چرا Redskins’ Kate Moss توبیخ پرستان پس از پیش نویس NFL

Kate Moss, پسر افسانه ای گسترده گیرنده Randy Moss منتظر عصبی در پیش بینی برای تماس تلفنی که زندگی اش را تغییر دهید. سه روز گذشت, 255 نام به نام بود و نبود یکی از آنها است.

ناامید کننده بود تجربه “سیلی” با توجه به تازه کار آمریکایی که تبدیل 22 روز پنج شنبه و می گوید که او رشد کرده است تا با یک “هدف” خود را به عقب.

“داشتن برداشت kickers و دوستدار فوتبال ویژه-تیم های بچه ها گرفتن برداشت بیش از من قطعا احساس برخی از نوع راه بیش از آن” خزه گفت: در یک ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه. “این هیچ تفاوت. من همیشه به حال به اثبات خودم تمام زندگی من داشتن نام خانوادگی من است. من همیشه به حال به اثبات همه اشتباه و یا فقط اثبات خودم حق تمام زندگی من است.”

پس از سال 2020 پیش نویس NFL شد, نماینده او به نام اجازه undrafted عامل رایگان می دانم که او تا به حال مورد توجه سه تیم اما همه جوانتر خزه می خواستم بدونم که برای اولین بار.

“این چیزی است که من با رفتن به و با چوب او گفت:” به همین دلیل او را رد پرستان و Bengals در حمایت از ردسکینز که نیاز به پر کردن یک تنگ پایان از درجه اعتبار ساقط و برای اولین بار تماس بگیرید.

“تادئوس یک مولد پسر” واشنگتن معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل کایل اسمیت گفت. “این واقعا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال به امضای او.”

خزه نام و میراث جلب توجه فوری است که تادئوس می گوید که او پذیرای اما در حال NFL خانواده سلطنتی می توانید اشکالاتی است.

Former LSU tight end Thaddeus Moss
سابق LSU تنگ پایان Kate Mossگتی ایماژ

“داشتن نام است که من فکر می کنم مردم من تحویل داده شد بسیاری از چیزهای, اما آن را در مقابل” او گفت:. “مردم از من بپرسید چه جوانب مثبت و منفی هستند و این قطعا باهم به آن است. اما من به دنبال به جلو به فرصت کار برای همه چیز و هر چه من NFL حرفه ای است که شما باید به آن احترام بگذارند چرا که من برای همه چیز. من داده هر چیزی است.”

سالمند خزه, 43, القاء شد به سالن از شهرت در سال 2018 و در حال حاضر به عنوان یک NFL تحلیلگر ESPN. بیش از 14 فصل زندگی حرفه ای او اندکی 982 جلب برای 15,292 متری و 156 touchdowns.

“من فقط خسته ام از مقایسه” تادئوس گفت. “این است که هیچ متفاوت از آنچه که من تا به حال به انجام تمام زندگی من است. … همه را نگه می دارد و ذکر من ذکر او گذشته اما فقط هویت من می خواهم به من هویت خود. من مشتاقانه منتظر به ساخت یک نام برای خودم.”

6-پا-3, 249 پوند LSU محصول گرفتار 47 عبور برای 570 متری و چهار touchdowns در سال 2019 و reeled در دو touchdowns در سال 2020 CFP قهرمانی ملی بازی برابر کلمسون. خزه از دست رفته 2018 فصل و به تازگی تحت عمل جراحی پا, اما, است که می تواند نقش مهمی در تیم دلهره نسبت به تهیه پیش نویس او.

بسیاری از ورزشکاران به استفاده از اوایل موانع برای سوخت خود انگیزه. آینده سالن از شهرت کارفرمایی تام بردی انتخاب شد در ششمین دور از 2000 پیش نویس NFL. او نام خود را در جدیدترین تلاش کسب و کار “199 Productions” به عنوان یک ادای احترام به اواخر موقعیت که در آن او گرفته شد.

“آخرین نام خزه مردم همیشه چشمان خود را بر من و همیشه شک من. آنها می خواستند برای دیدن آنچه که من می توانید انجام دهید. آنها همیشه انتظارات. این هیچ تفاوتی ندارد” تادئوس گفت. “من همیشه به حال یک هدف در پشت من تمام زندگی من در حال رشد است. من رشد کرده ام به آن عادت کرده اند. شما با استفاده از آن به عنوان سوخت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>