که DIY صفحه اصلی پروژه های نوسازی می تواند اضافه کردن ارزش به خانه خود را — و آنهایی که برای جلوگیری از

با تشکر از coronavirus همه گیر آمریکایی ها خیلی بیشتر زمان را در دست خود را — و آنها در حال گذراندن آن زمان در

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

با تشکر از coronavirus همه گیر آمریکایی ها خیلی بیشتر زمان را در دست خود را — و آنها در حال گذراندن آن زمان در خانه.

پیش از آن در بحران بهداشت و درمان اقتصاددانان پیش بینی کرد که هزینه های پروژه های نوسازی خواهد در واقع شیب سراسر کشور است. اما داده های اخیر نشان می دهد وجود دارد که قطعی افزایش بهره در برخی از پروژه های بهبود صفحه اصلی.

فقط نگاهی به چوب بازار: وجود دارد در حال حاضر با کمبود فشار تحت درمان با چوب مورد استفاده برای ساخت عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در سراسر کشور است.

در همین حال بازار مسکن بهبود خوبی از شروع این بیماری همه گیر با فروش خانه افزایش قابل ملاحظه ای با تشکر از مقید کردن تقاضا در میان خریداران سوخت حتی بیشتر با پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از مالکان ممکن است با توجه به مزایای تعمیر خانه خود را به آن را جذاب تر به خریداران بالقوه و مکانی بهتر برای زندگی در عصر اجتماعی فاصله. و آنها ممکن است فکر کردن در مورد رفتن به انجام آن را به خودتان مسیر با توجه به زمان اضافی رایگان بسیاری از مردم در این تابستان.

"آنها بوده ام در خانه نشسته و برای چند ماه است و آنها می خواهند فقط به صرف کمی از پول سرمایه گذاری در خانه خود را و آن را کمی بهتر" گفت: Steve کانینگهام صاحب کانینگهام پیمانکاری در ویلیامزبرگ Va., و نایب رئیس انجمن ملی سازندگان خانه (NAHB) Remodelers.

اما نه همه DIY پروژه های بهبود صفحه اصلی ارائه خواهد شد مالکان جامد بازگشت سرمایه گذاری خود را. در اینجا چیزی است که صاحب خانه نیاز به در نظر قبل از شکستن جعبه ابزار.

برای شروع دانستن محدودیت های خود را

بازسازی Magazine تولید سالانه لیست ردیابی هزینه های مختلف پروژه های بهبود در مقابل درصد بود که جبران در ارزش فروش مجدد خانه. بسیاری از پروژه ها در بالای لیست هستند نه برای ضعف قلب — یا کسی نیست آموزش دیده و حرفه ای است.

No. 1 در بازسازی Magazine لیست: اضافه کردن یک تولید سنگ روکش به خارج از خانه خود را.

"تنها محدودیت خواهد بود مهارت های خود را" کانینگهام گفت. "این تبادل نظر را نشان می دهد, آنها نشان می دهد یک فرد شروع و سپس شما را به یک تجاری و برگرد و آن را آماده برای استفاده است. آنها نشان می دهد شما فقط بخشی از فرایند است که نیاز به انجام آن را به درستی."

گرفتن بیش از سر خود را اثبات می تواند بسیار پر هزینه است. نگاهی به عنوان مثال retiling دوش. اگر صاحب خانه نمی دانید که چگونه به درستی ضد آب در زیر کاشی کار خود را می تواند منجر به نشت. و در آن زمان آنها متوجه نشت آنها می تواند به دنبال در هزاران دلار ارزش خسارت در نظر پوسیده چوب و جایگزین کاشی کانینگهام گفت.

" 'این تبادل نظر را نشان می دهد, آنها نشان می دهد یک فرد شروع و سپس شما را به یک تجاری و برگرد و آن را آماده برای استفاده است. آنها نشان می دهد شما فقط بخشی از فرایند است که نیاز به انجام آن را به درستی.' "

— استیو کانینگهام صاحب کانینگهام پیمانکاری در ویلیامزبرگ Va., و معاون صندلی NAHB Remodelers

همان می رود برای هر چیزی مربوط به لوله کشی. در این موارد به استخدام حرفه ای است که اغلب ارزان تر مسیر در دراز مدت است.

پروژه هایی که پرداخت

بسیاری از پروژه های که اضافه کردن مقدار به یک خانه نیست به عنوان پیچیده به عنوان retiling دوش ،

یک کت تازه رنگ می تواند شگفتی انجام دهد به خصوص اگر شما انتخاب می کنید نقطه سمت راست و رنگ. "رنگ درب جلو گفت:" آماندا Pendleton, Zillow را ZG, +2.03% خانه روند ، "براق پوشش رنگ بیرونی می تواند واقعا آمپر تا خود را درخواست تجدید نظر محدود کردن."

وقتی که می آید به رنگ هر چند شیطان در جزئیات است. نقاشی درب جلو خود را سیاه و سفید خاص می تواند اضافه کردن به عنوان بسیاری به عنوان 6000 دلار به فروش خانه خود را, قیمت, با توجه به Zillow پژوهش است. به طور مشابه, آبی, حمام می توانید تقریبا $3,000 به فروش خانه قیمت. در طول بقیه از خانه هدف برای مدرن خنثی مانند خاکستری و خاکستری مایل به قهوه ای به افزایش درخواست تجدید نظر یک خانه. به علاوه رنگ و نسبتا مقرون به صرفه اضافه کردن به ROI از این تغییرات است. در انتهای دیگر این طیف اصلی رنگ زرد به فروش می رساند برای $3,600 کمتر به طور متوسط از خانه های مشابه.

