Dana White ميگيرد UFC دشمنی با جان جونز در میان نبرد پول

دانا وایت در جریان است دور دیگری با "بزرگترین همه زمان." رئیس جمهور UFC تشدید دشمنی خود را با نور قهرمان سنگین

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

دانا وایت در جریان است دور دیگری با "بزرگترین همه زمان."

رئیس جمهور UFC تشدید دشمنی خود را با نور قهرمان سنگین وزن جان جونز در شنبه نه چندان ماهرانه اشاره به 32 سال سابقه کیفری, در حالی که اعلام MMA افسانه متوسط جعبه دفتر قرعه کشی. عمومی مبارزه بین سفید و جونز را برانگیخته بود با شکست مذاکرات برای مبارزه با پلاک 2 رتبه سنگین وزن فرانسیس Ngannou.

"در یکی از توییت خود گفت: من لکه دار خود را به نام" سفید گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "من لکه دار شما ؟ شما انجام یک کار بسیار خوب از خدشه دار کردن شما."

جونز که سفید است و بارها و بارها به نام بهترین جنگنده در تاریخ این ورزش شده است محروم از عناوین سه بار در طول زندگی حرفه ای او. در سال 2012 جونز دستگیر شد برای DWI. در سال 2015 او دستگیر شد و پس از hit-and-run. در سال 2017, او با یک سیلی 15 ماه تعلیق برای آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع. این مه او التماس کرد گناه را به یک DWI شارژ.

جونز باقی مانده UFC ترین نیروی غالب اما بدون شک صدمه دیده خود را میراث و تجدید نظر شود. سفید ESPN گفت: که جونز که اخیرا جنگیدند در ماه فوریه گزارش می خواهد یک "پوچ مقدار از پول" خود را برای جلسه بعدی قابل مقایسه با سابق بوکس سنگین وزن قهرمان دئوتای وایلدر.

"که بزرگترین همه زمان معنا نیست که شما دریافت 30 میلیون دلار. آن را قادر به فروش گفت:". "[جونز] گفت: 'I don't give a f–k چه تعداد هستند. من می خواهم آنچه من می خواهم.'

"این که چگونه زندگی و کار می کند."

جونز (26-1) محروم سفید ادعای دعوت از رئیس جمهور UFC به رایگان او را از خود قرارداد.

"آیا نمی شود یک f–ling دروغگو" جونز توییتی. "شهرت من در حال حاضر گرفتن به اندازه کافی بازدید. من لازم نیست این bulls— دانا. من هرگز خواسته [وایلدر] اعداد. و چگونه در مورد پس [وایلدر] ساخت $30 میلیون, ما برای حل و فصل نیمی از آن است. پس شما گفت من [بزرگترین تمام وقت] و همه چیز.

"شما در حال صحبت کردن که همه مرد بزرگ چیزهای مورد مراقبت قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است و آزادی من از این قرارداد است."

جونز' خشم تا حدی ناشی از بودن داده های اضافی جبران خسارت به حرکت یک کلاس وزن به مبارزه Ngannou.

"در هیچ نقطه من تا کنون تقاضای هر چیزی از شما دانا, من به سادگی خواسته برای یک مبارزه فوق العاده و پرسید برای جبران آن" جونز نوشت. "شما کسی است که شروع به صحبت در مذاکرات علنی و نشان دادن جهان چقدر شما شده است خودداری از ورزشکاران در تمام این مدت.

"شکارچی و من تا به حال بسیار محترمانه صحبت من دوست دارم که چگونه شما در حال تلاش به رنگ این تصویر از من بودن برخی از مرد عصبانی disrespectfully خواستار پول است. و سپس آوردن من از قفس امور برای توجیه زیر من پرداخت ده ها میلیون نفر در سال است."

سفید به نظر می رسد مایل به تماس جونز' بلوف.

"او می تواند انجام آنچه او می خواهد" سفید گفت. "او می خواهد به نشستن مبارزه او می تواند انجام هر کاری. او می تواند می گویند هر آنچه او می خواهد publicly. آن را خود خدا داده حق در امریکا است. او می تواند می گویند هر آنچه او می خواهد. هنگامی که او آماده است برای بازگشت او می تواند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن