که در آن من باید بازنشسته؟: ما به دنبال یک محل که نه خیلی گرم نه خیلی سرد و پذیرش از نژادهای مختلف — که در آن ما باید بازنشسته ؟

عزیز MarketWatch,

ما یک زن و شوهر هندی با حدود 50000 دلار در یک سال را صرف. ما همچنین می توانید استطاعت به خرید یک خانه در علاوه بر این به این. لطفا کمک به ما در پیدا کردن مکان های که در آن دریافت نمی کند بیش از حد گرم در تابستان (یا سردتر از بوستون در زمستان). ما همچنین می خواهم به زندگی می کنند در یک محل که در آن مردم را به استفاده و قبول نژادهای مختلف مردم — شاید یک کالج شهر ؟

لطفا به ما کمک بازنشسته!

ویکتور

عزیز ویکتور

نه خیلی گرم و نه خیلی سرد به علاوه پذیرش هر کس ما — که گلدیلاک سناریو چیزی است که بسیاری از مردم به دنبال.

با 50.000 دلار برای خرج کردن در علاوه بر این به مسکن وجود دارد بسیاری از مکان های که برای شما کار می کنند. نیز وجود دارد بسیاری از عوامل دیگر شما ممکن است بخواهید به در نظر بگیرید که منعکس کننده منافع خود را پس لطفا به این پیشنهادات به عنوان یک نقطه شروع است. اگر شما به دنبال یک قابل توجهی جنوب آسیایی, جامعه, جستجو برای یک فروشگاه مواد غذایی است. کری, N. C., and Ann Arbor, Mich., هر دو آمد تا زمانی که من در یک لیست پاتل برادران سوپر مارکت ها ، این لیست مرفه و جوامع مختلف با بیش از 60 ، 000 ساکنان ممکن است الهام بخش امکانات دیگر.

شما نمی گویند که در آن شما زندگی می کنند مگر در مواردی که مرجع به بوستون آب و هوا است که من اشاره. اگر پس از بالا ارزش ملک وجود دارد می تواند شما را با پول بیشتر از بیشتر برای خانه بعدی خود را و به شما یک لیست گسترده تر.

من فرض شما در نظر گرفته ایم و نگذاشته نیویورک سه جانبه دولت منطقه که قطعا متناسب برای تنوع اما حرکت نزولی از هزینه. من حاکم کردن فلوریدا تگزاس و دیگر ایالت های جنوبی به دلیل گرما.

در اینجا سه کالج شهرها را در نظر بگیرید. پاداش اضافه شده: هیچ یک از این کشورها مزایای امنیتی اجتماعی و مالیاتی.

مثل همیشه مطمئن شوید که شما با دیدن این مکان ها در بدترین و همچنین در بهترین حالت اینکه که نشان دهنده آب و هوا خالی پردیس یا چیز دیگری. در نظر گرفتن کوتاه مدت اجاره برای بهتر کاوش در این منطقه با تعامل بیشتر ساکنان و تصمیم می گیرید که آیا آن واقعا مناسب است. صحبت کردن با یک مالیات pro اگر این یک نگرانی است.

حرکت پر هزینه هستند; شما نمی خواهید به یک اشتباه بزرگ است.

پیچ در پیچ مسیر پیاده روی در Pullen, پارک, رالی, N. C.

گتی ایماژ/iStockphoto

تحقیقات مثلث منطقه در کارولینای شمالی

شما باید سه دانشگاه بزرگ مهار این منطقه است. من قصد ندارم به طرف داده کالج ورزشی رقابت های پایین وجود دارد و یا حتی سعی کنید به انتخاب کنید که کدام شهر بهتر است — من ترک که به خوانندگان در بخش نظرات.

Gentrifying رالی پایتخت کشور به دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و بزرگترین 1.4 میلیون نفر “خشن-برش سنگ” دورهام با نزدیک به 285,000 افراد دانشگاه دوک و چپل هیل است که دانشگاه کارولینای شمالی و حدود 60000 نفر. فراموش نکنید که به سرعت در حال رشد حومه کری و همچنین ویک فارست (فقط نگاه کنید ویک جنگل دانشگاه اینجا) و کربورو جایی که قلب مرکز شهر است و … بیشتر مواد غذایی آلی co-op.

خانه های گران قیمت ترین در چپل هیل و ارزان ترین در رالی و دورهام. با استفاده از Realtor.com که مانند MarketWatch متعلق به اخبار Corp. در اینجا آنچه در بازار در حال حاضر در رالی دورهام کری و چپل هیل.

تابستان ممکن است کمی داغ اما کوه و ساحل فقط چند ساعت دور. سمت تلنگر است که دمای پایین در ژانویه 30 درجه است. به عنوان برای سفر منطقه دارای یک فرودگاه بزرگ.

مرکز شهر آن آربور.

گتی ایماژ

آن آربور میشیگان.

در اینجا یک ناب شهر کالج: دانشگاه میشیگان و آن 43,000 دانش آموزان نفوذ این شهر 121,000. این دانشگاه در رتبه سوم در میان دانشگاههای دولتی توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی و آن را بزرگ و قابل پیاده در مرکز شهر.

Livability.com که به نام آن آربور بهترین مکان برای زندگی در امریکا در آن سال 2018 رتبه بندی ستایش از آن به عنوان یک “شلوغ, مترقی, پارک پر از بهشت” و شرح آن “هیچ اگر نه التقاطی.”

هنگامی که شما تا به حال به اندازه کافی از شهر کالج, شما همیشه می توانید سر به دیترویت فقط 45 دقیقه فاصله در نهایت عبور از مرز به کانادا و یا گرفتن یک پرواز از دیترویت شهری Wayne County Airport.

نگاهی به بازار مسکن با استفاده از لیست جاری در Realtor.com.

آب و هوا عاقلانه این نخواهد بود که متفاوت از بوستون. اما زمانی که شما بازنشسته و شما همیشه می توانید انتخاب کنید به سفر در طول زمستان.

یک تاکستان در دره ویلامیت اورگان.


iStockphoto

Corvallis, سنگ.

آیا شما به غرب ؟ این شهر در حدود 60,000 ارزان تر از نوپرست پورتلند شده است و رتبه بندی به عنوان یکی از بهترین کالج شهرها (دانشگاه ایالتی اورگان با حدود 29,000 دانش آموزان است که در اینجا). آن را قابل پیاده شده رایگان حمل و نقل عمومی یکی از مهمترین دوچرخه پسند جوامع در کشور و ارائه می دهد مقدار زیادی از امکانات.

زمستان گرمتر از بوستون — متوسط پایین هستند فقط 36 درجه. دمای تابستان اوج در پایین 80s. رپ در اورگون آب و هوا است و باران. شما قطعا مقدار زیادی از آن در زمستان, اما این شهر خشک تر از یوجین کمتر از یک ساعت به سمت جنوب. و باران عادلانه تجارت کردن برای حداقل برف ؟

Corvallis نیست به عنوان متنوع به عنوان یا رالی و یا آن آربور اما این یکی از لیبرال تر مناطق در این دولت است. آن را در مرکز ویلامت دره منطقه احاطه شده توسط کوه ها و اورگان شراب کشور است. Livability.com می گوید: “آن را مانند زندگی در یک پارک ملی است.” به علاوه شما می تواند در یک ساعت از اورگان ساحل سنگی و کمتر از دو ساعت از پورتلند.

خانه گرانتر از خیلی از مثلث و شبیه به آن آربور. در اینجا چیزی است که خواص هستند در بازار در حال حاضر.

خوانندگان از کجا باید این زن و شوهر حرکت می کند ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>