یکی دیگر نسبتا ساده تغییر صاحب خانه می توانید به جای وسایل روشنایی با چراغ هوشمند. "نه تنها می خواهید به صرفه جویی در پول در صورتحساب برق خود را, اما شما در حال رفتن به فروش خانه خود را در هفت روز سریع تر" پندلتون گفت: با استناد به تحقیقات بیشتر از Zillow.

نیز وجود دارد که ارزان تر و آسان تر جایگزین عمده پروژه های بهبود صفحه اصلی, مانند تعویض کفپوش در خانه خود را. یک Zillow بررسی نشان داد که 87 درصد از عوامل واقعی املاک و نشان می دهد تمیز کردن فرش قبل از لیست یک خانه. بسیاری از صاحب خانه ها را از فرش به هر حال, بنابراین به جای سرمایه گذاری در نصب یکی از جدید صاحب خانه می توانید یک فرش تمیز کننده خود را از فروشگاه های بهبود خانه محلی و تازه کردن فرش خود را ارزان.

به طور مشابه به جای نصب کاشی جدید در اطراف خانه و صاحب خانه می تواند با خیال راحت regrout کف پوش های خود را به جای. "شما حتی می توانید تغییر رنگ کردن" پندلتون گفت. "اگر شما یک بژ که رفته زرد شما می توانید با قرار دادن در یک خاکستری گروت و آن را به نگاه بسیار مدرن تر است."

کانینگهام توصیه می شود DIYers فکر می کنم در مورد اتمام اطراف خانه خود را از جمله آشپزخانه backsplashes و حمام لوله ها. "این بسیار برای نگاه به یک به روز رسانی کوچک," او گفت:.

و اگر پول است و نگرانی آن را خوب به اولویت بندی فضاهای خریداران بیشتر در مورد مراقبت. "من عشق من, بازسازی آشپزخانه, آشپزخانه بدترین محل برای صرف پول خود را" پندلتون گفت. تمرکز اصلی حمام خانه که اغلب دارای بسیاری از درخواست تجدید نظر با خریداران است.

فراموش نکنید که خارج از منزل

با شلوغ فضاهای عمومی به نمایندگی از یک تهدید در سن COVID-19 صفحه اصلی خریداران بسیار بیشتر علاقه مند به خرید یک خانه است که ارائه می دهد فضای زندگی آنها می توانند با خیال راحت.

"خوب محوطه سازی ثابت شده است برای کمک به خانه های فروش سریع تر پس از شروع به کار در ساخت خود را به حیاط نگاه بکر گفت:" راشل Stults معاون سردبیر Realtor.com. "باغبانی تبدیل به یک روند در طول قرنطینه پس چرا نشان نمی دهد خریداران آنها می توانند با فضایی خود را با شروع یک سبزی باغ؟"

Sprucing تا در یک فضای باز نیاز ندارد به مشکل باشد. کاهش بیش از حد رشد درختان لبه چمن و کاشت گل های رنگارنگ می رود راه طولانی. "

صاحب خانه که می خواهید به ضربه تا چیز درجه یک هر چند ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن نصب یک گودال آتش. خانه ها را با مناسب چاله های ذکر شده در لیست توضیحات فروش نزدیک به 3 درصد بیشتر از خانه های مشابه.

" خوب محوطه سازی ثابت شده است برای کمک به خانه های فروش سریع تر پس از شروع به کار در ساخت خود را به حیاط نگاه بکر.' "

— راشل Stults معاون سردبیر Realtor.com
صفحه اصلی دفاتر نیست یک ادم سرمایه گذاری

میلیون ها نفر از آمریکایی ها به طور ناگهانی مجبور به کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر. و شرکت هایی مانند توییتر TWTR, -1.92% حتی پیشنهاد شده است که نیروی کار خود را ممکن است باقی می ماند از راه دور حتی پس از شیوع کروناویروس به پایان رسیده است.

در واقع لیست شامل یک دفتر خانه بهانه 3.4% قیمت حق بیمه و فروش نه روز سریع تر از لیست بدون توجه به Realtor.com داده ها. "خریداران در حال رفتن به دنبال خوبی منصوب صفحه اصلی فضای اداری در حال حاضر بیشتر از همیشه" Stults گفت.

(Realtor.com توسط اخبار پارسیان NWSA, +0.55% فرعی حرکت Inc., و MarketWatch یک واحد از داو جونز که آن هم یک شرکت تابعه از اخبار Corp.)

اما خانه-دفتر پروژه های خود را از مشکلات. بسیاری از مردم اولین غریزه است که به تبدیل خود را ناتمام زیرزمین به یک فضای کاری پندلتون گفت.

"آنچه ما در بر داشت از ما Zillow پژوهش این است که شما تنها در حدود 50 سنت در ارزش فروش مجدد برای هر دلار شما سرمایه گذاری در یک زیرزمین عوض کردن" پندلتون گفت. "و در پایان روز حتی اگر شما کار از خانه شما نمی خواهید به انجام آن را در خود را تیره و تیره رنگ زیر زمین."

به علاوه افرادی بسیار خاص در مورد دفتر خانه خود را نیاز دارد. برخی از مردم می خواهد فضا را برای چندین مانیتور کامپیوتر دیگران می خواهند بزرگتر قفسه. ساخت یک فضای بیش از حد خود را متناسب با نیازهای فعلی می تواند بیگانه خریداران پایین جاده. "هر مشتری است کمی متفاوت — آن را در یک کفش متناسب با همه" کانینگهام گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب