چرا coronavirus باعث شده است که تقاضا از مواد غذایی لذیذ از لغو حوادث تابستان

Coronavirus از خط خارج شده همه از بالا, تابستان, رویدادهای ورزشی و جشن از مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون به ت

توسط NEWSAMINS در 1 خرداد 1399

Coronavirus از خط خارج شده همه از بالا, تابستان, رویدادهای ورزشی و جشن از مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون به توکیو بازی های المپیک باعث اشباع از خوراک شناس مواد غذایی.

مهمان نوازی حوادث باید به طور کامل ناپدید شد و در سراسر اروپا و تامین کنندگان از توت فرنگی و Stilton پنیر صدایی زنگ که فروش tanking.

تابستان soundscape را از دست ندهید ظاهر از بطری شامپانی در حالی که صدها نفر از هزاران نفر از توت فرنگی خواهد شد uneaten به عنوان coronavirus لغو جشن ها و تماس های خارج از فصل ،

شامپاین فرانسوی منطقه که به تولید همان نام شامپانی قطع عرضه ظرافت برای حمایت از قیمت ها از طریق کاهش تقاضا. فرانسه Comité شامپاین که تنظیم این صنعت است ممنوعیت presales شامپاین در حال حاضر تخمیر برای جلوگیری از جاری شدن سیل در این بازار با توجه به اخبار سایت های محلی.

جزئیات:فرانسه مردم را تشویق به خوردن پنیر بیشتر برای کمک به صنعت زنده ماندن بیماری همه گیر کوروناویروس

تقاضا برای شامپاین در انگلستان نیز قطع شده است در نیم طریق مستند با وجود افزایش در خرید و فروش شراب و آبجو.

در همین حال بریتانیا معروف پنیر آبی Stilton دیده است سقوط فروش 30 درصد از مستند آغاز شد با توجه به Stilton Cheesemakers' Association, که نشان دهنده تولید بسیار دوست داشتنی و ظرافت.

پنیر شناخته شده برای آن بوی مجزا و آبی قارچ تنها می تواند تولید شده در زبان انگلیسی شهرستانهای Derbyshire, Nottinghamshire و Leicestershire

پرنس چارلز, حامی متخصص Cheesemakers, انجمن, است, اصرار, استرالیایی به بریتانیا cheesemakers که برخی از آنها می تواند "برای همیشه از دست داده."

"بسته شدن ما بارها و رستوران ها تا به حال تاثیر مخربی بر فروش از پنیر و من درک می کنم که برخی از ما کوچکترین تولید کنندگان واقعا رنج" او در بیانیه ای گفت.

اموزش ادواردز یک سیاستمدار به نمایندگی از یکی از بریتانیا سه Stilton تولید مناطق گفت MarketWatch: "Coronavirus انداخته است تا برخی از چالش های جدی برای هر دو لبنی و پنیر صنایع به عنوان تقاضا برای محصول است به طور قابل توجهی کاهش یافته است در هفته های اخیر."

"من پیام قوی به هر کسی که دوست دارد پنیر است که سعی کنید برخی از Cropwell اسقف یا Colston Bassett Stilton شما هرگز به عقب نگاه," او گفت:.

در ضمن لغو ویمبلدون که در آن طرفداران در سال 2019 ازطریق تقریبا 200,000 نفر از توت فرنگی را ترک کرده است, انگلیسی, میوه کشاورزان ترس آنها می تواند به صورت یک موضوع مهم تابستان است. از دست دادن رویدادهای ورزشی مانند فرمول یک کریکت آزمون مسابقات فوتبال و دیگر مهم رویدادهای خارج خواهد شد و همچنین آمار تولید سخت است.

این گزارش انجمن تجارت انگلیسی, میوه های تابستانی خواهد دو آن بازاریابی و روابط عمومی صرف در سال 2020 است.

جزئیات: ویمبلدون لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم بیش از coronavirus همه گیر

ملی کشاورزان اتحادیه امیدوار است در فروشگاه تقاضا برای مزرعه تولید را انتخاب کنید تا و جبران افت همراه با پذیرایی و حوادث.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب