چرا لوئیس Rojas و متس نیست نگران کم خونی خفاش ها — هنوز

چگونه به زودی آن دیگر در اوایل 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن? این متس جرم است که هنوز هم در حال انتظار برای پید

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

چگونه به زودی آن دیگر در اوایل 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن?

این متس جرم است که هنوز هم در حال انتظار برای پیدا کردن.

خفاش ها شد و آهسته به رفتن در فصل خود باز سری در برابر بریوز که به پایان رسید و یکشنبه شب با یک 14-1 از دست دادن.

بیش از سه بازی متس تحت فشار قرار دادند در سراسر تنها پنج اجرا می شود — خود را در کمترین طریق سه بازی از سال 1981 در 21 بازدید. آنها رشته 24 دونده 10 آمد که یکشنبه شب زمانی که آنها نمی تواند سرمایه گذاری در اوایل ترافیک.

"من فکر نمی کنم وجود دارد فشار زیادی به آن" گفت: J. D. Davis رفت 1-4. "این سه بازی اول. من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به بازی شبیه به این بسیار طولانی. من فکر می کنم ما در حال رفتن به بیرون آمدن از پوسته ما در اینجا به زودی و توهین آمیز روز فقط خواهم بریوز بود امروز."

مدیر لوئیس Rojas موعظه کرده بود اعتماد به نفس قبل از بازی در مورد جرم شروع به آمدن به او نوشت: از سوم خود را متفاوت صف در سه بازی. اما او گفت: پس از آن که متس نیاز به قرار دادن با هم بهتر در خفاش.

"ما صحبت در ستاره شرق در مورد شروع به قرار دادن کیفیت در خفاش ها با هم — که یکی از چیزهایی که ما باید شروع به انجام," Rojas گفت. "ما در حال تعقیب. که منجر به تأثیر توپ سخت به طور مداوم و گرفتن سود از محصول جانبی است که در راه رفتن.

"ما تا به حال چند بچه که چرخش خفاش خوب امشب, اما در بیشتر قسمت ها دیدم بچه ها تعقیب و در اواخر fastballs."


ادواردو Nunez که وارد این بازی در سمت راست درست در بالای هشتم چپ بازی در پایین زمین باز یافته پس از مجروح شدن خود را زنگار از زمین زیر کشت تک. او فرود ناشیانه در اطراف پایه اول و احساس کردند که او hyperextended چپ خود زانو Rojas گفت.

Nunez که دارای سابقه زانو مسائل می خواستم برای ماندن در این بازی بود اما به جای خرج کردن-دونده جیک Marisnick.

"ما نیاز به ارزیابی مجدد فردا" Rojas گفت.


Rojas دوباره کاهش یافته است به نام استارت برای بازی روز سه شنبه برابر Red Sox هر چند نمی توان آن را کوری Oswalt پس از او مجبور به پرتاب چهار نوبت mop-وظیفه یکشنبه بود و optioned است به جایگزین سایت بعد از بازی. دیوید پترسون و یا Erasmo رامیرز نامزدها به نام از جایگزین سایت.

دوشنبه سری بازکن گودال مایکل Wacha در متس اولین در برابر lefty بازکن جاش Osich.


توماس نیدو (1-3 BB) گرفتار ریک Porcello به عنوان Wilson راموس شد برای اولین بار شروع به گرفتن یک روز مرخصی. ... کانو رابینسون کاهش یافته است به هفتم کمترین او آمار از سال 2009 زمانی که او ضربه زد هفتم در 61 بازی برای یانکی ها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن