Reordered تاج سه گانه ناشناخته است چالش مسابقه اسب

در ساده ترین سال آموزش از یک اسب مسابقه است "مانند قرار دادن یک پازل با هم" با توجه به سالن از شهرت مربی علامت

توسط NEWSAMINS در 27 خرداد 1399

در ساده ترین سال آموزش از یک اسب مسابقه است "مانند قرار دادن یک پازل با هم" با توجه به سالن از شهرت مربی علامت Casse.

اما آموزش یک کورس در طول coronavirus همه گیر برای تاج سه گانه است که اجرا می شود در جهت های مختلف در طول های مختلف کشش از زمان و در فواصل مختلف?

"در این سال از آن است که قرار دادن یک پازل با هم با هیچ لبه یا یک تصویر" Casse روز دوشنبه گفت:. "این دیوانه است."

اما Casse را دیوانه چون در حالی که همه چیز ممکن است نگاه و احساس های مختلف در این سال تاج سه گانه است که هنوز هم برنامه ریزی شده اتفاق می افتد در ابتدا با روز شنبه در بلمونت استیکس.

به جای اینکه به گذشته پا به تاج سه گانه در طول پنج هفته از آن خواهد شد برای اولین بار پا در طول نزدیک به چهار ماه. به جای اینکه طولانی ترین مسابقه در 1 و نیم مایل با دو نوبت آن خواهد شد به اجرا در 1 1/₈ مایل را تنها با یک به نوبه خود کوتاه تر از کنتاکی دربی و Preakness. و صدای 90,000 طرفداران رفتن وحشی خواهد بود و تنها با جایگزین hoofs ضرب و شتم در خاک و تماس نژاد با تکرار کردن خالی grandstands.

"من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد که در پایان 2020, شما می توانید با قرار دادن یک ستاره توسط کل سال و تاج سه گانه است که قطعا بخشی از آن گفت:" جانباز مربی تاد Pletcher که اسب برنده دو کنتاکی Derbys و سه بلمونت استیکس. "این غیر متعارف تاج سه گانه سری. من فکر نمی کنم آن را دور از دستاوردهای یک اسب اگر آنها قادر به برنده شدن یک, دو یا سه پا از آن است. این هنوز هم بسیار دشوار است مسابقه را به نفع خود. اما آن را به وضوح همان نیست که در تلاش برای انجام همه چیز را در پنج هفته در فواصل مختلف به اوج خود رسید با یک مایل و نیم در بلمونت."

به طور معمول اولین بار پا از تاج سه گانه امکانات بزرگترین میدان با 19 اسب در سال گذشته Kentucky Derby. در این سال انتظار می رود برای شروع با هشت یا نه اسب زمینه در بلمونت استیکس.

در ابتدا انتظار می رود عبارتند از: حداقل یک باب Baffert آموزش دیده و با تجربه اما هر دو از داوطلبان باید پس از اعلام شده است از اول نادال و سپس شارلاتان هر دو به دلیل آسیب دیدگی. یکی دیگر از درجه 1 برنده Maxfield, تصمیم گرفتند برای تصویب در بلمونت به دلیل پیکر بندی دوباره و به جای آن تا سطح شیب دار با چشم نسبت به ماه سپتامبر Kentucky Derby.

"من تا به حال به مردم گفته شده به سه یا چهار هفته پیش و گفت که در بسیاری از راه های احساس کردم که بلمونت سهام این سال خواهد بود کنتاکی دربی برای اولین بار در بهترین اسب در آموزش رفتن به دیدار یکدیگر سواحل غربی و شرقی و در بین گفت:" جک Knowlton صاحب شرط بندی های مورد علاقه Tiz قانون است. "واضح است که به دلیل صدمات ناشی از باب دو اسب و در حال حاضر با Maxfield خارج وجود ندارد کاملا قدرت ستاره است که همه ما انتظار می رود."

در عوض برنامه نونما و فاصله مجاز است دیگر اسب شانس آنها ممکن است در غیر این صورت بدست در یک نمونه تاج سه گانه فصل است.

دکتر پست یکی از Pletcher دو مدخل همراه با فارمینگتون جاده به احتمال زیاد نمی خواهد شده اند و آماده برای هر یک از تاج سه گانه نژادها به آنها اجرا شده است به صورت عادی. Casse را ضربه بزنید و آن را به نفع خود بود و نه حتی نامزد برای سال 2020 کنتاکی دربی پس از عمل جراحی در offseason و به احتمال زیاد حتی نمی تواند مسابقه در بلمونت استیکس اگر آن را تا به حال نشده است کوتاه با سه furlongs.

اما این راه معما شده است pieced با هم در این عجیب و غریب سال هستند و کسانی که در آن درگیر هستند و نه شکایت.

"من فقط خوشحالم که ما میخوایم یک بلمونت و ما مجبوریم یک Preakness — حداقل من امیدوارم که ما در حال رفتن به یک Preakness — و یک دربی" Casse گفت. "بنابراین هر سفارش آن را در من خوب با آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب