان چهارمین زمین باز یافته.

Adam Ottavino
آدم Ottavinon. y. پست: چارلز Wenzelberg

از اغل گاو یا حشم شش اسلحه تنها چپمن را بسیار تعریف نقش — the ninth inning. Cessa و Loaisiga می تواند به ارائه کمک و یا کار بعد اگر دیگران نیاز به یک روز خاموش است. Britton می دید و یا زمین در هشتم و هفتم. که برگ Ottavino, Kahnle و سبز به کار در مقابل Britton و چپمن که تبدیل 37 42 صرفه جویی شانس از یک سال پیش.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در حالی که سابق رشته کوه های راکی هم تیمی DJ LeMahieu به پایان رسید چهارم در AL MVP رای گیری شد و یک معامله (دو سال 24 میلیون دلار), Ottavino اول فصل به طور منظم (سه سال 34 میلیون دلار) در پینستریپس بیشتر از جامد است اما به دنبال یک subpar اکتبر.

“با یانکی ها او می تواند یک راه اندازی مرد بسته به ترکیب هیرو” یک AL دیده بانی گفت: از Ottavino که زیر آن نوشته شده 1.90 عصر در کارکنان بالا 73 ظاهر زده از 88 در 66 1/₃ نوبت, اجازه 47 بازدید و رفت 40. در هشت postseason بازی او تا به حال یک 8.11 عصر و داد تا بازی به تساوی اجرای خانه به هوستون جورج اسپرینگر در پنجمین دور از ALCS بازی 2. آستروس تساوی سری 1-1 در کارلوس کوریا را هومر در 11th خاموش J. A. Happ. “مکان های دیگر او می تواند مورد استفاده قرار گیرد [هستند] در هشتم باز یافته و یا به عنوان یک نزدیک تر است.”

Ottavino تن به تن هشتم باز یافته 21 بار در سال گذشته نوشته شده و یک 3.71 عصر در 17 نوبت. او 24 نوبت در هفتم بود و 2.25 عصر. بیست و پنج بار به نام بون در Ottavino در ششم و تحویل او یک 0.48 عصر در 25 فریم.

با توجه به طلایه دار Ottavino را پیاده نمی صدمه دیده است تا آنجا که آنها ممکن است یکی دیگر از پارچ به دلیل نوسان خود را-و-دست مسائل خیلی خوب است که او می تواند اعتصاب batters با زمین در منطقه اعتصاب.

“فرمان او بهتر است از کنترل است. او پیاده می رود بسیاری از بچه ها اما می شود آنها را به چرخش در زمین در این منطقه. او اعتصاب کردن بچه ها در منطقه و او نمی باید برای به دست آوردن بچه ها به تعقیب که سخت لغزنده” طلایه گفت.

یک منطقه Ottavino صرف offseason و بهار آموزش کار در برگزاری دونده. او متوقف شد بهره برداری از دستکش خود را با توپ قبل از او تحویل داده بشه. Ottavino گفت: وقت خود را به صفحه کاهش یافته بود از بسیار آهسته 1.7 ثانیه به 1.3 می دهد که گیر یک فرصت برای پرتاب از یک دونده اقدام به سرقت دوم. در سال گذشته دوندگان موفق شد 15 بار در 16 سرقت-پایگاه تلاش با Ottavino بر روی تپه.

اگر کوتاه فصل اتفاق می افتد وجود خواهد داشت بسیاری از تنظیم برای مدیران و مربیان است. اما یک منطقه بون احتمالا عرق است که به شرح زیر شروع به دلیل استعداد و عمق خود را اغل گاو یا حشم که دارای چهار مسکن — چاپمن, Britton, سبز و Ottavino — با نزدیک مسائل است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>