NerdWallet: چگونه به فروشگاه برای سمت راست ماشین اقتصاد

در لیست بالا از دلایل برای خرید یک ماشین کوچک است که استطاعت و اقتصاد سوخت. و یک خودرو جمع و جور اندازه بهره م

توسط NEWSAMINS در 4 تیر 1399

در لیست بالا از دلایل برای خرید یک ماشین کوچک است که استطاعت و اقتصاد سوخت. و یک خودرو جمع و جور اندازه بهره مند است که آن را به پارکینگ می آید و به طور کلی قدرت مانور. اما حق گرفتن یک کمی طول می کشد مطالعه برای پیدا کردن یکی که برای شما مناسب است. در اینجا یک لیست از چیزهایی که در نظر بگیرید در ماشین کوچک خرید روند.

اقتصاد سوخت

در حالی که قیمت سوخت را تا حدودی تعدیل به تازگی یک راننده ماشین های کوچک فروش بهره وری است. قیمت گاز ممکن است پایین باقی می ماند برای همیشه به عنوان شاهد کالیفرنیا را تجربه کرده است که دیده می شود در هر گالن قیمت صعود به بالا و در برخی از مناطق.

که با توجه به اقتصاد سوخت در سمت تلنگر است که قدرت است. کوچک ترین اتومبیل با 40 mpg fuel economy اعداد به طور معمول کوچک استفاده کنید-جابه جایی غیر موتورهای توربوشارژ. آنها برای ارائه سوخت اقتصاد و فوق العاده city cars, اما اگر شما هر گونه افکار از اتوبان رانندگی, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن قوی تر توربوشارژ نسخه به ادغام یک کمی آسان تر است.

موتورهای دیزل ارائه مقدار زیادی از گشتاور اقتصاد سوخت و محدوده اما به طور معمول آنها خواهد داشت در کلاس جمع و جور و بالاتر ماشین و معمولا در حق بیمه بیش از متعارف گاز موتور. همچنین موتورهای دیزلی نیاز به مواد افزودنی (اوره مبتنی بر مایعات) برای دیدار با استانداردهای انتشار است که یک هزینه اضافی و تعمیر و نگهداری آیتم استفاده کنید.

همچنین ببینید: این 3 EVs هستند با کمترین هزینه خود را به بیش از 5 سال

یکی دیگر از گزینه است یا هیبرید پلاگین در ترکیبی یا باتری EV. همه تحویل شتاب زیادی همراه با راندمان بالا. حرکت نزولی این است که به طور معمول ارقام و EVs گران تر هستند. اعتبار مالیاتی فدرال و محلی در پلاگین ها و EVs ممکن است برخی از نیش از قیمت های بالاتر. EVs خوب برای ساکنان شهرستان و یا کسانی که با رفت و آمد اما به طور معمول طیف وسیعی از خالص برق در این کلاس از وسایل نقلیه است که هنوز هم در از 90 تا 100 مایل در محدوده بین اتهامات عنوان شده علیه.

انتقال انتخاب

کوچک ترین اتومبیل های با سنتی 5-, 6 - و یا در حال حاضر بیشتر معمولا 8 یا 9-سرعت انتقال خودکار. همچنین برای سنت گرایان که می خواهم به تغییر برای خود برخی از سرعت 6-دفترچه راهنما هنوز در دسترس است اما نه به عنوان مشترک به عنوان یک بار بود. این طیف وسیع تری از چرخ دنده ها ارائه بهتر اقتصاد سوخت با تشکر از اوردرایو بالا چرخ دنده ها. در یکی دیگر از روند بسیاری از این وسایل نقلیه با اتکاء به طور مداوم متغیر انتقال. این CVTs صاف در عمل اما هنوز وجود دارد و تمایل آنها را به احساس کمی الاستیک در شتاب و یا نگه داشتن موتور در دور های بالا در حالت پایدار کروز. این droning بیماری است به نام "motorboating." یک درایو تست را به سرعت به شما بگویم که انتقال برای شما مناسب است.

همچنین ببینید: این خودرو می توان به تویوتا بهترین راز نگه داشته

کابین راحتی

اتومبیل های کوچک هستند ، اکثر صندلی برای پنج اما در خیلی تنگ و چهارم. اگر شما مجرد و متاهل یا دو فرزند کوچک ترین subcompacts باید نیازهای خود را چه جدید در حال ظهور طبقه ای از وسایل نقلیه subcompact crossover SUV. این شامل بیوک Encore, Chevy Trax هوندا HMC +0.14% HR-V و مزدا MZDAY, +0.38% CX-30. آنها را کمی بیشتر از اتاق سنتی سدان یا خودروی سواری بر اساس همان پایه. این کلاس جدید از وسایل نقلیه ارائه می دهد اضافی سود بالاتر سوار ارتفاع دید بهتر و بیشتر فضای بار پشت ردیف دوم. گزینه دیگر این است که برای حرکت کردن یک کلاس به یک جمع و جور به اندازه خودرو است.

ایمنی

از طرف دیگر اندازه خودرو ایمنی است. به اندازه افزایش جرم بیشتر شما باید در اطراف شما امن تر از شما هستند. آن را ساده فیزیک است. اگر چه بسیاری از اتومبیل های امروز در حال امن ترین تا کنون اضافی حاشیه ارائه شده است در جمع و جور کلاس اتومبیل به عنوان مخالف به subcompacts. شما همچنین می توانید چک کنید NHTSA و IIHS وب سایت برای دیدن آنچه که یک وسیله نقلیه crashworthiness تحت فدرال 5 ستاره برنامه. وجود آزمون های اضافی است که فراتر از زمان استانداردهای ایمنی مانند IIHS' همپوشانی کوچک تست تصادف.

همچنین نگاه کنید به: 8 مقرون به صرفه ماشین های جدید قیمت زیر $20k

دیگر ویژگی های ایمنی به دنبال شامل دوربین های پشتیبان کور-نقطه و مقطع ترافیک هشدار لین خروج هشدار و تطبیقی کروز کنترل. نگه داشتن در ذهن است که برخی از این ویژگی های استاندارد در اتومبیل های بزرگتر اما به احتمال زیاد فوق العاده-هزینه گزینه های در subcompact و مدل های جمع و جور که دوباره تاثیر نهایی قیمت به شما پرداخت.

تعجب و لذت ویژگی های

چیزهای خوب در نمی آیند در بسته های کوچک. نگه داشتن چشم خود را برای تعجب و لذت ویژگی های. نگاهی هوندا HR-V به عنوان مثال. آن سحر و جادو صندلی پیکربندی فراهم می کند یک مقدار شگفت آور از حمل و نقل فضایی و صندلی تنظیمات. ویژگی های کلیدی دیگر به دنبال شامل ورود بدون کلید/شروع, صندلی داغ, بلوتوث, اتصال, برنامه های موسیقی مانند پاندورا PANDY, +4.43% رادیو ماهواره ای و ناوبری. دوباره برخی از ویژگی های مانند بلوتوث و پورت USB استاندارد در بسیاری از ورود به سطح اتومبیل, اما از ویژگی های دیگر مثل ناوبری نیست و می تواند بطور قابل توجهی به قیمت نهایی خودرو است.

این داستان در اصل زد KBB.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب