چرا که بسیاری از COVID بیماران خود را از دست دادن حس بویایی? دانشمندان در حال حاضر می دانیم.

الیزابت Weise ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:54 PM EDT Jul 24, 2020دانشمندان چگونه COVID-19 باعث می شود

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

دانشمندان چگونه COVID-19 باعث می شود بسیاری از مردم به از دست دادن احساس خود را از بوی. و آنها را خوب اخبار — از دست دادن به نظر می رسد به طور موقت به دلیل واقعی سلول های بینی که تشخیص بو نمی داد ،

از دست دادن موقت از بوی به نام "anosmia" توسط پزشکان است. این یکی از قدیمیترین و شایع ترین گزارش شاخص COVID-19. در واقع مطالعات نشان می دهد آن را بهتر پیش بینی کننده از عفونت با بیماری از تب و سرفه.

اما دقیقا به همین دلیل مردم با COVID-19 توقف قادر به بوی مشخص نیست. تصور می شد آسیب یا التهاب بویایی حسی عصبی است که شناسایی و انتقال حس بویایی به مغز ناشی از این مشکل است.

که معلوم بود غلط است.

در یک مقاله منتشر شده جمعه, محققان دریافتند که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 به جای حمله به سلول های پشتیبانی آن بوی-تشخیص سلول های عصبی اما نه سلول های عصبی خود را.

"رمان coronavirus تغییرات حس بویایی در بیماران نه به طور مستقیم با آلوده کردن سلول های عصبی اما بر عملکرد حمایت از سلول ها" گفت: Sandeep رابرت داتا یک استاد بیولوژی اعصاب در دانشکده پزشکی هاروارد و همکاری نویسنده در مقاله منتشر شده در مجله علم پیشرفت.

که خبر خوب این یعنی عفونت نیست و به احتمال زیاد به طور دائم آسیب COVID-19 بيماران بویایی مدارهای عصبی.

"هنگامی که عفونت پاک سلول های عصبی بویایی به نظر نمی رسد به نیاز به تعویض و یا بازسازی شده از ابتدا," او گفت:. "اما ما نیاز به اطلاعات بیشتر و درک بهتری از مکانیسم های زیر بنایی برای تایید این نتیجه گیری."

COVID-19 بيمار به طور معمول بهبود حس بویایی در این دوره از چند هفته. در دیگر عفونت های ویروسی است که آسیب به سلول های عصبی بویایی بیماران می تواند ماه ها طول بکشد تا دوباره احساس خود را از بوی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب